Seznam týmů, 8. liga, skupina M

Tým Barvy dresů
Alvarez D.C. zeleno-černá, černá
Bohnice United fialová
Borussia Predators FK žluto-černá
Faux-pas červená, bílá
Fernet team Říčany oranžovo-černá, žlutá
Glebus United Nations červená, žlutá
Los Niňos M.B. bílá, zelená
Mal Wall FC modrá
ONBLACK černá, bílá
Sexnejensex černá, bílá
Sme moc modrá
ZAHR 1.FC černá, modrá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina M

Utkání Datum Čas Hřiště
Glebus United NationsLos Niňos M.B. Ne 9.9. 10:00 P1
Fernet team ŘíčanyMal Wall FC Ne 9.9. 10:00 P3
Bohnice UnitedSme moc Ne 9.9. 11:15 P3
Alvarez D.C.ZAHR 1.FC Ne 9.9. 12:30 P2
Faux-pasONBLACK Ne 9.9. 18:45 P3
Borussia Predators FKSexnejensex Ne 9.9. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sme mocBorussia Predators FK Ne 16.9. 10:00 P3
Mal Wall FCGlebus United Nations Ne 16.9. 10:00 P1
ONBLACKFernet team Říčany Ne 16.9. 11:15 P3
Alvarez D.C.Bohnice United Ne 16.9. 17:30 P3
ZAHR 1.FCLos Niňos M.B. Ne 16.9. 17:30 MIKU2
SexnejensexFaux-pas Ne 16.9. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Glebus United NationsONBLACK Ne 23.9. 10:00 P1
Faux-pasSme moc Ne 23.9. 11:15 P3
Borussia Predators FKAlvarez D.C. Ne 23.9. 12:30 P2
Los Niňos M.B.Mal Wall FC Ne 23.9. 18:45 P3
Bohnice UnitedZAHR 1.FC Ne 23.9. 18:45 NOVOB
Fernet team ŘíčanySexnejensex Ne 23.9. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohnice UnitedBorussia Predators FK Ne 7.10. 10:00 DEKAN
SexnejensexGlebus United Nations Ne 7.10. 10:00 P1
Sme mocFernet team Říčany Ne 7.10. 12:30 ZARUB
ONBLACKLos Niňos M.B. Ne 7.10. 13:45 ZARUB
Alvarez D.C.Faux-pas Ne 7.10. 15:15 STER1
ZAHR 1.FCMal Wall FC Ne 7.10. 16:15 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Mal Wall FCONBLACK So 13.10. 08:45 P3
Los Niňos M.B.Sexnejensex Ne 14.10. 10:00 DEKAN
Glebus United NationsSme moc Ne 14.10. 10:00 P1
Borussia Predators FKZAHR 1.FC Ne 14.10. 16:15 NOVOB
Fernet team ŘíčanyAlvarez D.C. Ne 14.10. 18:45 SCBEC
Faux-pasBohnice United Ne 14.10. 18:45 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohnice UnitedFernet team Říčany So 20.10. 11:15 NOVOB
Sme mocLos Niňos M.B. So 20.10. 13:45 NOVOB
Alvarez D.C.Glebus United Nations Ne 21.10. 10:00 P1
SexnejensexMal Wall FC Ne 21.10. 11:15 DEKAN
ZAHR 1.FCONBLACK Ne 21.10. 15:00 NOVOB
Borussia Predators FKFaux-pas Ne 21.10. 17:30 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Glebus United NationsBohnice United Ne 28.10. 10:00 P1
ONBLACKSexnejensex Ne 28.10. 12:30 P3
Mal Wall FCSme moc Ne 28.10. 13:45 P3
Los Niňos M.B.Alvarez D.C. Ne 28.10. 15:00 P3
Fernet team ŘíčanyBorussia Predators FK Ne 28.10. 16:15 P3
Faux-pasZAHR 1.FC Ne 28.10. 20:00 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Alvarez D.C.Mal Wall FC Ne 4.11. 08:45 HANSP
Faux-pasFernet team Říčany Ne 4.11. 10:00 STOD
Borussia Predators FKGlebus United Nations Ne 4.11. 10:00 P1
ZAHR 1.FCSexnejensex Ne 4.11. 12:30 ZARUB
Bohnice UnitedLos Niňos M.B. Ne 4.11. 13:45 HANSP
Sme mocONBLACK Ne 4.11. 17:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
ONBLACKAlvarez D.C. So 17.11. 10:00 KBELY
SexnejensexSme moc Ne 18.11. 10:00 DEKAN
Glebus United NationsFaux-pas Ne 18.11. 10:00 P1
Los Niňos M.B.Borussia Predators FK Ne 18.11. 12:30 ZARUB
Fernet team ŘíčanyZAHR 1.FC Ne 18.11. 12:30 P3
Mal Wall FCBohnice United Ne 18.11. 16:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Fernet team ŘíčanyGlebus United Nations Ne 25.11. 10:00 P1
Alvarez D.C.Sexnejensex Ne 25.11. 10:00 P3
Faux-pasLos Niňos M.B. Ne 25.11. 15:00 P3
Borussia Predators FKMal Wall FC Ne 25.11. 16:15 P3
Bohnice UnitedONBLACK Ne 25.11. 17:30 P3
ZAHR 1.FCSme moc Ne 25.11. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sme mocAlvarez D.C. Ne 9.12. 10:00 DEKAN
SexnejensexBohnice United Ne 9.12. 10:00 P3
Mal Wall FCFaux-pas Ne 9.12. 10:00 P2
ONBLACKBorussia Predators FK Ne 9.12. 10:00 TEMPO
Los Niňos M.B.Fernet team Říčany Ne 9.12. 10:00 ZAK
Glebus United NationsZAHR 1.FC Ne 9.12. 10:00 P1