Rozpis pískání, 8. liga, skupina J

Akvaristika TJ

Ne 7.10. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 7.10. 20:00 Mikulova MIKU1
Út 23.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 23.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 23.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Lipodur FC A

Ne 21.10. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 21.10. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 25.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 25.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 25.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Forejt FC

Ne 7.10. 13:45 Pražačka P3
Ne 7.10. 15:00 Pražačka P3
Ne 14.10. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 14.10. 16:15 Zárubova ZARUB
Ne 4.11. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 4.11. 17:30 Zákostelní ZAK

Airconquest F.F.C.

St 12.9. 18:15 Mikulova MIKU3
St 12.9. 19:30 Mikulova MIKU3
St 12.9. 20:45 Mikulova MIKU3
So 6.10. 08:45 Novoborská CVČ NOVOB
So 6.10. 10:00 Novoborská CVČ NOVOB
So 6.10. 11:15 Novoborská CVČ NOVOB

Klátiči WH

Ne 16.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 16.9. 20:00 Mikulova MIKU1
Út 2.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 2.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 2.10. 19:30 Hanspaulka HANSP

Kenguru FC

Ne 16.9. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 16.9. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 21.10. 17:45 Štěrboholy STER3
Ne 21.10. 19:00 Štěrboholy STER3
Ne 28.10. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 28.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI

Bílá pohroma

Ne 23.9. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 23.9. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 14.10. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 14.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 11.11. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 11.11. 16:00 Běchovice 2 BECH

TBC Lachtan B

Ne 30.9. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 30.9. 20:30 Běchovice 2 BECH
Ne 21.10. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.10. 13:45 Stodůlky Sokol STOD
Ne 11.11. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 11.11. 17:30 Mikulova MIKU2

Klucy PFS

Ne 7.10. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 7.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.10. 13:45 Pražačka P3
Ne 21.10. 15:00 Pražačka P3
Ne 11.11. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 11.11. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB

Lockál

Ne 16.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 16.9. 15:00 Pražačka P2
Ne 7.10. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 7.10. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 4.11. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 4.11. 11:15 Stodůlky Sokol STOD

Berlusconi SV

Ne 7.10. 13:45 Pražačka P2
Ne 7.10. 15:00 Pražačka P2
Út 6.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 6.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 6.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Pragsterdamn

Ne 21.10. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 21.10. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 21.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Út 6.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 6.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 6.11. 20:45 Mikulova MIKU1