So 20.10.12 11:15 BECH Ross Crock Ukradený širáci   (HL5F)
So 20.10.12 12:30 BECH Libeň SK A Atomový veverky A   (HL5F)
Ne 4.11.12 11:15 KBELY Dýně AC A Šachťor Praha CF   (HL6J)
Ne 4.11.12 12:30 KBELY Česlo Dinamo Praha   (HL7J)
Ne 25.11.12 16:00 HOSTI Badíci Protector 1320 FC   (HL8Q)
Ne 25.11.12 17:15 HOSTI Viktoria Bítovská B Tuxeda FC   (HL8F)

2. 12. 12 13:45 DEKAN Tichý vánek Bratři v lihu FC 11. 5:6 (3:1)
Utkání slušné úrovně. Domácí ze začátku svého soupeře přehrávali, ale zřejmě se uspokojili svým vedením o které nakonec přišli. Petr Krichebauer, Petr Pekár
Tichý vánek Bratři v lihu FC
Daniel Kunc – Aleš Bílík, Jakub Hejný, Matouš Holý, Josef Katrák, Pavel Mikeska, Martin Smola vs Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ladislav Stehlík, Vojtěch Zíka
17. Jakub Hejný
20. Martin Smola
27., 31., 59. Pavel Mikeska
6. Eugeniu Berdan
44., 50., 52. Vojtěch Zíka
49., 50. Viktor Lada
18. 11. 12 12:30 DEKAN Bratři v lihu FC Sportbar ZIPO 10. 0:2 (0:2)
Vše zařídil hráč Urbán. Domácí hráli příliš individualisticky a neproměnili své šance. Jan Brabenec, Vladislav Ferkl
Bratři v lihu FC Sportbar ZIPO
Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ladislav Stehlík vs Václav Kamenický – David Čermák, Ondřej Hartl, Ondřej Hlavatý, Jakub Kebrle, Andrej Urbán, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina, Matěj Závorka
10., 25. Andrej Urbán 54. Andrej Urbán
11. 11. 12 17:45 STER1 Sebranka FC B Bratři v lihu FC 9. 4:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, domácí využili své šance. Jaroslav Dušek, Roman Traški
Sebranka FC B Bratři v lihu FC
Ondřej Laun – Bohumil Černý, Petr Haidinger, Jan Hlavatý, Michal Hlavatý, Petr Karban, Aleš Komárek, Tomáš Kopal, Tomáš Matoušek, Miroslav Ort vs Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ladislav Libič, Ladislav Stehlík, Vojtěch Zíka
37., 53. Petr Karban
46., 56. Tomáš Matoušek
28. 10. 12 17:30 ARIT Bratři v lihu FC Sanitka AS 8. 5:1 (4:1)
I v menší počtu se podařilo vyhrát domácímu týmu, hlavně díky Kocourkovi. Peterčík,Kremlík
Bratři v lihu FC Sanitka AS
Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Petr Bína, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ladislav Stehlík, Vojtěch Zíka vs Michal Strakatý – Ondřej Beníšek, Pavel Dostálík, Marek Ducháč, Lukáš Fil, Aleš Knesl, Otakar Lojkásek, Josef Pavlíček, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Patrik Válek
4., 12., 28., 35. Michal Kocourek
10. Petr Bína
30. Aleš Knesl
21. 10. 12 17:45 STER1 Pražská hnědka DK Bratři v lihu FC 7. 4:6 (2:1)
Po vyrovnané první půli se v druhé půli začala projevovat lepší kondice týmu Bratři v Lihu, kteří mohli vyhrát i větším rozdílem, kdyby Kocourek proměnil více než jednu obrovskou šanci. Ondřej Pospíšil, Miroslav Ilušák
Pražská hnědka DK Bratři v lihu FC
Jan Válek – Petr Blažej, Martin Dvořák, František Fiala, Richard Holas, Jaroslav Kraus, Vít Martinec, Pavel Nádraský, Jan Tůma vs Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Tomáš Brzák, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ladislav Libič, Ladislav Stehlík
4., 42. Jaroslav Kraus
22. Martin Dvořák
57. Jan Tůma
5., 31. Tomáš Brzák
40., 47., 52. Viktor Lada
54. Michal Kocourek
14. 10. 12 18:45 ARIT Bratři v lihu FC Masokombinát 6. 6:3 (2:2)
