Út 20.11.12 19:30 zzNOVOB 1.FC Žižkov Prase FC   (HL6F)
Út 20.11.12 20:45 zzNOVOB Klobásy FC Kolíci   (HL8G)
St 5.12.12 18:15 HOSTI Restaurace U Pecků B Bába FC   (HL5D)
St 5.12.12 19:30 HOSTI Parta AC Viktoria Bítovská B   (HL8F)

27. 11. 12 19:00 STER3 Tream Deam FC Neumann S.K. 11. 1:3 (1:1)
Petr Capík – Michal Áčko, Ondřej Adamik, Lukáš Capík, Adam Drnek, Jan Krpata, Jan Paszkiewicz, Jan Pokorný, Pavel Škabraha, Petr Tuláček vs Štěpán Honzík – Josef Freith, Ján Hlaváč, Michal Lainer, Djordje Marinkovič, Peter Maysenhölder, Stephan Andre Schmid, Daniel Šebek
15. Michal Áčko 24., 43. Peter Maysenhölder
51. Josef Freith
25. 11. 12 20:30 BECH OrangeBoom Tream Deam FC 10. 1:4 (1:2)
Hosté efektivněji proměňovali své šance, a tak zaslouženě zvítězili. Pavel Kaucký, Radoslav Malysz
OrangeBoom Tream Deam FC
Ondřej Samohýl – Ondřej Dušek, Jan Franc, Lukáš Kraml, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Josef Šaler vs Lukáš Capík – Ondřej Černík, Jan Krpata, Jan Pokorný, Pavel Škabraha, Petr Tuláček
13. Daniel Nouzák 9., 30., 52. Jan Pokorný
43. Lukáš Capík
11. 11. 12 16:15 zzNOVOB Tream Deam FC Gekad 9. 2:4 (2:1)
Kembe Chona, Petr Kouba
Tream Deam FC Gekad
Petr Capík – Michal Áčko, Ondřej Adamik, Lukáš Capík, Ondřej Černík, Adam Drnek, Ondřej Hrubý, Pavel Kaňkovský, Jan Krpata, Petr Tuláček vs Pavel Frühauf – Tomáš Loukotka, Jan Major, Cyril Mrva, Bedřich Sýkora, Jan Vele, Lukáš Vlček, Leoš Zavřel, Jiří Zbíral
6. Michal Áčko
18. Petr Tuláček
23., 53. Jiří Zbíral
41. Leoš Zavřel
4. 11. 12 12:30 P3 Tvar VD Tream Deam FC 8. 2:5 (2:0)
Poklidné utkání, domácí neměli nikoho na střídání a došli jim síly.
Tvar VD Tream Deam FC
Marek Palma – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Matyáš Křížkovský, Jan Raška, Matěj Szunyog vs Petr Capík – Michal Áčko, Lukáš Capík, Ondřej Hrubý, Jan Krpata, Jan Paszkiewicz, Pavel Škabraha, Petr Tuláček
11. Matyáš Křížkovský
23. Filip Bouška
42. Michal Áčko
44. Jan Krpata
44., 60. Ondřej Hrubý
50. Lukáš Capík
23. 10. 12 18:15 SLIVE Tream Deam FC Trona CF 7. 1:5 (1:3)
Domácí hráli 1.poločas v 5 a to otočilo převahu hostů. Ani v plném počtu ve 2.půli již unavení domácí nestačili tempu hostů. Matěj Ryston, Jan Salava
Tream Deam FC Trona CF
Petr Capík – Michal Áčko, Ondřej Adamik, Lukáš Capík, Ondřej Černík, Adam Drnek vs Martin Zouhar – Josef Alferi, Jan Brož, Alexandr Horký, Andrej Jelič, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Tomáš Veselý, Lukáš Vybíral
10. Adam Drnek 20. Jan Brož
24. Josef Alferi
26. Lukáš Vybíral
43. Martin Macháček
59. Alexandr Horký
21. 10. 12 12:30 zzZARUB VZ Tream Deam FC 6. 1:0 (1:0)
Začátek začal velmi aktivně od domácí strany. Už v 15´se k vedení dostali domácí. Od té doby se už nic nestalo.
