Seznam týmů, 8. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
A.F.K. oranžovo-černá, bílo-červená
All Blacks černá, bílá
Real Rapids SC červená, bílá
Děravý gumy červeno-bílá
Nulová šance žlutá, zelená
Praetorians FC vínová
Příkopy FC modro-bílá, žlutá
Rasta Velbloudi žluto-zelená, zelená
Šílené veverky modrá, červeno-černá
Šnek FC B žlutá, modrá
Bloodz červená, bílá
Vozovna Hloubětín A zelená, oranžová

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
Nulová šanceRasta Velbloudi So 8.9. 08:45 P3
All BlacksBloodz So 8.9. 11:15 P3
Real Rapids SCŠnek FC B So 8.9. 11:15 TEMPO
A.F.K.Vozovna Hloubětín A So 8.9. 11:15 P2
Praetorians FCPříkopy FC So 8.9. 13:45 HANSP
Děravý gumyŠílené veverky So 8.9. 15:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Vozovna Hloubětín APříkopy FC So 15.9. 08:45 P3
A.F.K.All Blacks So 15.9. 11:15 ZAK
Šnek FC BDěravý gumy So 15.9. 11:15 P3
BloodzReal Rapids SC So 15.9. 12:30 TEMPO
Rasta VelbloudiPraetorians FC So 15.9. 13:45 HANSP
Šílené veverkyNulová šance So 15.9. 15:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Příkopy FCRasta Velbloudi So 22.9. 08:45 P3
Praetorians FCŠílené veverky So 22.9. 11:15 ZAK
Děravý gumyBloodz So 22.9. 11:15 ZARUB
Real Rapids SCA.F.K. So 22.9. 11:15 P2
Nulová šanceŠnek FC B So 22.9. 12:30 P3
All BlacksVozovna Hloubětín A So 22.9. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Vozovna Hloubětín ARasta Velbloudi So 6.10. 08:45 NOVOB
A.F.K.Děravý gumy So 6.10. 11:15 KBELY
Šnek FC BPraetorians FC So 6.10. 12:30 HANSP
All BlacksReal Rapids SC So 6.10. 13:45 NOVOB
BloodzNulová šance So 6.10. 13:45 HANSP
Šílené veverkyPříkopy FC So 6.10. 15:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Děravý gumyAll Blacks So 13.10. 10:00 ZARUB
Rasta VelbloudiŠílené veverky So 13.10. 11:15 ZAK
Příkopy FCŠnek FC B So 13.10. 11:15 ZARUB
Real Rapids SCVozovna Hloubětín A So 13.10. 11:15 P2
Nulová šanceA.F.K. So 13.10. 12:30 P3
Praetorians FCBloodz So 13.10. 13:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Rapids SCDěravý gumy So 20.10. 10:00 ZARUB
A.F.K.Praetorians FC So 20.10. 11:15 KBELY
Šnek FC BRasta Velbloudi So 20.10. 11:15 ZAK
All BlacksNulová šance So 20.10. 12:30 NOVOB
BloodzPříkopy FC So 20.10. 12:30 ZARUB
Vozovna Hloubětín AŠílené veverky So 20.10. 15:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Děravý gumyVozovna Hloubětín A So 3.11. 08:45 P3
Nulová šanceReal Rapids SC So 3.11. 10:00 P3
Šílené veverkyŠnek FC B So 3.11. 11:15 ZAK
Příkopy FCA.F.K. So 3.11. 11:15 P3
Rasta VelbloudiBloodz So 3.11. 15:00 TEMPO
Praetorians FCAll Blacks So 3.11. 15:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
All BlacksPříkopy FC So 10.11. 10:00 NOVOB
Real Rapids SCPraetorians FC So 10.11. 11:15 NOVOB
Vozovna Hloubětín AŠnek FC B So 10.11. 11:15 KBELY
Děravý gumyNulová šance So 10.11. 13:45 ZARUB
A.F.K.Rasta Velbloudi So 10.11. 13:45 NOVOB
BloodzŠílené veverky So 10.11. 15:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Rasta VelbloudiAll Blacks So 17.11. 10:00 BECH
Šnek FC BBloodz So 17.11. 11:15 BECH
Praetorians FCDěravý gumy So 17.11. 11:15 HANSP
Příkopy FCReal Rapids SC So 17.11. 13:45 BECH
Šílené veverkyA.F.K. So 17.11. 15:00 ZAK
Nulová šanceVozovna Hloubětín A So 17.11. 15:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Děravý gumyPříkopy FC So 1.12. 10:00 TEMPO
Vozovna Hloubětín ABloodz So 1.12. 10:00 ZABEH
Nulová šancePraetorians FC So 1.12. 13:45 HANSP
Real Rapids SCRasta Velbloudi So 1.12. 13:45 TEMPO
All BlacksŠílené veverky So 1.12. 13:45 BECH
A.F.K.Šnek FC B So 1.12. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Šnek FC BAll Blacks So 8.12. 11:15 P3
BloodzA.F.K. So 8.12. 11:15 ZABEH
Šílené veverkyReal Rapids SC So 8.12. 11:15 ZAK
Příkopy FCNulová šance So 8.12. 11:15 ZARUB
Rasta VelbloudiDěravý gumy So 8.12. 11:15 TEMPO
Praetorians FCVozovna Hloubětín A So 8.12. 11:15 P1