Pavel Frühauf – Tomáš Loukotka, Jan Major, David Marek, Cyril Mrva, Bedřich Sýkora, Jan Vele, Lukáš Vlček, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Ondřej Dušek – Jan Franc, Lukáš Kraml, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Josef Šaler, Ondřej Samohýl
11. 11. 12 16:15 zzNOVOB Tream Deam FC Gekad 9. 2:4 (2:1)
Petr Capík – Michal Áčko, Ondřej Adamik, Lukáš Capík, Ondřej Černík, Adam Drnek, Ondřej Hrubý, Pavel Kaňkovský, Jan Krpata, Petr Tuláček vs Pavel Frühauf – Tomáš Loukotka, Jan Major, Cyril Mrva, Bedřich Sýkora, Jan Vele, Lukáš Vlček, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral
18. Petr Tuláček
23., 53. Jiří Zbíral
41. Leoš Zavřel
4. 11. 12 12:30 TEMPO Gekad Strakonická 2007 1.FC 8. 8:2 (2:1)
Do 40. minuty vyrovnané utkání, v poslední třetině nastřílel Gekad šest branek a zaslouženě získal oba body. Čapla
Gekad Strakonická 2007 1.FC
Pavel Frühauf – Štěpán Hlas, Tomáš Loukotka, David Marek, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Lukáš Podroužek – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Jozef Drábek, Michal Dub, Jiří Mařan, Lukáš Novisedlák, Marek Pešl
40. Jozef Drábek
23. 10. 12 19:45 HRAB2 Senioři Praha B Gekad 7. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
21. 10. 12 17:30 ARIT Gekad Rarach FC 6. 1:1 (0:0)
Spravedlivá remíza. Kratochvíl
Gekad Rarach FC
Pavel Frühauf – Tomáš Loukotka, Jan Major, David Marek, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Bedřich Sýkora, Jan Vele, Leoš Zavřel vs Petr Jinda – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský
51. Cyril Mrva 49. Matěj Bauer
14. 10. 12 13:45 P3 PRKA Gekad 5. 4:1 (3:0)
Korektní utkání rozhodl nejlepší hráč na hřišti Mareš.
PRKA Gekad
Antonín Vrána – Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jaroslav Sojka, Jan Tábořík, Marek Viták vs Pavel Frühauf – Tomáš Loukotka, Jan Major, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Bedřich Sýkora, Jan Vele, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral
10., 20., 55. Richard Mareš
22. Marek Viták
31. Leoš Zavřel
26. 9. 12 19:45 HRAB1 Gekad Pražský axiom 4. 1:2 (0:1)
Utkání bez závad, spíš bojovný zápas bez záludností. Jaroslav Heinitz
Gekad Pražský axiom
Jan Vele – Cyril Mrva, Tomáš Petr, Jan Staněk, Václav Stonáček, Bedřich Sýkora, Jiří Zbíral vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Lukáš Fadrhons, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Jan Sodomka, Ondřej Vaněček
37. Bedřich Sýkora 26. Martin Bednář
48. Ondřej Vaněček
18. 9. 12 19:45 HRAB2 Neumann S.K. Gekad 3. 0:2 (0:2)
Ve vyrovnaném utkání rozhodly dvě vstřelené branky Gekadu v 1. půli, domácí zůstali střelecky neškodní. Smetana
Neumann S.K. Gekad
Štěpán Honzík – Josef Freith, Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Jaroslav Konečný, Michal Lainer, Peter Maysenhölder, Daniel Šebek, Filip Šebek vs Pavel Frühauf – David Marek, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Bedřich Sýkora, Jan Vele, Lukáš Vlček, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral
19. Jiří Zbíral
25. Lukáš Vlček
4. 9. 12 19:30 MIKU4 Gekad VZ 1. 3:1 (3:0)
Na osmou ligu poměrně hezké utkání, kde se zrodilo spousta šancí, kterých hlavně v druhé půlce Gekad dokázal spoustu spálit. Hostům ke konci docházely síly. Martin Kučera, Jakub Macháček
Gekad VZ
Pavel Frühauf – Tomáš Loukotka, David Marek, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Bedřich Sýkora, Jan Vele, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral vs Marek Petráček – Tomáš Černý, Radek Heřmánek, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek