Rozpis pískání, 8. liga, skupina K

Samson Žižkov 1.FC

Ne 7.10. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 7.10. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 21.10. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 21.10. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 4.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 4.11. 20:00 Mikulova MIKU3

Hypochondři

Ne 7.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 7.10. 17:30 Pražačka P3
Ne 21.10. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 21.10. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 11.11. 13:45 Kbely Spartak KBELY
Ne 11.11. 15:00 Kbely Spartak KBELY

Guláš FC

Ne 16.9. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 16.9. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 7.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 7.10. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 11.11. 13:45 Pražačka P3
Ne 11.11. 15:00 Pražačka P3

Gremio

Ne 4.11. 10:00 Pražačka P1
Ne 4.11. 11:15 Pražačka P1
Ne 4.11. 12:30 Pražačka P1
Ne 11.11. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 11.11. 17:30 Záběhlice ZABEH

Los Zewlos

Ne 7.10. 17:45 Štěrboholy STER2
Ne 7.10. 19:00 Štěrboholy STER2
Ne 4.11. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 4.11. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 4.11. 17:30 Mikulova MIKU1

Kanonýři

Ne 7.10. 16:15 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 7.10. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 14.10. 17:45 Štěrboholy STER2
Ne 14.10. 19:00 Štěrboholy STER2
Ne 4.11. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 4.11. 17:30 Děkanka DEKAN

Sebulba Utd.

Ne 14.10. 15:15 Štěrboholy STER3
Ne 14.10. 16:30 Štěrboholy STER3
Ne 11.11. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 11.11. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 11.11. 12:30 Zákostelní ZAK

Rychlá rota

Ne 14.10. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 14.10. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 14.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 21.10. 11:15 Zárubova ZARUB
Ne 21.10. 12:30 Zárubova ZARUB
Ne 21.10. 13:45 Zárubova ZARUB

Kopanda team FC

Ne 14.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 14.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 11.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 11.11. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 13:45 Pražačka P3
Ne 18.11. 15:00 Pražačka P3

Hilton Prague

Ne 4.11. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 4.11. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 4.11. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 18.11. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 18.11. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 18.11. 17:30 Mikulova MIKU4

Sedmikráskov Čimice

Ne 23.9. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 23.9. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 14.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 14.10. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 11.11. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 11.11. 17:30 Zákostelní ZAK

Náhradníci

Ne 21.10. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 21.10. 20:30 Běchovice 2 BECH
Ne 11.11. 16:15 Pražačka P1
Ne 11.11. 17:30 Pražačka P1
Ne 18.11. 13:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 18.11. 15:00 Novoborská CVČ NOVOB