Seznam týmů, 8. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
Akvaristika TJ žlutá, černo-žlutá
Bílá pohroma černá, bílá
Berlusconi SV červená, bílá
Forejt FC zeleno-černá, modrá
Airconquest F.F.C. bílá, modrá
Kenguru FC zeleno-bílá, černá
Klátiči WH fialová, žlutá
Klucy PFS červeno-černá
Lipodur FC A modro-černá, modro-bílá
Lockál modro-žlutá
Pragsterdamn černá, bílá
TBC Lachtan B červená, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
Berlusconi SVLockál Pa 7.9. 17:00 DEKAN
Airconquest F.F.C.Klucy PFS Pa 7.9. 18:15 PRKOP
Kenguru FCKlátiči WH Pa 7.9. 18:15 HOSTI
Forejt FCLipodur FC A Pa 7.9. 18:15 HANSP
Bílá pohromaPragsterdamn Pa 7.9. 19:30 NOVOB
Akvaristika TJTBC Lachtan B Pa 7.9. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Klucy PFSKenguru FC Pa 14.9. 17:45 STER2
Lipodur FC AAirconquest F.F.C. Pa 14.9. 18:15 HANSP
LockálForejt FC Pa 14.9. 19:00 STER3
Akvaristika TJBílá pohroma Pa 14.9. 19:30 HOSTI
TBC Lachtan BKlátiči WH Pa 14.9. 20:15 STER2
PragsterdamnBerlusconi SV Ne 16.9. 16:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Klátiči WHKlucy PFS Pa 21.9. 17:45 STER2
Airconquest F.F.C.Lockál Pa 21.9. 17:45 STER3
Kenguru FCLipodur FC A Pa 21.9. 18:15 HANSP
Forejt FCPragsterdamn Pa 21.9. 19:00 STER2
Berlusconi SVAkvaristika TJ Pa 21.9. 19:30 HOSTI
Bílá pohromaTBC Lachtan B Pa 21.9. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
LockálKenguru FC Pa 5.10. 17:45 STER2
Lipodur FC AKlátiči WH Pa 5.10. 18:15 HANSP
Bílá pohromaBerlusconi SV Pa 5.10. 19:00 STER3
PragsterdamnAirconquest F.F.C. Pa 5.10. 19:00 STER2
TBC Lachtan BKlucy PFS Pa 5.10. 19:00 STER1
Akvaristika TJForejt FC Pa 5.10. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Klucy PFSLipodur FC A Pa 12.10. 18:15 HANSP
Airconquest F.F.C.Akvaristika TJ Pa 12.10. 19:30 HOSTI
Forejt FCBílá pohroma Pa 12.10. 19:30 NOVOB
Klátiči WHLockál Pa 12.10. 20:45 NOVOB
Berlusconi SVTBC Lachtan B Ne 14.10. 17:30 ARIT
Kenguru FCPragsterdamn Ne 14.10. 20:00 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
LockálKlucy PFS Pa 19.10. 18:15 NOVOB
TBC Lachtan BLipodur FC A Pa 19.10. 18:15 HANSP
Bílá pohromaAirconquest F.F.C. Pa 19.10. 19:30 NOVOB
Berlusconi SVForejt FC Pa 19.10. 19:30 PRKOP
Akvaristika TJKenguru FC Pa 19.10. 19:30 HOSTI
PragsterdamnKlátiči WH Pa 19.10. 20:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Lipodur FC ALockál Pa 2.11. 18:15 HANSP
Airconquest F.F.C.Berlusconi SV Pa 2.11. 19:00 TEMPO
Klátiči WHAkvaristika TJ Pa 2.11. 19:30 HOSTI
Kenguru FCBílá pohroma Pa 2.11. 19:30 NOVOB
Forejt FCTBC Lachtan B Pa 2.11. 19:30 DEKAN
Klucy PFSPragsterdamn Pa 2.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
PragsterdamnLipodur FC A Pa 9.11. 18:15 HANSP
Bílá pohromaKlátiči WH Pa 9.11. 19:30 NOVOB
Akvaristika TJKlucy PFS Pa 9.11. 19:30 HOSTI
TBC Lachtan BLockál Pa 9.11. 20:45 DEKAN
Forejt FCAirconquest F.F.C. Ne 11.11. 12:30 STOD
Berlusconi SVKenguru FC Ne 11.11. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Lipodur FC AAkvaristika TJ Pa 16.11. 18:15 HANSP
LockálPragsterdamn Pa 16.11. 19:30 HOSTI
Klucy PFSBílá pohroma Pa 16.11. 19:30 NOVOB
Klátiči WHBerlusconi SV Ne 18.11. 13:45 P3
Kenguru FCForejt FC Ne 18.11. 13:45 ZARUB
Airconquest F.F.C.TBC Lachtan B Ne 18.11. 15:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Bílá pohromaLipodur FC A Pa 23.11. 18:15 HANSP
Airconquest F.F.C.Kenguru FC Pa 23.11. 19:30 PRKOP
Akvaristika TJLockál Pa 23.11. 19:30 HOSTI
Berlusconi SVKlucy PFS Pa 23.11. 20:15 TEMPO
Forejt FCKlátiči WH Ne 25.11. 17:30 MIKU2
TBC Lachtan BPragsterdamn Ne 25.11. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Klátiči WHAirconquest F.F.C. Pa 7.12. 18:00 ZAK
PragsterdamnAkvaristika TJ Pa 7.12. 18:15 HOSTI
LockálBílá pohroma Pa 7.12. 18:15 NOVOB
Lipodur FC ABerlusconi SV Pa 7.12. 18:15 HANSP
Kenguru FCTBC Lachtan B Pa 7.12. 18:15 BECH
Klucy PFSForejt FC Pa 7.12. 19:00 TEMPO