Seznam týmů, 8. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Gremio modrá, fialová
Guláš FC modro-bílá, modro-černá
Hilton Prague bílá, modrá
Samson Žižkov 1.FC zeleno-bílá, černá
Hypochondři žluto-černá, modro-černá
Kanonýři červená
Los Zewlos červeno-černá, žlutá
Náhradníci zeleno-bílá, černá
Rychlá rota oranžová, černá
Kopanda team FC modrá
Sebulba Utd. bílo-zelená, černo-bílá
Sedmikráskov Čimice růžová

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
HypochondřiNáhradníci So 8.9. 08:45 HOSTI
KanonýřiLos Zewlos So 8.9. 10:00 TEMPO
Samson Žižkov 1.FCRychlá rota So 8.9. 10:00 HOSTI
Hilton PragueKopanda team FC So 8.9. 10:00 ZABEH
Guláš FCSebulba Utd. So 8.9. 11:15 ZABEH
GremioSedmikráskov Čimice So 8.9. 11:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
NáhradníciKanonýři So 15.9. 08:45 HOSTI
Kopanda team FCSamson Žižkov 1.FC So 15.9. 10:00 ZABEH
Sedmikráskov ČimiceLos Zewlos So 15.9. 10:00 P2
GremioGuláš FC So 15.9. 11:15 ZABEH
Rychlá rotaHypochondři So 15.9. 11:15 P2
Sebulba Utd.Hilton Prague So 15.9. 12:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Los ZewlosNáhradníci So 22.9. 08:45 HOSTI
Hilton PragueGremio So 22.9. 08:45 P2
HypochondřiKopanda team FC So 22.9. 10:00 ZABEH
Samson Žižkov 1.FCSebulba Utd. So 22.9. 10:00 HOSTI
KanonýřiRychlá rota So 22.9. 11:15 P3
Guláš FCSedmikráskov Čimice So 22.9. 11:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sedmikráskov ČimiceNáhradníci So 6.10. 08:45 HOSTI
GremioSamson Žižkov 1.FC So 6.10. 10:00 HOSTI
Kopanda team FCKanonýři So 6.10. 10:00 ZABEH
Guláš FCHilton Prague So 6.10. 11:15 ZABEH
Rychlá rotaLos Zewlos So 6.10. 11:15 P3
Sebulba Utd.Hypochondři So 6.10. 12:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
NáhradníciRychlá rota So 13.10. 08:45 HOSTI
Hilton PragueSedmikráskov Čimice So 13.10. 08:45 P2
Los ZewlosKopanda team FC So 13.10. 10:00 ZABEH
Samson Žižkov 1.FCGuláš FC So 13.10. 10:00 HOSTI
HypochondřiGremio So 13.10. 11:15 P3
KanonýřiSebulba Utd. So 13.10. 12:30 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Hilton PragueSamson Žižkov 1.FC So 20.10. 10:00 HOSTI
Sedmikráskov ČimiceRychlá rota So 20.10. 10:00 P3
Kopanda team FCNáhradníci So 20.10. 10:00 ZABEH
Guláš FCHypochondři So 20.10. 11:15 ZABEH
GremioKanonýři So 20.10. 11:15 P3
Sebulba Utd.Los Zewlos So 20.10. 11:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
NáhradníciSebulba Utd. So 27.10. 08:45 HOSTI
HypochondřiHilton Prague So 27.10. 08:45 P3
Rychlá rotaKopanda team FC So 27.10. 10:00 ZABEH
Samson Žižkov 1.FCSedmikráskov Čimice So 27.10. 10:00 HOSTI
Los ZewlosGremio So 27.10. 11:15 P3
KanonýřiGuláš FC So 27.10. 11:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
GremioNáhradníci So 3.11. 08:45 HOSTI
Samson Žižkov 1.FCHypochondři So 3.11. 10:00 HOSTI
Sedmikráskov ČimiceKopanda team FC So 3.11. 10:00 ZABEH
Guláš FCLos Zewlos So 3.11. 11:15 ZABEH
Sebulba Utd.Rychlá rota So 3.11. 11:15 P2
Hilton PragueKanonýři So 3.11. 12:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
NáhradníciGuláš FC So 10.11. 08:45 HOSTI
Kopanda team FCSebulba Utd. So 10.11. 10:00 ZABEH
KanonýřiSamson Žižkov 1.FC So 10.11. 10:00 HOSTI
Rychlá rotaGremio So 10.11. 11:15 BECH
Los ZewlosHilton Prague So 10.11. 11:15 P2
HypochondřiSedmikráskov Čimice So 10.11. 12:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Hilton PragueNáhradníci So 17.11. 08:45 HOSTI
Samson Žižkov 1.FCLos Zewlos So 17.11. 10:00 HOSTI
GremioKopanda team FC So 17.11. 10:00 ZABEH
HypochondřiKanonýři So 17.11. 11:15 ZAK
Guláš FCRychlá rota So 17.11. 11:15 ZABEH
Sedmikráskov ČimiceSebulba Utd. So 17.11. 12:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebulba Utd.Gremio So 1.12. 11:15 TEMPO
Rychlá rotaHilton Prague So 1.12. 11:15 DEKAN
Kopanda team FCGuláš FC So 1.12. 11:15 ZABEH
Los ZewlosHypochondři So 1.12. 11:15 ZAK
NáhradníciSamson Žižkov 1.FC So 1.12. 11:15 HOSTI
KanonýřiSedmikráskov Čimice So 1.12. 11:15 HANSP