Seznam týmů, 8. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Dynamo Prak bílá, modrá
Gangbeng černá, bílá
Horno Porno černá, žlutá
Juventus Pivus černo-bílá, světle modrá
Klobásy FC černá, oranžová
Kolíci červená
Smíchov PSK červená
No madam ! B zelená, červená
Proradost FK žluto-zelená
SK Elet modrá, bílá
SP Clif červená
Vykutálený prasátka bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo PrakVykutálený prasátka Po 3.9. 18:00 SCBEC
Juventus PivusProradost FK Út 4.9. 18:30 HRAB3
KolíciSmíchov PSK St 5.9. 17:45 STER3
Horno PornoSK Elet St 5.9. 20:15 STER3
GangbengSP Clif St 5.9. 20:30 SCBEC
Klobásy FCNo madam ! B Čt 6.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo PrakGangbeng Út 11.9. 18:00 DOLME
No madam ! BKolíci Út 11.9. 18:00 ZARUB
Vykutálený prasátkaSmíchov PSK Út 11.9. 19:30 SLIVE
SK EletJuventus Pivus Út 11.9. 20:15 STOD
SP ClifHorno Porno St 26.9. 19:15 ZAK
Proradost FKKlobásy FC Út 23.10. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Juventus PivusSP Clif Út 18.9. 18:15 MIKU3
Klobásy FCSK Elet Út 18.9. 18:30 HRAB3
GangbengVykutálený prasátka Út 18.9. 20:15 STOD
Horno PornoDynamo Prak Út 18.9. 20:30 SCBEC
KolíciProradost FK Út 25.9. 17:45 ZABEH
Smíchov PSKNo madam ! B St 26.9. 17:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Vykutálený prasátkaNo madam ! B Út 2.10. 18:15 BECH
SK EletKolíci Út 2.10. 19:00 ZABEH
Dynamo PrakJuventus Pivus Út 2.10. 19:30 MIKU4
Proradost FKSmíchov PSK St 3.10. 20:15 P3
SP ClifKlobásy FC So 6.10. 13:45 P3
GangbengHorno Porno Ne 7.10. 17:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Horno PornoVykutálený prasátka Út 9.10. 20:30 SCBEC
KolíciSP Clif Čt 11.10. 18:15 MIKU3
Klobásy FCDynamo Prak Čt 11.10. 20:30 SCBEC
Juventus PivusGangbeng Ne 14.10. 13:45 ZARUB
No madam ! BProradost FK Ne 14.10. 16:15 P3
Smíchov PSKSK Elet St 24.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Horno PornoJuventus Pivus St 17.10. 17:45 STER3
Vykutálený prasátkaProradost FK St 17.10. 17:45 STER2
SP ClifSmíchov PSK St 17.10. 19:00 STER3
GangbengKlobásy FC St 17.10. 20:15 STER3
Dynamo PrakKolíci Čt 18.10. 20:45 MIKU4
SK EletNo madam ! B Ne 21.10. 13:45 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Juventus PivusVykutálený prasátka Út 30.10. 18:00 SCBEC
KolíciGangbeng St 31.10. 18:15 MIKU4
Smíchov PSKDynamo Prak St 31.10. 20:00 ARIT
Klobásy FCHorno Porno Čt 1.11. 18:45 STER2
No madam ! BSP Clif Čt 1.11. 19:15 ZAK
Proradost FKSK Elet Ne 4.11. 15:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Juventus PivusKlobásy FC St 7.11. 19:00 STER3
Vykutálený prasátkaSK Elet St 7.11. 19:15 SCBEC
GangbengSmíchov PSK St 7.11. 20:00 ARIT
Horno PornoKolíci Čt 8.11. 20:30 ZAK
SP ClifProradost FK So 10.11. 11:15 P3
Dynamo PrakNo madam ! B Ne 11.11. 17:30 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
SK EletSP Clif Út 13.11. 18:30 HRAB3
KolíciJuventus Pivus Út 13.11. 19:45 HRAB3
Smíchov PSKHorno Porno St 14.11. 19:00 STER3
Klobásy FCVykutálený prasátka So 17.11. 08:45 BECH
No madam ! BGangbeng Ne 18.11. 11:15 ZARUB
Proradost FKDynamo Prak Ne 18.11. 16:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Vykutálený prasátkaSP Clif Út 20.11. 17:00 BECH
Klobásy FCKolíci Út 20.11. 20:45 NOVOB
Juventus PivusSmíchov PSK St 21.11. 20:15 P2
Horno PornoNo madam ! B Ne 25.11. 12:30 P2
GangbengProradost FK Ne 25.11. 18:45 MIKU2
Dynamo PrakSK Elet Ne 25.11. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Smíchov PSKKlobásy FC Út 4.12. 19:00 STER3
KolíciVykutálený prasátka Út 4.12. 19:00 ZABEH
SK EletGangbeng Út 4.12. 19:15 ZAK
Proradost FKHorno Porno Út 4.12. 19:15 SCBEC
SP ClifDynamo Prak Út 4.12. 19:30 MIKU4
No madam ! BJuventus Pivus Út 4.12. 19:30 MIKU1