St 26.9.12 19:00 P3 Autobazar Duo A Dejnámbůra FC   (HL5B)
St 26.9.12 20:15 P3 F.C.K. VŠSK MFF UK C   (HL6A)
St 10.10.12 17:00 DEKAN OrangeBoom VZ   (HL8H)
St 10.10.12 18:15 DEKAN Palouček AC Strašnická šlechta   (HL6E)

27. 11. 12 19:30 MIKU4 Terasy KFC A Canary FC 11. 2:6 (2:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Kovařík
Dušan César – Petr Křepelka, Karel Kunc, Václav Linhart, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Jakub Šídlo, Dalibor Svoboda, Josef Tatar, Přemysl Tatíček vs Matúš Kočiš – Martin Alexander, Jan Kypta, Roman Mlázovský, Rolando Pitti st., Aleš Šrámek, Josef Trávníček, Luboš Varhaník
18., 29. Jakub Šídlo 9., 12., 50. Rolando Pitti st.
10. Luboš Varhaník
35., 45. Jan Kypta
25. 11. 12 18:45 MIKU1 Canary FC Spořilov Represent 10. 3:4 (1:4)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Domácí si nechali dát v první půli čtyři branky a ve druhé sice dotahovali, ale nakonec se jim vyrovnat nepodařilo.
Canary FC Spořilov Represent
Matúš Kočiš – Martin Alexander, Jan Kypta, Roman Mlázovský, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Luboš Varhaník vs Pavel Vystrčko – Přemysl Bureš, Jan Fyrbach, Lukáš Hrdý, Libor Jirsa, Marek Liška, Jakub Nový, Karel Řezníček, Jiří Svatoš, Vojtěch Zima
28. Martin Alexander
36., 56. Rolando Pitti st.
2. Jan Fyrbach
8. Karel Řezníček
14. Marek Liška
19. Lukáš Hrdý
11. 11. 12 17:30 ARIT Prosím, nesmějte se Canary FC 9. 1:3 (1:2)
Canary byli po celý zápas lepším týmem. Jiří Fiala, Filip Šindelář
Prosím, nesmějte se Canary FC
Petr Nedvěd – Filip Friedman, Petr Friedman, Jan Koňarik, David Kratochvíl, Petr Makovec, Václav Pokorný, Vladimír Staněk vs Matúš Kočiš – Martin Alexander, Jan Kypta, Roman Mlázovský, Rolando Pitti st., Aleš Šrámek, Josef Trávníček, Luboš Varhaník
10. Petr Friedman 28., 29. Jan Kypta
53. Rolando Pitti st.
4. 11. 12 16:15 MIKU4 Canary FC Pod parou 8. 8:4 (3:2)
Domácí měli dobrý začátek, ale pak polevili a pustili hosty na rozdíl jedné branky. 4 góly v řadě pak ale zápas jednoznačně ovládli. Michal Novák
Canary FC Pod parou
Matúš Kočiš – Martin Alexander, Jan Kypta, Roman Mlázovský, Rolando Pitti st., Aleš Šrámek, Josef Trávníček, Luboš Varhaník vs Jeremy Hald-Halden – Lukáš Jendřejčík, Miroslav Pospíšil, Jakub Seifert, Marek Šlégl, Jiří Tillman
58. Jakub Seifert
23. 10. 12 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Canary FC 7. 2:4 (2:1)
Vyrovnané utkání, které začalo lépe mužstvo domácích, hosté však bojovali a touha po vítězství nad silným soupeřem přinesla v druhé půli ovoce. Oldřich Wimmer
MIFA Fighters FO Canary FC
David Svoboda – Petr Fišer, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Tomáš Soukup, Filip Svoboda vs Matúš Kočiš – Martin Alexander, Roman Mlázovský, Rolando Pitti st., Aleš Šrámek, Josef Trávníček, Luboš Varhaník
2. Jaroslav Šimáček
19. Jindřich Šimáček
13., 56. Rolando Pitti st.
