Rozpis pískání, 8. liga, skupina Q

Hattrick Prosek FC

St 26.9. 19:15 Meteor 8 MET8
St 3.10. 19:15 Meteor 8 MET8
St 17.10. 19:15 Meteor 8 MET8
St 31.10. 19:15 Meteor 8 MET8
Út 13.11. 19:00 Meteor 8 MET8
Út 13.11. 20:15 Meteor 8 MET8

No madam ! A

Ne 23.9. 17:30 Aritma ARIT
Ne 23.9. 18:45 Aritma ARIT
Ne 28.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 28.10. 17:30 Pražačka P1
So 17.11. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 17.11. 12:30 Hanspaulka HANSP

Sestra Sojka

So 15.9. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 15.9. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 22.9. 11:15 Pražačka P3
So 22.9. 12:30 Pražačka P3
Ne 23.9. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 23.9. 15:00 Zákostelní ZAK

Protector 1320 FC

So 22.9. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 22.9. 11:15 Záběhlice ZABEH
Ne 23.9. 16:15 Pražačka P2
Ne 23.9. 17:30 Pražačka P2
Ne 28.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 28.10. 17:30 Pražačka P3

Morna to zařídí FC

So 22.9. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 22.9. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 23.9. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 23.9. 16:15 Tempo FC TEMPO
So 6.10. 12:30 Novoborská CVČ NOVOB
So 6.10. 13:45 Novoborská CVČ NOVOB

Koza znezaneřáděná

So 15.9. 11:15 Zákostelní ZAK
So 15.9. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 23.9. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 23.9. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
So 3.11. 08:45 Novoborská CVČ NOVOB
So 3.11. 10:00 Novoborská CVČ NOVOB

Lokomotiva DP

Ne 23.9. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 23.9. 12:15 Běchovice 2 BECH
So 3.11. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 3.11. 12:30 Hanspaulka HANSP

Blueghost.cz FC

Ne 23.9. 16:15 Pražačka P3
Ne 23.9. 17:30 Pražačka P3
So 20.10. 08:45 Kbely Spartak KBELY
So 20.10. 10:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 28.10. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 28.10. 15:00 Zákostelní ZAK

Vyvolený béčka

Ne 23.9. 18:45 Pražačka P3
Ne 23.9. 20:00 Pražačka P3
So 27.10. 12:30 Pražačka P1
So 27.10. 13:45 Pražačka P1
Ne 28.10. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 28.10. 17:30 Mikulova MIKU2

Poštmistři B

Ne 28.10. 13:45 Pražačka P2
Ne 28.10. 15:00 Pražačka P2
So 17.11. 13:45 Běchovice 2 BECH
So 17.11. 15:00 Běchovice 2 BECH

Badíci

Ne 28.10. 10:00 Pražačka P3
Ne 28.10. 11:15 Pražačka P3
Ne 28.10. 12:30 Pražačka P3
Po 3.12. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 3.12. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 3.12. 20:30 Zákostelní ZAK

Zákon a Pořádek FC

Ne 23.9. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 23.9. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 28.10. 16:15 Pražačka P2
Ne 28.10. 17:30 Pražačka P2
Út 30.10. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 30.10. 19:45 Hrabákova HRAB1