Seznam týmů, 8. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
CFG Suchdol žluto-černá, bílá
Kalparta Kids bílá, červená
Kilba Praha 04 FK žlutá, modrá
No fear KK černo-oranžová, červená
Kamarádi 1.FC bílá, modrá
Krocani FC zelená, bílá
Lazareth černá, bílá
Los Muchachos rudá, bílá
Repeťáci Praha modro-žlutá, oranžová
Atletico Dělo SFC černá, bílá
Viktor 1.FC bílá, černá
Zde je místo ... žlutá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
CFG SuchdolZde je místo ... Čt 6.9. 18:15 MIKU1
Kamarádi 1.FCLos Muchachos Čt 6.9. 19:00 ZABEH
No fear KKRepeťáci Praha Čt 13.9. 17:00 NOVOB
Kalparta KidsViktor 1.FC Čt 13.9. 19:00 ZABEH
Krocani FCLazareth Čt 13.9. 19:30 MIKU3
Kilba Praha 04 FKAtletico Dělo SFC Pa 14.9. 19:00 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Repeťáci PrahaKamarádi 1.FC Čt 20.9. 17:00 NOVOB
CFG SuchdolKalparta Kids Čt 20.9. 19:30 MIKU2
Los MuchachosKrocani FC Pa 21.9. 18:00 SCBEC
Atletico Dělo SFCNo fear KK Čt 18.10. 19:00 P2
Zde je místo ...Lazareth Čt 18.10. 19:00 P1
Viktor 1.FCKilba Praha 04 FK Čt 18.10. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
No fear KKViktor 1.FC Čt 6.9. 19:30 MIKU2
Krocani FCRepeťáci Praha Čt 27.9. 17:00 NOVOB
Kamarádi 1.FCAtletico Dělo SFC Čt 27.9. 19:00 ZABEH
LazarethLos Muchachos Čt 27.9. 19:30 ARIT
Kilba Praha 04 FKCFG Suchdol Čt 27.9. 19:30 MIKU1
Kalparta KidsZde je místo ... Čt 27.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Atletico Dělo SFCKrocani FC Čt 4.10. 17:00 ARIT
Repeťáci PrahaLazareth Čt 4.10. 17:00 NOVOB
Viktor 1.FCKamarádi 1.FC Čt 4.10. 19:00 ZABEH
CFG SuchdolNo fear KK Čt 4.10. 19:30 MIKU2
Zde je místo ...Los Muchachos Čt 4.10. 19:30 ARIT
Kalparta KidsKilba Praha 04 FK Ne 7.10. 11:15 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Los MuchachosRepeťáci Praha Čt 11.10. 17:00 NOVOB
No fear KKKalparta Kids Čt 11.10. 18:00 SCBEC
Kamarádi 1.FCCFG Suchdol Čt 11.10. 19:00 ZABEH
Krocani FCViktor 1.FC Čt 11.10. 19:00 P2
Kilba Praha 04 FKZde je místo ... Čt 11.10. 19:30 MIKU4
LazarethAtletico Dělo SFC Ne 14.10. 08:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktor 1.FCLazareth Čt 25.10. 17:30 STER1
Atletico Dělo SFCLos Muchachos Čt 25.10. 18:45 STER1
Kalparta KidsKamarádi 1.FC Čt 25.10. 19:00 ZABEH
CFG SuchdolKrocani FC Čt 25.10. 19:30 MIKU3
Zde je místo ...Repeťáci Praha Čt 25.10. 19:30 BECH
Kilba Praha 04 FKNo fear KK Čt 25.10. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Krocani FCKalparta Kids St 31.10. 17:45 STER3
Repeťáci PrahaAtletico Dělo SFC Čt 1.11. 17:30 STER1
Kamarádi 1.FCKilba Praha 04 FK Čt 1.11. 19:00 ZABEH
Los MuchachosViktor 1.FC Čt 1.11. 19:30 ARIT
LazarethCFG Suchdol Čt 1.11. 19:30 MIKU3
No fear KKZde je místo ... Čt 1.11. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
No fear KKKamarádi 1.FC Čt 8.11. 19:00 ZABEH
Viktor 1.FCRepeťáci Praha Čt 8.11. 19:00 P2
CFG SuchdolLos Muchachos Čt 8.11. 19:30 MIKU1
Zde je místo ...Atletico Dělo SFC Čt 8.11. 19:30 HANSP
Kilba Praha 04 FKKrocani FC Čt 8.11. 20:45 MIKU3
Kalparta KidsLazareth Ne 11.11. 12:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Repeťáci PrahaCFG Suchdol Čt 15.11. 17:00 NOVOB
Atletico Dělo SFCViktor 1.FC Čt 15.11. 18:15 HANSP
Kamarádi 1.FCZde je místo ... Čt 15.11. 19:00 ZABEH
Los MuchachosKalparta Kids Čt 15.11. 19:30 ARIT
Krocani FCNo fear KK Čt 15.11. 20:15 P2
LazarethKilba Praha 04 FK Ne 18.11. 17:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
No fear KKLazareth Čt 22.11. 17:30 STER2
Zde je místo ...Viktor 1.FC Čt 22.11. 17:30 STER3
Kilba Praha 04 FKLos Muchachos Čt 22.11. 18:15 MIKU4
Kamarádi 1.FCKrocani FC Čt 22.11. 19:00 ZABEH
Kalparta KidsRepeťáci Praha Čt 22.11. 19:00 P1
CFG SuchdolAtletico Dělo SFC Čt 22.11. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
LazarethKamarádi 1.FC Čt 29.11. 17:45 ZABEH
Viktor 1.FCCFG Suchdol Čt 29.11. 18:15 MIKU2
Atletico Dělo SFCKalparta Kids Čt 29.11. 18:15 MIKU3
Krocani FCZde je místo ... Čt 29.11. 18:15 ARIT
Los MuchachosNo fear KK Čt 29.11. 18:30 HRAB1
Repeťáci PrahaKilba Praha 04 FK Čt 29.11. 18:30 HRAB3