VZ Tream Deam FC
Marek Petráček – Jan Černý, Tomáš Černý, Radek Heřmánek, Petr Kasalický, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek vs Petr Capík – Michal Áčko, Lukáš Capík, Ondřej Černík, Adam Drnek, Pavel Kaňkovský, Jan Krpata, Jan Paszkiewicz, Pavel Škabraha, Petr Tuláček
15. Petr Kasalický
14. 10. 12 16:15 KBELY Strakonická 2007 1.FC Tream Deam FC 5. 4:8 (2:3)
V přátelsky vedeném utkání se nakonec hosté gólově utrhli. Smetana
Strakonická 2007 1.FC Tream Deam FC
Jiří Mařan – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Lukáš Novisedlák, Marek Pešl vs Petr Capík – Michal Áčko, Ondřej Adamik, Lukáš Capík, Ondřej Černík, Adam Drnek, Petr Tuláček
2. Jan Čerešňa
26. Marek Pešl
46., 51. Jan Beránek
17., 32., 47., 57., 58. Lukáš Capík
21., 25. Ondřej Černík
50. Petr Tuláček
11. 10. 12 20:15 P2 Rarach FC Tream Deam FC 3. 4:1 (2:0)
Pevná obrana a smrtící brejky, to byl klíč k vítězství domácích. Michal Opravil, Robert Kapek
Rarach FC Tream Deam FC
Pavel Vízdal – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Petr Hořínek, Filip Kortán, Zdeněk Švajda, Jan Vnouček, Jakub Žďárský vs Petr Capík – Michal Áčko, Ondřej Adamik, Lukáš Capík, Ondřej Černík, Martin Douša, Ondřej Hrubý, Jan Krpata, Jiří Michl, Jan Paszkiewicz, Jan Pokorný, Karel Schenk, Petr Tuláček
11. Matěj Bauer
15., 45., 49. Zdeněk Švajda
57. Michal Áčko
7. 10. 12 15:00 zzNOVOB Tream Deam FC PRKA 2. 1:3 (0:2)
Herně vyrovnané utkání pro sebe rozhodli PRKA především díky velmi laciným brankách v síti domácích. Slušně hrané utkání. Rosenberger
Tream Deam FC PRKA
Petr Capík – Michal Áčko, Ondřej Adamik, Lukáš Capík, Ondřej Hrubý, Pavel Kaňkovský, Karel Schenk, Pavel Škabraha, Petr Tuláček vs Antonín Vrána – Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jaroslav Sojka, Jan Tábořík, Lukáš Venclík
41. Pavel Škabraha 15. Martin Šantrůček
20. OG
55. Maxime Gardie
25. 9. 12 20:45 MIKU4 Tream Deam FC Senioři Praha B 4. 5:1 (3:1)
Domácí se v první půli dostali do vedení a ač se senioři ve druhé půli snažili, bylo to marné. Roček
Tream Deam FC Senioři Praha B
Petr Capík – Michal Áčko, Lukáš Capík, Ondřej Černík, Martin Douša, Adam Drnek, Jan Krpata, Jan Pokorný, Petr Tuláček vs Karel Koschin – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Martin Bučinský, Roman Kňap, Jan Kuklínek, Bohuslav Macháček, Filip Remenec
5. Ondřej Černík
13. Lukáš Capík
25., 43. Martin Douša
53. OG
26. Bohuslav Macháček
6. 9. 12 20:30 STOD Pražský axiom Tream Deam FC 1. 6:2 (5:1)
Domácí si od začátku vytvořili tlak a zaslouženě šli od vedení. Druhý poločas se dohrával, i když na obou stranách bylo šancí dost. Dušan Kuzmík, Jakub Jančí