Rozpis pískání, 8. liga, skupina M

Alvarez D.C.

So 3.11. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 3.11. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 3.11. 11:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 18.11. 16:30 Štěrboholy STER1
Ne 18.11. 17:45 Štěrboholy STER1
Ne 18.11. 19:00 Štěrboholy STER1

Fernet team Říčany

Út 4.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 4.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 4.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Ne 11.11. 16:30 Štěrboholy STER2
Ne 11.11. 17:45 Štěrboholy STER2
Ne 11.11. 19:00 Štěrboholy STER2

Sme moc

Ne 21.10. 14:00 Štěrboholy STER1
Ne 21.10. 14:00 Štěrboholy STER2
Ne 21.10. 15:15 Štěrboholy STER2
Ne 21.10. 15:15 Štěrboholy STER1
Ne 21.10. 16:30 Štěrboholy STER2
Ne 21.10. 16:30 Štěrboholy STER1

ONBLACK

Ne 11.11. 17:30 Aritma ARIT
Ne 11.11. 18:45 Aritma ARIT
Ne 18.11. 16:30 Štěrboholy STER2
Ne 18.11. 17:45 Štěrboholy STER2
Ne 18.11. 19:00 Štěrboholy STER2

Glebus United Nations

Ne 30.9. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 30.9. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 11.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 11.11. 17:30 Pražačka P2

Faux-pas

So 27.10. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 27.10. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 11.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 11.11. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 17.11. 11:15 Pražačka P3
So 17.11. 12:30 Pražačka P3

Bohnice United

Ne 30.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 30.9. 20:00 Pražačka P1
Ne 21.10. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 11.11. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 11.11. 16:15 Tempo FC TEMPO

Sexnejensex

Ne 30.9. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 30.9. 20:00 Děkanka DEKAN
So 10.11. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 10.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 11.11. 13:45 Zárubova ZARUB
Ne 11.11. 15:00 Zárubova ZARUB

Los Niňos M.B.

Ne 30.9. 13:30 Běchovice 2 BECH
Ne 30.9. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 30.9. 16:00 Běchovice 2 BECH
Ne 11.11. 15:00 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 11.11. 16:15 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 11.11. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB

Borussia Predators FK

Ne 11.11. 16:30 Štěrboholy STER3
Ne 11.11. 16:30 Štěrboholy STER1
Ne 11.11. 17:45 Štěrboholy STER3
Ne 11.11. 17:45 Štěrboholy STER1
Ne 11.11. 19:00 Štěrboholy STER3
Ne 11.11. 19:00 Štěrboholy STER1

Mal Wall FC

Ne 14.10. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 14.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 11.11. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 11.11. 13:45 Tempo FC TEMPO

ZAHR 1.FC

Ne 30.9. 16:15 Pražačka P1
Ne 30.9. 17:30 Pražačka P1
So 10.11. 11:15 Pražačka P3
So 10.11. 12:30 Pražačka P3
Ne 11.11. 13:45 Pražačka P2
Ne 11.11. 15:00 Pražačka P2