Seznam týmů, 8. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
S nadhledem žlutá, zelená
Athletico KMF modrá, oranžová
Bič boží modrá, šedá
Green shock FC zeleno-černá, modrá
Marami 1.FC zelená, červená
Parta AC červená, zelená
Perpetis zelená, modrá
Banzai bílá, černá
Roosevelt boys 1.FC černá, zlatá
Sorbino zelená, oranžová
Tuxeda FC černá
Viktoria Bítovská B černá, oranžová

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Parta ACPerpetis Út 11.9. 18:00 SCBEC
Marami 1.FCBanzai St 12.9. 17:45 STER3
S nadhledemViktoria Bítovská B St 12.9. 17:45 STER2
Bič božíSorbino St 12.9. 19:00 STER3
Athletico KMFTuxeda FC St 12.9. 20:15 STER1
Green shock FCRoosevelt boys 1.FC St 12.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
SorbinoGreen shock FC St 19.9. 17:30 ARIT
BanzaiParta AC St 19.9. 19:00 ZABEH
S nadhledemAthletico KMF St 19.9. 20:15 STER1
Tuxeda FCBič boží St 19.9. 20:15 ZABEH
Roosevelt boys 1.FCMarami 1.FC St 19.9. 20:30 ZAK
Viktoria Bítovská BPerpetis St 19.9. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Marami 1.FCSorbino Út 25.9. 18:15 HANSP
Green shock FCTuxeda FC St 26.9. 19:15 DOLME
Athletico KMFViktoria Bítovská B St 26.9. 19:45 HRAB3
PerpetisBanzai St 26.9. 20:30 SCBEC
Parta ACRoosevelt boys 1.FC St 26.9. 20:30 ZAK
Bič božíS nadhledem Čt 27.9. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tuxeda FCMarami 1.FC St 3.10. 18:15 MIKU4
Athletico KMFBič boží St 3.10. 20:15 STER1
Viktoria Bítovská BBanzai St 3.10. 20:15 STER2
S nadhledemGreen shock FC St 3.10. 20:30 SCBEC
Roosevelt boys 1.FCPerpetis St 3.10. 20:30 ZAK
SorbinoParta AC Ne 7.10. 16:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
PerpetisSorbino Út 9.10. 17:00 NOVOB
Bič božíViktoria Bítovská B St 10.10. 17:45 STER3
Green shock FCAthletico KMF St 10.10. 20:15 STER1
BanzaiRoosevelt boys 1.FC St 10.10. 20:30 ZAK
Marami 1.FCS nadhledem So 13.10. 15:00 TEMPO
Parta ACTuxeda FC Ne 14.10. 15:00 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
S nadhledemParta AC St 17.10. 17:30 ARIT
Tuxeda FCPerpetis St 17.10. 18:00 DOLME
SorbinoBanzai St 17.10. 20:00 ARIT
Athletico KMFMarami 1.FC St 17.10. 20:15 STER1
Viktoria Bítovská BRoosevelt boys 1.FC St 17.10. 20:30 ZAK
Bič božíGreen shock FC So 20.10. 13:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
PerpetisS nadhledem Út 23.10. 18:15 BECH
Parta ACAthletico KMF St 24.10. 20:15 STER1
Green shock FCViktoria Bítovská B St 24.10. 20:15 STER2
Roosevelt boys 1.FCSorbino St 24.10. 20:30 ZAK
BanzaiTuxeda FC St 24.10. 20:45 MIKU4
Marami 1.FCBič boží Čt 25.10. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktoria Bítovská BSorbino St 31.10. 17:45 STER2
Bič božíParta AC St 31.10. 19:00 STER3
Green shock FCMarami 1.FC St 31.10. 20:15 STER3
Athletico KMFPerpetis St 31.10. 20:15 STER1
S nadhledemBanzai Čt 1.11. 17:30 STER2
Tuxeda FCRoosevelt boys 1.FC St 7.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Parta ACGreen shock FC St 14.11. 17:45 STER2
PerpetisBič boží St 14.11. 18:00 DOLME
BanzaiAthletico KMF St 14.11. 20:15 STER1
Marami 1.FCViktoria Bítovská B St 14.11. 20:15 STER2
Roosevelt boys 1.FCS nadhledem St 14.11. 20:30 ZAK
SorbinoTuxeda FC Ne 18.11. 13:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
S nadhledemSorbino Út 20.11. 19:30 BECH
Green shock FCPerpetis St 21.11. 18:00 DOLME
Marami 1.FCParta AC St 21.11. 18:15 MIKU4
Bič božíBanzai St 21.11. 19:30 NOVOB
Athletico KMFRoosevelt boys 1.FC St 21.11. 20:15 P3
Viktoria Bítovská BTuxeda FC Ne 25.11. 17:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Tuxeda FCS nadhledem St 5.12. 19:30 MIKU3
Parta ACViktoria Bítovská B St 5.12. 19:30 HOSTI
BanzaiGreen shock FC St 5.12. 19:45 HRAB1
SorbinoAthletico KMF St 5.12. 20:15 STER1
PerpetisMarami 1.FC St 5.12. 20:15 P3
Roosevelt boys 1.FCBič boží St 5.12. 20:30 ZAK