35. Martin Alexander
44. Luboš Varhaník
21. 10. 12 15:00 zzZARUB Canary FC Liboc united 6. 11:2 (4:1)
Jednoznačná záležitost domácích. Husák,Klips
Canary FC Liboc united
Matúš Kočiš – Martin Alexander, Jan Kypta, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Luboš Varhaník vs Daniel Gemza – Kamil Kejř, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Robin Král, Jakub Šídlo, Martin Wilczek
3., 36. Luboš Varhaník
9., 30., 33. Roman Pavlík
25., 41., 52., 60. Jan Kypta
37. Rolando Pitti st.
41. OG
23., 54. Jindřich Knopp
14. 10. 12 11:15 zzZARUB FNT Praha Canary FC 5. 0:5 (0:3)
Kombinační fotbal s množstvím šancí, hosté využili šance. Adam Větříček, Ondřej Prchal
FNT Praha Canary FC
Petr Kövešlygety – František Hönig, Jakub Kövešlygety, Jan Kövešlygety, Ladislav Labuta, Lukáš Labuta, Karol Peterčík, Jakub Schuster vs Roman MlázovskýJan Kypta, Rolando Pitti st., Aleš Šrámek, Josef Trávníček, Luboš Varhaník
2., 50. Luboš Varhaník
8., 15., 59. Jan Kypta
2. 10. 12 18:15 ARIT Canary FC DTS Praha 4. 2:2 (1:0)
Spravedlivá remíza vzhledem k vývoji utkání.
Canary FC DTS Praha
Matúš Kočiš – Martin Alexander, Eloy Fernández, Jan Kypta, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Aleš Šrámek, Josef Trávníček, Luboš Varhaník vs Jakub Vidman – Vlastimil Janoušek, Petr Konopa, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Filip Matzner, Ondřej Pavlíček, Marek Truska
25. Roman Mlázovský
33. Rolando Pitti st.
36. Vlastimil Janoušek
37. Ondřej Pavlíček
19. 9. 12 20:00 ARIT Canary FC Zoufalci 3. 8:0 (2:0)
Jednoznačné vítězství domácího mužstva. Hosté se snažili, ale na domácí to nestačilo.
Canary FC Zoufalci
Josef Trávníček – Martin Alexander, Jan Kypta, Roman Mlázovský, Rolando Pitti st., Aleš Šrámek, Luboš Varhaník vs Jan Svoboda – Kamil Dvorský, Marko Junghans, Jiří Kohout, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř, Miroslav Vlach, Jakub Vorlíček
5., 34. Rolando Pitti st.
16., 33., 47., 60. Luboš Varhaník
45., 48. Roman Mlázovský
11. 9. 12 18:15 MIKU4 Rebelové Canary FC 2. 2:8 (1:1)
Převaha hostů se gólově projevila ve druhé půli, kdy domácí fyzicky odpadli. Martin Čechovič
Rebelové Canary FC
Martin Janků – Lukáš Bibrle, Jan Blažek, Petr Fleišer, Michal Janků, Radek Janků, Alex Kumar, Jaroslav Primus, František Řehoř vs Matúš Kočiš – Martin Alexander, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Josef Trávníček, Luboš Varhaník
21. Michal Janků
40. František Řehoř
17., 57. Roman Mlázovský
36., 44., 50. Martin Alexander
37., 42., 56. Luboš Varhaník
4. 9. 12 19:45 HRAB1 Canary FC V.I.P. 1. 2:4 (2:2)
Po úvodním nástupu domácích to vypadalo na jednoznačný průběh, pozdější vítěz se však vzchopil a soupeře nakonec přestřílel. Marek Schneeweis, Marek Martinka
Canary FC V.I.P.
Jan Kypta – Martin Alexander, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Aleš Šrámek, Josef Trávníček vs Robert Johánek – Martin Chodounský, Petr Ctibor, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Miloslav Švarc