Seznam týmů, 8. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Demínka B zelená, červená
Dynamo R.U.M. B modrá, fialová
El Barto zelená, černá
Executors United červeno-černá, bílá
GK Ohradní modro-bílá, červeno-bílá
Gobi dezert žlutá, černá
Houbařův Ráj černo-oranžová, bílá
Playboy team AC modrá
Pragochmel Blšany B žlutá, modrá
Strahovská 10 oranžovo-černá, modro-černá
Sváteční mančaft černá, žlutá
T.M.F. Praha bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. BSváteční mančaft Út 4.9. 18:15 MIKU3
Executors UnitedPragochmel Blšany B St 5.9. 17:45 ZABEH
El BartoStrahovská 10 St 5.9. 18:15 NOVOB
Gobi dezertHoubařův Ráj St 5.9. 19:00 STER3
GK OhradníPlayboy team AC St 5.9. 19:30 MIKU4
Demínka BT.M.F. Praha St 5.9. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
T.M.F. PrahaHoubařův Ráj St 12.9. 17:30 ARIT
Strahovská 10Executors United St 12.9. 17:45 ZABEH
Pragochmel Blšany BGK Ohradní St 12.9. 19:00 STER2
Demínka BDynamo R.U.M. B St 12.9. 19:30 MIKU3
Playboy team ACGobi dezert St 12.9. 19:30 MIKU4
Sváteční mančaftEl Barto St 12.9. 20:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
GK OhradníStrahovská 10 Út 18.9. 17:45 ZABEH
Dynamo R.U.M. BT.M.F. Praha Út 18.9. 19:00 STOD
Gobi dezertPragochmel Blšany B St 19.9. 17:45 STER3
Executors UnitedSváteční mančaft St 19.9. 17:45 ZABEH
Houbařův RájPlayboy team AC St 19.9. 19:30 MIKU3
El BartoDemínka B St 19.9. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sváteční mančaftGK Ohradní Út 2.10. 18:15 MIKU3
Demínka BExecutors United St 3.10. 19:30 MIKU3
T.M.F. PrahaPlayboy team AC St 3.10. 19:30 MIKU4
Pragochmel Blšany BHoubařův Ráj St 3.10. 19:45 HRAB3
Dynamo R.U.M. BEl Barto Ne 7.10. 11:15 STOD
Strahovská 10Gobi dezert Ne 7.10. 13:45 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Executors UnitedDynamo R.U.M. B St 10.10. 17:45 ZABEH
El BartoT.M.F. Praha St 10.10. 19:00 STER3
Playboy team ACPragochmel Blšany B St 10.10. 19:30 MIKU4
GK OhradníDemínka B St 10.10. 19:30 MIKU3
Houbařův RájStrahovská 10 St 10.10. 20:15 STER3
Gobi dezertSváteční mančaft Ne 14.10. 17:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
El BartoExecutors United St 17.10. 17:45 ZABEH
Strahovská 10Playboy team AC St 17.10. 18:15 MIKU4
Sváteční mančaftHoubařův Ráj St 17.10. 19:00 STOD
Demínka BGobi dezert St 17.10. 19:30 MIKU4
Dynamo R.U.M. BGK Ohradní St 17.10. 20:15 STOD
T.M.F. PrahaPragochmel Blšany B St 17.10. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Executors UnitedT.M.F. Praha St 31.10. 17:45 ZABEH
Playboy team ACSváteční mančaft St 31.10. 19:30 MIKU4
Houbařův RájDemínka B St 31.10. 19:30 MIKU3
GK OhradníEl Barto St 31.10. 20:45 MIKU4
Pragochmel Blšany BStrahovská 10 Ne 4.11. 10:00 TEMPO
Gobi dezertDynamo R.U.M. B Ne 4.11. 13:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Executors UnitedGK Ohradní St 7.11. 17:45 ZABEH
Dynamo R.U.M. BHoubařův Ráj St 7.11. 17:45 STER2
Demínka BPlayboy team AC St 7.11. 19:30 MIKU3
T.M.F. PrahaStrahovská 10 Čt 8.11. 19:00 P1
El BartoGobi dezert Ne 11.11. 10:00 HANSP
Sváteční mančaftPragochmel Blšany B Ne 11.11. 19:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
GK OhradníT.M.F. Praha Út 13.11. 18:30 HRAB2
Strahovská 10Sváteční mančaft Út 13.11. 20:45 MIKU4
Gobi dezertExecutors United St 14.11. 17:45 ZABEH
Playboy team ACDynamo R.U.M. B St 14.11. 18:15 MIKU4
Pragochmel Blšany BDemínka B St 14.11. 19:30 MIKU4
Houbařův RájEl Barto St 14.11. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
T.M.F. PrahaSváteční mančaft Út 20.11. 20:45 MIKU4
Executors UnitedHoubařův Ráj St 21.11. 17:45 ZABEH
GK OhradníGobi dezert St 21.11. 19:00 P2
El BartoPlayboy team AC St 21.11. 19:30 MIKU3
Demínka BStrahovská 10 St 21.11. 19:30 MIKU2
Dynamo R.U.M. BPragochmel Blšany B Ne 25.11. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sváteční mančaftDemínka B St 5.12. 18:15 MIKU2
Pragochmel Blšany BEl Barto St 5.12. 18:15 BECH
Houbařův RájGK Ohradní St 5.12. 18:30 HRAB1
Strahovská 10Dynamo R.U.M. B St 5.12. 19:00 P3
Playboy team ACExecutors United St 5.12. 19:00 ZABEH
Gobi dezertT.M.F. Praha St 5.12. 19:00 STER2