Seznam týmů, 8. liga, skupina P

Tým Barvy dresů
Buzuluk Úvaly FC žlutá
Godotovi čekatelé bílá, zelená
Golden City FC oranžová
Kanálpucers PL černo-bílá, červená
Lobotomici červeno-bílá
Marná snaha černo-bílá
Palmeiras Prosek žlutá, zelená
Real Motion SG černá, žlutá
Skleňák AC fialovo-bílá
Terron AC Bozi B světle modrá
Vixens zelená, červená
Vzteklé Želvičky zeleno-černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina P

Utkání Datum Čas Hřiště
Godotovi čekateléVixens Ne 9.9. 15:00 HANSP
Kanálpucers PLSkleňák AC Ne 16.9. 12:30 P3
LobotomiciReal Motion SG Ne 16.9. 13:45 ZAK
Golden City FCTerron AC Bozi B Ne 16.9. 13:45 P2
Buzuluk Úvaly FCVzteklé Želvičky Ne 16.9. 17:30 MIKU3
Marná snahaPalmeiras Prosek Ne 16.9. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Motion SGMarná snaha Ne 9.9. 18:45 DEKAN
Terron AC Bozi BKanálpucers PL Ne 23.9. 13:45 P2
VixensGolden City FC Ne 23.9. 15:00 HANSP
Buzuluk Úvaly FCGodotovi čekatelé Ne 23.9. 16:15 MIKU4
Skleňák ACLobotomici Ne 23.9. 16:15 HANSP
Vzteklé ŽelvičkyPalmeiras Prosek Ne 23.9. 17:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Golden City FCBuzuluk Úvaly FC Ne 30.9. 18:45 DEKAN
LobotomiciTerron AC Bozi B Ne 7.10. 13:45 P2
Palmeiras ProsekReal Motion SG Ne 7.10. 15:00 KBELY
Kanálpucers PLVixens Ne 7.10. 15:00 HANSP
Marná snahaSkleňák AC Ne 7.10. 16:15 DEKAN
Godotovi čekateléVzteklé Želvičky Ne 7.10. 17:45 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Terron AC Bozi BMarná snaha Ne 14.10. 13:45 P1
VixensLobotomici Ne 14.10. 15:00 HANSP
Skleňák ACPalmeiras Prosek Ne 14.10. 15:00 KBELY
Godotovi čekateléGolden City FC Ne 14.10. 16:30 STER1
Buzuluk Úvaly FCKanálpucers PL Ne 14.10. 17:45 STER3
Vzteklé ŽelvičkyReal Motion SG Ne 14.10. 17:45 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Palmeiras ProsekTerron AC Bozi B Ne 21.10. 15:00 KBELY
Marná snahaVixens Ne 21.10. 15:00 HANSP
Real Motion SGSkleňák AC Ne 21.10. 16:30 STER3
LobotomiciBuzuluk Úvaly FC Ne 21.10. 16:30 STER2
Kanálpucers PLGodotovi čekatelé Ne 21.10. 16:30 STER1
Golden City FCVzteklé Želvičky Ne 21.10. 17:45 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Godotovi čekateléLobotomici Ne 28.10. 13:45 ZAK
Terron AC Bozi BReal Motion SG Ne 28.10. 13:45 P2
VixensPalmeiras Prosek Ne 28.10. 15:00 HANSP
Golden City FCKanálpucers PL Ne 28.10. 16:00 HOSTI
Vzteklé ŽelvičkySkleňák AC Ne 28.10. 17:30 ZAK
Buzuluk Úvaly FCMarná snaha Ne 28.10. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Skleňák ACTerron AC Bozi B Ne 4.11. 13:45 P1
LobotomiciGolden City FC Ne 4.11. 13:45 STOD
Real Motion SGVixens Ne 4.11. 15:00 HANSP
Palmeiras ProsekBuzuluk Úvaly FC Ne 4.11. 15:00 KBELY
Kanálpucers PLVzteklé Želvičky Ne 4.11. 15:00 NOVOB
Marná snahaGodotovi čekatelé Ne 4.11. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Vzteklé ŽelvičkyTerron AC Bozi B Ne 11.11. 13:45 P1
Godotovi čekateléPalmeiras Prosek Ne 11.11. 15:00 KBELY
VixensSkleňák AC Ne 11.11. 15:00 HANSP
Kanálpucers PLLobotomici Ne 11.11. 16:30 STER1
Buzuluk Úvaly FCReal Motion SG Ne 11.11. 17:45 STER2
Golden City FCMarná snaha Ne 11.11. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Skleňák ACBuzuluk Úvaly FC So 17.11. 11:15 NOVOB
Palmeiras ProsekGolden City FC Ne 18.11. 10:00 KBELY
Terron AC Bozi BVixens Ne 18.11. 13:45 P2
Real Motion SGGodotovi čekatelé Ne 18.11. 15:00 NOVOB
LobotomiciVzteklé Želvičky Ne 18.11. 17:45 STER2
Marná snahaKanálpucers PL Ne 18.11. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Kanálpucers PLPalmeiras Prosek Ne 25.11. 12:30 KBELY
Golden City FCReal Motion SG Ne 25.11. 13:45 P3
Buzuluk Úvaly FCTerron AC Bozi B Ne 25.11. 13:45 P2
Vzteklé ŽelvičkyVixens Ne 25.11. 15:00 HANSP
Godotovi čekateléSkleňák AC Ne 25.11. 17:30 MIKU3
LobotomiciMarná snaha Ne 25.11. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Skleňák ACGolden City FC Ne 9.12. 13:30 HOSTI
VixensBuzuluk Úvaly FC Ne 9.12. 13:45 HANSP
Terron AC Bozi BGodotovi čekatelé Ne 9.12. 13:45 ZAK
Real Motion SGKanálpucers PL Ne 9.12. 13:45 TEMPO
Marná snahaVzteklé Želvičky Ne 9.12. 13:45 DEKAN
Palmeiras ProsekLobotomici Ne 9.12. 13:45 KBELY