Rozpis pískání, 8. liga, skupina N

Old Mosquitos

Ne 28.10. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 28.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 25.11. 16:15 Pražačka P1
Ne 25.11. 17:30 Pražačka P1

Sporting Luka

Ne 28.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 28.10. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 18.11. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 18.11. 16:00 Běchovice 2 BECH
Ne 25.11. 13:45 Pražačka P3
Ne 25.11. 15:00 Pražačka P3

Stříbrný hroch C

So 6.10. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 6.10. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 28.10. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 28.10. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 4.11. 11:15 Zárubova ZARUB
Ne 4.11. 12:30 Zárubova ZARUB

Manchlastr FC

St 12.9. 17:45 Štěrboholy STER1
St 12.9. 19:00 Štěrboholy STER1
St 12.9. 20:15 Štěrboholy STER1
So 10.11. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 10.11. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 10.11. 11:15 Hostivař SK HOSTI

Plný plíce

Ne 21.10. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 21.10. 16:00 Běchovice 2 BECH
Ne 4.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 4.11. 17:30 Pražačka P2

Sexy prdelky

Ne 14.10. 12:15 Běchovice 2 BECH
Ne 14.10. 13:30 Běchovice 2 BECH
Ne 28.10. 13:45 Zárubova ZARUB
Ne 28.10. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 4.11. 13:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 4.11. 15:00 Novoborská CVČ NOVOB

VAL-VAL.Team

Ne 18.11. 16:30 Štěrboholy STER3
Ne 18.11. 17:45 Štěrboholy STER3
Ne 18.11. 19:00 Štěrboholy STER3
Ne 25.11. 10:00 Pražačka P3
Ne 25.11. 11:15 Pražačka P3
Ne 25.11. 12:30 Pražačka P3

Stalica Praga

So 3.11. 13:45 Běchovice 2 BECH
So 3.11. 15:00 Běchovice 2 BECH
So 24.11. 13:45 Běchovice 2 BECH
So 24.11. 15:00 Běchovice 2 BECH

Hustá pěna FC

Ne 7.10. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 7.10. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 28.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 28.10. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 18.11. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB

Divocí andělé

Ne 21.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 21.10. 17:30 Pražačka P1
Ne 4.11. 16:15 Pražačka P3
Ne 4.11. 17:30 Pražačka P3

Kult žlutého míče

Pa 26.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 26.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 28.10. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 28.10. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 17.11. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 17.11. 11:15 Záběhlice ZABEH

Parádníci

Ne 7.10. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 7.10. 20:00 Hanspaulka HANSP
Ne 4.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 4.11. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 11:15 Tempo FC TEMPO