Seznam týmů, 8. liga, skupina O

Tým Barvy dresů
Bratři v lihu FC černá, žlutá
FC Praha 07 modrá, černo-oranžová
Guinness AC červená, modrá
Habet Praha FŇ modro-černá, stříbrná
Klub odložených mužů modro-bílá, bílá
Masokombinát bílá
Pražská hnědka DK černá, bílá
Sanitka AS červená
Sebranka FC B červená, modrá
Sportbar ZIPO oranžovo-černá
Tichý vánek červená
Texas N.Strašecí FC žluto-černá, černo-žlutá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina O

Utkání Datum Čas Hřiště
Klub odložených mužůSanitka AS Ne 9.9. 15:00 P3
Habet Praha FŇSebranka FC B Ne 9.9. 16:15 P3
Guinness ACSportbar ZIPO Ne 9.9. 16:15 MIKU3
FC Praha 07Tichý vánek Ne 9.9. 16:15 DEKAN
Bratři v lihu FCTexas N.Strašecí FC Ne 9.9. 17:30 ARIT
MasokombinátPražská hnědka DK Ne 9.9. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Bratři v lihu FCFC Praha 07 Ne 16.9. 13:45 P3
Sebranka FC BKlub odložených mužů Ne 16.9. 15:00 P3
Tichý vánekGuinness AC Ne 16.9. 16:15 DEKAN
Texas N.Strašecí FCPražská hnědka DK Ne 16.9. 17:30 ARIT
Sanitka ASMasokombinát Ne 16.9. 18:45 ARIT
Sportbar ZIPOHabet Praha FŇ Ne 16.9. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražská hnědka DKSanitka AS Ne 23.9. 13:45 P3
Guinness ACBratři v lihu FC Ne 23.9. 15:00 P3
Klub odložených mužůSportbar ZIPO Ne 23.9. 16:15 MIKU2
Habet Praha FŇTichý vánek Ne 23.9. 16:15 DEKAN
FC Praha 07Texas N.Strašecí FC Ne 23.9. 17:30 ARIT
MasokombinátSebranka FC B Ne 23.9. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Bratři v lihu FCHabet Praha FŇ Ne 30.9. 15:00 P2
Sebranka FC BPražská hnědka DK Ne 30.9. 15:00 P3
Tichý vánekKlub odložených mužů Ne 30.9. 16:15 DEKAN
Texas N.Strašecí FCSanitka AS Ne 30.9. 17:30 ARIT
Sportbar ZIPOMasokombinát Ne 30.9. 18:45 ARIT
FC Praha 07Guinness AC Ne 30.9. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sanitka ASSebranka FC B Ne 7.10. 13:45 STOD
Klub odložených mužůBratři v lihu FC Ne 7.10. 17:45 STER2
Habet Praha FŇFC Praha 07 Ne 7.10. 17:45 STER1
MasokombinátTichý vánek Ne 7.10. 18:45 ARIT
Pražská hnědka DKSportbar ZIPO Ne 7.10. 19:00 STER2
Guinness ACTexas N.Strašecí FC Ne 7.10. 19:00 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
FC Praha 07Klub odložených mužů So 13.10. 13:45 P1
Sportbar ZIPOSanitka AS Ne 14.10. 13:45 STOD
Tichý vánekPražská hnědka DK Ne 14.10. 16:15 DEKAN
Guinness ACHabet Praha FŇ Ne 14.10. 17:45 STER1
Bratři v lihu FCMasokombinát Ne 14.10. 18:45 ARIT
Texas N.Strašecí FCSebranka FC B Ne 14.10. 19:00 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sanitka ASTichý vánek Ne 21.10. 16:15 DEKAN
Sebranka FC BSportbar ZIPO Ne 21.10. 17:45 STER2
Pražská hnědka DKBratři v lihu FC Ne 21.10. 17:45 STER1
MasokombinátFC Praha 07 Ne 21.10. 18:45 ARIT
Habet Praha FŇTexas N.Strašecí FC Ne 21.10. 19:00 STER2
Klub odložených mužůGuinness AC Ne 21.10. 19:00 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Habet Praha FŇKlub odložených mužů Ne 28.10. 12:30 ZARUB
Texas N.Strašecí FCSportbar ZIPO Ne 28.10. 13:45 ZARUB
Tichý vánekSebranka FC B Ne 28.10. 16:15 DEKAN
Bratři v lihu FCSanitka AS Ne 28.10. 17:30 ARIT
Guinness ACMasokombinát Ne 28.10. 18:45 ARIT
FC Praha 07Pražská hnědka DK Ne 28.10. 18:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Sportbar ZIPOTichý vánek Ne 11.11. 16:15 DEKAN
Sanitka ASFC Praha 07 Ne 11.11. 17:30 STOD
Sebranka FC BBratři v lihu FC Ne 11.11. 17:45 STER1
MasokombinátHabet Praha FŇ Ne 11.11. 18:45 ARIT
Pražská hnědka DKGuinness AC Ne 11.11. 19:00 STER3
Klub odložených mužůTexas N.Strašecí FC Ne 11.11. 19:00 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bratři v lihu FCSportbar ZIPO Ne 18.11. 12:30 DEKAN
Guinness ACSanitka AS Ne 18.11. 13:45 STOD
Texas N.Strašecí FCTichý vánek Ne 18.11. 16:15 DEKAN
FC Praha 07Sebranka FC B Ne 18.11. 17:45 STER1
Klub odložených mužůMasokombinát Ne 18.11. 18:45 ARIT
Habet Praha FŇPražská hnědka DK Ne 18.11. 19:00 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sportbar ZIPOFC Praha 07 Ne 2.12. 13:30 HOSTI
Sanitka ASHabet Praha FŇ Ne 2.12. 13:30 BECH
Tichý vánekBratři v lihu FC Ne 2.12. 13:45 DEKAN
Sebranka FC BGuinness AC Ne 2.12. 13:45 ZAK
Pražská hnědka DKKlub odložených mužů Ne 2.12. 13:45 TEMPO
MasokombinátTexas N.Strašecí FC Ne 2.12. 13:45 HANSP