Hosté se k utkání nedostavili. Jiří Javůrek, Martin Vaněk
Radovan Čertek – Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, David Skotnica, Michal Vlk vs
21. 11. 12 18:00 zzDOLME Green shock FC Perpetis 10. 0:1 (0:0)
Pohledný zápas se zaslouženou výhrou hostů. Šťástka,Rajniš
Radek Kohák – Jiří Benda, Stanislav Bér, Petr Čuda, Petr Mikolajek, Michael Sládek, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský vs Radovan Čertek – Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, David Skotnica, Michal Vlk
41 Radek Kohák
57. Karel Jančák
14. 11. 12 18:00 zzDOLME Perpetis Bič boží 9. 6:0 k.
31. 10. 12 20:15 STER1 Athletico KMF Perpetis 8. 5:3 (2:1)
Jednoznačné utkání plné neprřeností. Domácím vyhrál zápas hráč č.9 Rejlek. Marek Šetina, František Jirsa
Athletico KMF Perpetis
Jiří Bruna – Miroslav Brůna, Martin Cmero, Miloš Frýbert, Milan Fudali, Pavel Marášek, Tomáš Rejlek, Michael Rutar, Jan Šíp, Ondřej Šíp, Tomáš Sluka, Tomáš Tejnora, Petr Zlámal vs Radovan Čertek – Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Petr Nezbeda, David Skotnica
7., 15., 38., 57. Tomáš Rejlek
40. Jan Šíp
12. Karel Jančák
47. David Skotnica
56. Pavel Kraus
23. 10. 12 18:15 BECH Perpetis S nadhledem 7. 5:2 (2:2)
Na 8. ligu pěkné utkání. Pokud by mladí a běhaví  S nadhledem hráli ve stejném stylu jako prvních 10minut utkání celý zápas, neměli by borci z Perpetis šanci. Zkušenější Perpetis přečkali řádění soupeře pouze se 2 inkasovanými góly a to bylo důležité. Po OG již v 18.minutě byli poražení zbytečně nervózní a hlavně bezradní. Oba týmy zaslouží pochvalu. Jacob Šimek, Jiří Štechmüller
Perpetis S nadhledem
Radovan Čertek – Karel Jančák, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, David Skotnica, Michal Vlk vs Pavel Gerschon – Milan Bellinger, Jan Bláha, Lukáš Lodin, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník
18. OG
28., 56., 58. Michal Vlk
35. Ladislav Koucký
5., 9. Jan Bláha
17. 10. 12 18:00 zzDOLME Tuxeda FC Perpetis 6. 3:2 (3:0)
Domácí druhou půli odchodili a strachovali se o výsledek. Kučera
Tuxeda FC Perpetis
Jan Roháč – Lukáš Bebr, Šimon Janoušek, Filip Kinkor, Martin Šichan, Petr Šimek vs Radovan Čertek – Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, Michal Vlk
8., 21. Petr Šimek
15. Jan Roháč
36. Pavel Kraus
45. Ladislav Koucký
9. 10. 12 17:00 zzNOVOB Perpetis Sorbino 5. 1:4 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Šťástka
Perpetis Sorbino
Radovan Čertek – Karel Jančák, Ladislav Koucký, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, David Skotnica, Michal Vlk vs Richard Novák – Milan Balda, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Pavel Sláma, Radek Štveráček
40. Karel Jančák 37. Jan Malec
53., 56. Michal Hruška
60. Richard Novák
3. 10. 12 20:30 ZAK Roosevelt boys 1.FC Perpetis 4. 3:2 (1:2)
V 1.poločase pohledná hra bez faulů. rychlý spád. Ve 2. poločase Perpetis fyzicky zcela odpadli a kouskovali hru a poprávu prohráli.
Roosevelt boys 1.FC Perpetis
Jiří Švestka – Michal Bilíček, Jaroslav Chmela, Václav Mňouček, Michal Páník, Petr Šimsa, Petr Socha, Jiří Sommer vs Radovan Čertek – Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Miroslav Ševčík, David Skotnica, Michal Vlk
11. Michal Páník
49., 56. Petr Socha
9. OG
17. David Skotnica
26. 9. 12 20:30 SCBEC Perpetis Banzai 3. 4:6 (4:2)
Hosté otočili zápas ve druhém poločase. Petr Mrzena, David Runt
Perpetis Banzai
Petr Nezbeda – Radovan Čertek, Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Miroslav Ševčík, David Skotnica, Michal Vlk vs Jan Hotěk – Petr Hlavatý, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Jan Linhart, Jiří Mandík, Jakub Novák, Lukáš Zeman