Seznam týmů, 8. liga, skupina N

Tým Barvy dresů
Manchlastr FC červeno-černá, červeno-bílá
Divocí andělé modro-žlutá
Hustá pěna FC červená, bílá
Kult žlutého míče žlutá, bílá
Old Mosquitos modrá, bílá
Plný plíce modro-černá
Sexy prdelky červená, bílá
Sporting Luka béžová, bílá
Stalica Praga červená
Stříbrný hroch C červeno-bílá
VAL-VAL.Team modrá, bílá
Parádníci červená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina N

Utkání Datum Čas Hřiště
Divocí anděléVAL-VAL.Team Ne 9.9. 11:00 BECH
Old MosquitosSporting Luka Ne 9.9. 16:15 HANSP
Plný plíceSexy prdelky Ne 9.9. 17:30 MIKU3
Kult žlutého míčeStalica Praga Ne 9.9. 17:30 P3
Hustá pěna FCStříbrný hroch C Ne 9.9. 20:00 MIKU3
Manchlastr FCParádníci Ne 28.10. 16:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
VAL-VAL.TeamHustá pěna FC Ne 16.9. 12:30 TEMPO
Manchlastr FCDivocí andělé Ne 16.9. 16:15 ZAK
Sporting LukaPlný plíce Ne 16.9. 16:15 P3
ParádníciSexy prdelky Ne 16.9. 16:15 MIKU2
Stříbrný hroch CKult žlutého míče Ne 16.9. 17:30 HANSP
Stalica PragaOld Mosquitos Ne 16.9. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Divocí anděléParádníci Ne 23.9. 10:00 P3
Sexy prdelkySporting Luka Ne 23.9. 11:00 BECH
Plný plíceStalica Praga Ne 23.9. 16:15 P3
Hustá pěna FCManchlastr FC Ne 23.9. 16:15 ZAK
Kult žlutého míčeVAL-VAL.Team Ne 23.9. 17:30 P3
Old MosquitosStříbrný hroch C Ne 23.9. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Stalica PragaSexy prdelky Ne 30.9. 13:30 BECH
Stříbrný hroch CPlný plíce Ne 30.9. 13:45 P2
VAL-VAL.TeamOld Mosquitos Ne 30.9. 13:45 P1
Divocí anděléHustá pěna FC Ne 30.9. 16:00 BECH
Manchlastr FCKult žlutého míče Ne 30.9. 16:15 ZAK
ParádníciSporting Luka Ne 30.9. 17:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Hustá pěna FCParádníci So 6.10. 11:15 NOVOB
Sexy prdelkyStříbrný hroch C Ne 7.10. 11:15 DEKAN
Sporting LukaStalica Praga Ne 7.10. 15:15 STER2
Old MosquitosManchlastr FC Ne 7.10. 16:15 ZAK
Kult žlutého míčeDivocí andělé Ne 7.10. 19:00 STER1
Plný plíceVAL-VAL.Team Ne 28.10. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
VAL-VAL.TeamSexy prdelky So 13.10. 12:30 NOVOB
ParádníciStalica Praga Ne 14.10. 11:15 DEKAN
Stříbrný hroch CSporting Luka Ne 14.10. 12:30 DEKAN
Manchlastr FCPlný plíce Ne 14.10. 16:15 ZAK
Hustá pěna FCKult žlutého míče Ne 14.10. 19:00 STER2
Divocí anděléOld Mosquitos Ne 14.10. 19:00 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Plný plíceDivocí andělé So 20.10. 11:15 ZARUB
Sporting LukaVAL-VAL.Team Ne 21.10. 10:00 DEKAN
Sexy prdelkyManchlastr FC Ne 21.10. 11:15 ZAK
Kult žlutého míčeParádníci Ne 21.10. 12:30 DEKAN
Stalica PragaStříbrný hroch C Ne 21.10. 13:45 STOD
Old MosquitosHustá pěna FC Ne 21.10. 19:00 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Divocí anděléSexy prdelky So 3.11. 10:00 NOVOB
ParádníciStříbrný hroch C So 3.11. 11:15 TEMPO
Hustá pěna FCPlný plíce So 3.11. 12:30 ZARUB
VAL-VAL.TeamStalica Praga Ne 4.11. 10:00 DEKAN
Kult žlutého míčeOld Mosquitos Ne 4.11. 11:15 DEKAN
Manchlastr FCSporting Luka Ne 4.11. 16:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Sexy prdelkyHustá pěna FC Ne 11.11. 10:00 DEKAN
Sporting LukaDivocí andělé Ne 11.11. 11:15 DEKAN
Stříbrný hroch CVAL-VAL.Team Ne 11.11. 12:30 DEKAN
Stalica PragaManchlastr FC Ne 11.11. 16:15 ZAK
Old MosquitosParádníci Ne 11.11. 18:45 SCBEC
Plný plíceKult žlutého míče Ne 11.11. 19:00 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
ParádníciVAL-VAL.Team So 17.11. 11:15 KBELY
Hustá pěna FCSporting Luka So 17.11. 12:30 NOVOB
Kult žlutého míčeSexy prdelky Ne 18.11. 11:15 DEKAN
Manchlastr FCStříbrný hroch C Ne 18.11. 16:15 ZAK
Old MosquitosPlný plíce Ne 18.11. 19:00 STER2
Divocí anděléStalica Praga Ne 18.11. 19:00 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Stalica PragaHustá pěna FC Ne 2.12. 11:00 BECH
VAL-VAL.TeamManchlastr FC Ne 2.12. 11:15 ZAK
Stříbrný hroch CDivocí andělé Ne 2.12. 11:15 P3
Sporting LukaKult žlutého míče Ne 2.12. 11:15 STOD
Sexy prdelkyOld Mosquitos Ne 2.12. 11:15 P2
Plný plíceParádníci Ne 2.12. 11:15 P1