V 1.poločase vyrovnané utkání, domácí na poločasových 2:2 vyrovnali v posledních vteřinách. Po přestávce si více brankových příležitostí vypracovali domácí, a i když jich spoustu neproměnili, 3 branky se dočkali. Poté již hosté otevřeli obranu, ale místo snížení inkasovali 2 rychlé branky. Za stavu 5:2 se hosté nakonec prosadili a vypadalo to, že zápas ještě zdramatizují. To se jim však nepovedlo a nakonec mohli být rádi, že skóre zápasu nebylo vyšší. Kohout, Pavlíček
Bratři v lihu FC Masokombinát
Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ladislav Stehlík vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, David Vavroš, Václav Žalud, Petr Zátorský
19., 29., 45., 51., 60. Michal Kocourek
53. Petr Bína
14. Štěpán Švejnoha
23. Andrej Štůla
53. Jakub Blažek
7. 10. 12 17:45 STER2 Klub odložených mužů Bratři v lihu FC 5. 2:1 (1:1)
Svižné vyrovnané utkání se zajímavými šancemi na obou stranách, kde až do konečného hvizdu nebylo jasné jak si oba týmy rozdělí body. Rozhodl akce v poslední minutě. Martin Vinš, Petr Michalčič
Klub odložených mužů Bratři v lihu FC
Jan Karban – Marek Látal, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal, Petr Šiller, Adam Větříček vs Vojtěch Zíka – Eugeniu Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ladislav Stehlík
28. Martin Pišl
60. Marek Látal
40 Adam Větříček 10. Michal Kocourek
30. 9. 12 15:00 P2 Bratři v lihu FC Habet Praha FŇ 4. 1:4 (1:1)
Pohledný zápas se spoustou šancí, kde hosté měli lepší koncovku a proměňovali brejkové situace. Antonín Beránek, Michal Průša
Bratři v lihu FC Habet Praha FŇ
Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Michal Kocourek, Ladislav Libič, Vojtěch Zíka vs Kryštof Herrmann – Jiří Fuciman, Martin Isoz, Robert Jůza, Jakub Podlesný, Martin Tlustý
14. Michal Kocourek 53 Petr Bína 15. Martin Tlustý
49. Robert Jůza
54., 57. Jiří Fuciman
23. 9. 12 15:00 P3 Guinness AC Bratři v lihu FC 3. 2:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas. Domácí měli více šancí, ale zvládli jen vyrovnat. Peter Kunca, Jaroslav Kovář
Guinness AC Bratři v lihu FC
Petr Kain – Miroslav Klinka, Pavel Majringer, Petr Mánek, Martin Musílek, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk, Jan Zelenka vs Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Michal Kocourek, Ladislav Libič, Ladislav Stehlík
12. Pavel Majringer
38. Petr Mánek
17., 21. Michal Kocourek
16. 9. 12 13:45 P3 Bratři v lihu FC FC Praha 07 2. 2:3 (0:2)
Na 8. ligu kvalitní utkání. Hosté v půli o dva góly vedli, pak ale Bratři snížili a závěr byl velmi dramatický. Nakonec FC Praha výhru uhájilo. Martin Hyža, David Kreibich
Bratři v lihu FC FC Praha 07
Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ladislav Stehlík, Vojtěch Zíka vs Ondřej Matula – Jan Dobeš, Jan Hospodka, Filip Košťál, Štefan Král´, Adam Kvapilík, Petr Marek, Michal Matouš, Tomáš Růžička, Václav Růžička
47. Vojtěch Zíka
60. Petr Bína
19. Jan Hospodka
23., 59. Václav Růžička
9. 9. 12 17:30 ARIT Bratři v lihu FC Texas N.Strašecí FC 1. 0:1 (0:1)
Zápas plný brankových příležitostí. Hosté vyhráli díky autu, který byl zahráván díky přiznané teči domácích. Karel Dub, Jan Polák
Bratři v lihu FC Texas N.Strašecí FC
Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Petr Bína, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Michal Kocourek, Viktor Lada, Ladislav Stehlík vs Lukáš Běloušek – Vít Danaj, Martin Hampl, Jiří Havlíček, Martin Horyna, Jan Kolek, Ondřej Pokorný, Dominik Štoger, Radek Volf