Rozpis pískání, 8. liga, skupina L

Nulová šance

Ne 4.11. 10:00 Děkanka DEKAN
Ne 4.11. 11:15 Děkanka DEKAN
Ne 4.11. 12:30 Děkanka DEKAN
Ne 11.11. 10:00 Děkanka DEKAN
Ne 11.11. 11:15 Děkanka DEKAN
Ne 11.11. 12:30 Děkanka DEKAN

Příkopy FC

Ne 23.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 23.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 14.10. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 14.10. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 4.11. 17:30 Aritma ARIT
Ne 4.11. 18:45 Aritma ARIT

Vozovna Hloubětín A

Ne 7.10. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 7.10. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 21.10. 16:15 Pražačka P2
Ne 21.10. 17:30 Pražačka P2
Ne 11.11. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 17:30 Hanspaulka HANSP

Šílené veverky

Ne 7.10. 17:30 Aritma ARIT
Ne 7.10. 18:45 Aritma ARIT
Ne 4.11. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 4.11. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 4.11. 17:30 Mikulova MIKU2

Praetorians FC

Ne 16.9. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 16.9. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 7.10. 15:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 7.10. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 11.11. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 20:00 Hanspaulka HANSP

Šnek FC B

Ne 16.9. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 16.9. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 14.10. 13:45 Pražačka P1
Ne 14.10. 15:00 Pražačka P1
Ne 11.11. 12:15 Běchovice 2 BECH
Ne 11.11. 13:30 Běchovice 2 BECH

Real Rapids SC

Ne 9.9. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 9.9. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 9.9. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 14.10. 10:00 Pražačka P3
Ne 14.10. 11:15 Pražačka P3
Ne 14.10. 12:30 Pražačka P3

A.F.K.

Ne 9.9. 10:00 Pražačka P3
Ne 9.9. 11:15 Pražačka P3
Ne 9.9. 12:30 Pražačka P3
Ne 16.9. 10:00 Pražačka P3
Ne 16.9. 11:15 Pražačka P3
Ne 16.9. 12:30 Pražačka P3

Rasta Velbloudi

Ne 7.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 7.10. 17:30 Pražačka P1
Ne 4.11. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 4.11. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 18.11. 17:30 Pražačka P2

Bloodz

Ne 23.9. 10:00 Pražačka P3
Ne 23.9. 11:15 Pražačka P3
Ne 23.9. 12:30 Pražačka P3
Ne 7.10. 10:00 Děkanka DEKAN
Ne 7.10. 11:15 Děkanka DEKAN
Ne 7.10. 12:30 Děkanka DEKAN

All Blacks

Ne 16.9. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 16.9. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 7.10. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 7.10. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 4.11. 13:45 Pražačka P1
Ne 4.11. 15:00 Pražačka P1

Děravý gumy

Ne 16.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 16.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 7.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 7.10. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 4.11. 13:45 Pražačka P3
Ne 4.11. 15:00 Pražačka P3