Seznam týmů, 8. liga, skupina Q

Tým Barvy dresů
Badíci bílá
Vyvolený béčka modro-černá, bílá
Blueghost.cz FC bílá
Hattrick Prosek FC červeno-černá
Koza znezaneřáděná zelená
Lokomotiva DP modro-bílá, zelená
Morna to zařídí FC světle zelená, černá
No madam ! A zeleno-bílá
Poštmistři B červeno-šedá
Protector 1320 FC červeno-černá, modrá
Sestra Sojka maskáčová, bílá
Zákon a Pořádek FC černo-žlutá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina Q

Utkání Datum Čas Hřiště
Lokomotiva DPMorna to zařídí FC Ne 9.9. 11:15 STOD
Vyvolený béčkaSestra Sojka Ne 9.9. 12:30 P3
BadíciZákon a Pořádek FC Ne 9.9. 13:45 P3
Blueghost.cz FCProtector 1320 FC Ne 9.9. 17:30 P1
Hattrick Prosek FCPoštmistři B Ne 9.9. 18:45 MET8
Koza znezaneřáděnáNo madam ! A Ne 9.9. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
BadíciVyvolený béčka Ne 16.9. 12:30 HANSP
Poštmistři BKoza znezaneřáděná Ne 16.9. 15:00 HANSP
Protector 1320 FCHattrick Prosek FC Ne 16.9. 16:00 HOSTI
Zákon a Pořádek FCMorna to zařídí FC Ne 16.9. 16:15 MIKU3
Sestra SojkaBlueghost.cz FC Ne 16.9. 17:30 P2
No madam ! ALokomotiva DP Ne 16.9. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Koza znezaneřáděnáProtector 1320 FC Ne 30.9. 16:00 HOSTI
Lokomotiva DPPoštmistři B Ne 30.9. 17:30 ZAK
Blueghost.cz FCBadíci Ne 30.9. 17:30 P1
Hattrick Prosek FCSestra Sojka Ne 30.9. 18:45 MET8
Vyvolený béčkaZákon a Pořádek FC Ne 30.9. 20:00 HANSP
Morna to zařídí FCNo madam ! A Ne 30.9. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sestra SojkaKoza znezaneřáděná Ne 7.10. 15:15 STER3
Protector 1320 FCLokomotiva DP Ne 7.10. 16:00 HOSTI
Poštmistři BMorna to zařídí FC Ne 7.10. 16:30 STER1
Vyvolený béčkaBlueghost.cz FC Ne 7.10. 17:30 P2
BadíciHattrick Prosek FC Ne 7.10. 18:45 MET8
Zákon a Pořádek FCNo madam ! A Ne 7.10. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Koza znezaneřáděnáBadíci Ne 14.10. 15:00 NOVOB
Lokomotiva DPSestra Sojka Ne 14.10. 15:15 STER1
Morna to zařídí FCProtector 1320 FC Ne 14.10. 16:00 HOSTI
Blueghost.cz FCZákon a Pořádek FC Ne 14.10. 17:30 P1
Hattrick Prosek FCVyvolený béčka Ne 14.10. 18:45 MET8
No madam ! APoštmistři B Ne 14.10. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Vyvolený béčkaKoza znezaneřáděná Ne 21.10. 14:00 STER2
Sestra SojkaMorna to zařídí FC Ne 21.10. 15:15 STER2
BadíciLokomotiva DP Ne 21.10. 15:15 STER3
Zákon a Pořádek FCPoštmistři B Ne 21.10. 15:15 STER1
Protector 1320 FCNo madam ! A Ne 21.10. 16:00 HOSTI
Blueghost.cz FCHattrick Prosek FC Ne 21.10. 17:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Morna to zařídí FCBadíci Ne 4.11. 13:45 NOVOB
Lokomotiva DPVyvolený béčka Ne 4.11. 15:00 STOD
Poštmistři BProtector 1320 FC Ne 4.11. 16:00 HOSTI
Koza znezaneřáděnáBlueghost.cz FC Ne 4.11. 17:30 P2
Hattrick Prosek FCZákon a Pořádek FC Ne 4.11. 18:45 MET8
No madam ! ASestra Sojka Ne 4.11. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Zákon a Pořádek FCProtector 1320 FC Ne 11.11. 16:00 HOSTI
Blueghost.cz FCLokomotiva DP Ne 11.11. 17:30 P2
Vyvolený béčkaMorna to zařídí FC Ne 11.11. 17:45 STER3
Hattrick Prosek FCKoza znezaneřáděná Ne 11.11. 18:45 MET8
Sestra SojkaPoštmistři B Ne 11.11. 18:45 STOD
BadíciNo madam ! A Ne 11.11. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Protector 1320 FCSestra Sojka Ne 18.11. 16:00 HOSTI
Poštmistři BBadíci Ne 18.11. 16:30 STER3
Morna to zařídí FCBlueghost.cz FC Ne 18.11. 17:30 P1
Koza znezaneřáděnáZákon a Pořádek FC Ne 18.11. 17:45 STER3
Lokomotiva DPHattrick Prosek FC Ne 18.11. 18:45 MET8
No madam ! AVyvolený béčka Ne 18.11. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Zákon a Pořádek FCSestra Sojka Ne 25.11. 12:30 P3
BadíciProtector 1320 FC Ne 25.11. 16:00 HOSTI
Blueghost.cz FCNo madam ! A Ne 25.11. 17:30 P1
Koza znezaneřáděnáLokomotiva DP Ne 25.11. 18:45 MIKU4
Hattrick Prosek FCMorna to zařídí FC Ne 25.11. 18:45 MET8
Vyvolený béčkaPoštmistři B Ne 25.11. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Protector 1320 FCVyvolený béčka Ne 9.12. 18:30 HOSTI
Poštmistři BBlueghost.cz FC Ne 9.12. 18:45 P2
No madam ! AHattrick Prosek FC Ne 9.12. 18:45 BECH
Morna to zařídí FCKoza znezaneřáděná Ne 9.12. 18:45 DEKAN
Sestra SojkaBadíci Ne 9.12. 19:00 STER3
Lokomotiva DPZákon a Pořádek FC Ne 9.12. 19:00 STER1