Seznam týmů, 8. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Gekad světle modrá, červená
OrangeBoom oranžová, modrá
Neumann S.K. zeleno-bílá, černá
Pražský axiom žlutá, černá
PRKA červená, bílá
Rarach FC žlutá, černá
Senioři Praha B zelená, bílá
Strakonická 2007 1.FC černá, oranžová
Tream Deam FC modro-červená
Trona CF červená, černá
Tvar VD žlutá, bílá
VZ modrá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Neumann S.K.Trona CF Út 4.9. 18:15 SLIVE
OrangeBoomTvar VD Út 4.9. 18:15 NOVOB
GekadVZ Út 4.9. 19:30 MIKU4
Rarach FCSenioři Praha B Út 4.9. 19:45 HRAB2
PRKAStrakonická 2007 1.FC Út 4.9. 20:45 MIKU4
Pražský axiomTream Deam FC Čt 6.9. 20:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Trona CFPražský axiom Út 11.9. 18:15 SLIVE
VZSenioři Praha B Út 11.9. 19:45 HRAB2
Tvar VDNeumann S.K. Út 2.10. 20:15 P2
Strakonická 2007 1.FCRarach FC Ne 7.10. 13:45 NOVOB
Tream Deam FCPRKA Ne 7.10. 15:00 NOVOB
GekadOrangeBoom St 14.11. 18:30 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
PRKATrona CF Út 18.9. 18:15 SLIVE
Neumann S.K.Gekad Út 18.9. 19:45 HRAB2
OrangeBoomVZ St 10.10. 17:00 DEKAN
Rarach FCTream Deam FC Čt 11.10. 20:15 P2
Pražský axiomTvar VD Čt 11.10. 20:15 P1
Senioři Praha BStrakonická 2007 1.FC Út 13.11. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
OrangeBoomNeumann S.K. Út 25.9. 17:00 DEKAN
Trona CFRarach FC Út 25.9. 18:15 SLIVE
Tream Deam FCSenioři Praha B Út 25.9. 20:45 MIKU4
GekadPražský axiom St 26.9. 19:45 HRAB1
VZStrakonická 2007 1.FC St 26.9. 20:45 MIKU3
Tvar VDPRKA Čt 27.9. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha BTrona CF Út 9.10. 19:45 HRAB1
Rarach FCTvar VD Ne 14.10. 12:30 P3
Neumann S.K.VZ Ne 14.10. 12:30 ZARUB
PRKAGekad Ne 14.10. 13:45 P3
Pražský axiomOrangeBoom Ne 14.10. 15:00 P3
Strakonická 2007 1.FCTream Deam FC Ne 14.10. 16:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Trona CFStrakonická 2007 1.FC Út 16.10. 18:15 SLIVE
Tvar VDSenioři Praha B Út 16.10. 19:45 HRAB2
Neumann S.K.Pražský axiom Čt 18.10. 19:30 ARIT
OrangeBoomPRKA Ne 21.10. 11:15 STOD
VZTream Deam FC Ne 21.10. 12:30 ZARUB
GekadRarach FC Ne 21.10. 17:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Tream Deam FCTrona CF Út 23.10. 18:15 SLIVE
Rarach FCOrangeBoom Út 23.10. 18:15 MIKU4
Senioři Praha BGekad Út 23.10. 19:45 HRAB2
PRKANeumann S.K. Ne 28.10. 10:00 P3
Pražský axiomVZ Ne 28.10. 11:15 ZARUB
Strakonická 2007 1.FCTvar VD Ne 28.10. 17:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
OrangeBoomSenioři Praha B Út 30.10. 19:45 HRAB2
VZTrona CF Út 30.10. 20:45 DEKAN
Neumann S.K.Rarach FC Ne 4.11. 11:15 ZARUB
GekadStrakonická 2007 1.FC Ne 4.11. 12:30 TEMPO
Tvar VDTream Deam FC Ne 4.11. 12:30 P3
Pražský axiomPRKA Ne 4.11. 13:45 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Trona CFTvar VD Út 6.11. 19:00 P3
Senioři Praha BNeumann S.K. Út 6.11. 19:45 HRAB1
Tream Deam FCGekad Ne 11.11. 16:15 NOVOB
Rarach FCPražský axiom Ne 11.11. 16:15 HANSP
Strakonická 2007 1.FCOrangeBoom Ne 11.11. 17:30 NOVOB
PRKAVZ Ne 11.11. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
GekadTrona CF Út 20.11. 18:15 SLIVE
Pražský axiomSenioři Praha B Út 20.11. 19:45 HRAB2
Neumann S.K.Strakonická 2007 1.FC Ne 25.11. 11:15 P3
VZTvar VD Ne 25.11. 18:30 HOSTI
PRKARarach FC Ne 25.11. 20:00 P3
OrangeBoomTream Deam FC Ne 25.11. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Trona CFOrangeBoom Út 27.11. 18:15 SLIVE
Senioři Praha BPRKA Út 27.11. 18:15 MIKU2
Strakonická 2007 1.FCPražský axiom Út 27.11. 18:15 BECH
Rarach FCVZ Út 27.11. 18:45 ARIT
Tvar VDGekad Út 27.11. 19:00 P2
Tream Deam FCNeumann S.K. Út 27.11. 19:00 STER3