Rozpis pískání, 8. liga, skupina O

Guinness AC

Ne 4.11. 13:45 Kbely Spartak KBELY
Ne 4.11. 15:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 25.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 25.11. 17:30 Pražačka P2

Sebranka FC B

Ne 4.11. 16:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 4.11. 17:30 Ďáblice SK DABLI
Ne 25.11. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 25.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 25.11. 20:00 Mikulova MIKU2

Pražská hnědka DK

So 22.9. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 22.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
So 27.10. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 27.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 4.11. 15:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 4.11. 16:15 Stodůlky Sokol STOD

Habet Praha FŇ

So 15.9. 08:45 Pražačka P3
So 15.9. 08:45 Pražačka P1
So 15.9. 08:45 Pražačka P2
So 15.9. 10:00 Pražačka P2
So 15.9. 10:00 Pražačka P1
So 15.9. 10:00 Pražačka P3

Sportbar ZIPO

Ne 4.11. 12:15 Běchovice 2 BECH
Ne 4.11. 13:30 Běchovice 2 BECH
So 24.11. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 24.11. 12:30 Hanspaulka HANSP

FC Praha 07

Ne 14.10. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 14.10. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 4.11. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 4.11. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 25.11. 16:15 Pražačka P3
Ne 25.11. 17:30 Pražačka P3

Tichý vánek

So 20.10. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 20.10. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 4.11. 13:45 Zárubova ZARUB
Ne 4.11. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 25.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 25.11. 20:00 Pražačka P3

Bratři v lihu FC

So 20.10. 11:15 Běchovice 2 BECH
So 20.10. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 4.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 4.11. 12:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 25.11. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 25.11. 17:15 Hostivař SK HOSTI

Klub odložených mužů

Ne 14.10. 11:15 Zárubova ZARUB
Ne 14.10. 12:30 Zárubova ZARUB
Ne 14.10. 13:45 Zárubova ZARUB
So 20.10. 08:45 Pražačka P3
So 20.10. 10:00 Pražačka P3
So 20.10. 11:15 Pražačka P3

Sanitka AS

Ne 4.11. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 4.11. 20:00 Hanspaulka HANSP
So 24.11. 11:15 Pražačka P2
So 24.11. 12:30 Pražačka P2

Texas N.Strašecí FC

So 6.10. 08:45 Pražačka P2
So 6.10. 08:45 Pražačka P1
So 6.10. 10:00 Pražačka P1
So 6.10. 10:00 Pražačka P2
So 6.10. 11:15 Pražačka P2
So 6.10. 11:15 Pražačka P1

Masokombinát

Ne 4.11. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 4.11. 16:00 Běchovice 2 BECH
So 24.11. 12:30 Zákostelní ZAK
So 24.11. 13:45 Zákostelní ZAK