Rozpis pískání, 8. liga, skupina R

Alkmar

Ne 9.9. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 9.9. 15:00 Hanspaulka HANSP
So 24.11. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 24.11. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 8.12. 10:00 Novoborská CVČ NOVOB
So 8.12. 11:15 Novoborská CVČ NOVOB

City Lhotka FC

Čt 6.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 6.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 6.9. 20:45 Mikulova MIKU4
So 6.10. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 6.10. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 6.10. 11:15 Hostivař SK HOSTI

DDR FC

So 15.9. 08:45 Kbely Spartak KBELY
So 15.9. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 6.10. 11:15 Běchovice 2 BECH
So 6.10. 12:30 Běchovice 2 BECH
So 10.11. 13:45 Běchovice 2 BECH
So 10.11. 15:00 Běchovice 2 BECH

F.R.F. mit vocet

Ne 9.9. 17:30 Aritma ARIT
Ne 9.9. 18:45 Aritma ARIT
So 6.10. 08:45 Kbely Spartak KBELY
So 6.10. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 3.11. 12:30 Zákostelní ZAK
So 3.11. 13:45 Zákostelní ZAK

Letňany BD

Ne 9.9. 16:15 Pražačka P2
Ne 9.9. 17:30 Pražačka P2
So 6.10. 08:45 Zákostelní ZAK
So 6.10. 10:00 Zákostelní ZAK
So 10.11. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 10.11. 12:30 Tempo FC TEMPO

Power WCC

Ne 9.9. 16:15 Pražačka P1
Ne 9.9. 17:30 Pražačka P1
So 6.10. 12:30 Pražačka P2
So 6.10. 13:45 Pražačka P2
So 10.11. 12:30 Pražačka P2
So 10.11. 13:45 Pražačka P2

Al Ahlí Praha

So 13.10. 12:30 Pražačka P1
So 13.10. 13:45 Pražačka P1
So 17.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 17.11. 12:30 Kbely Spartak KBELY

South Prague FC

Ne 9.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 9.9. 20:00 Mikulova MIKU1
So 3.11. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 3.11. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 24.11. 11:15 Pražačka P1
So 24.11. 12:30 Pražačka P1

Atomový veverky B

So 10.11. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 10.11. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 25.11. 18:45 Pražačka P2
Ne 25.11. 20:00 Pražačka P2

Fiasko

So 10.11. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 10.11. 11:15 Záběhlice ZABEH
Ne 25.11. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 25.11. 16:00 Běchovice 2 BECH
Ne 2.12. 16:15 Záběhlice ZABEH

Avengers FC

Ne 9.9. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 9.9. 20:00 Hanspaulka HANSP
So 27.10. 08:45 Zákostelní ZAK
So 27.10. 10:00 Zákostelní ZAK
So 17.11. 11:15 Běchovice 2 BECH
So 17.11. 12:30 Běchovice 2 BECH

NBND FC

Ne 9.9. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 9.9. 20:30 Běchovice 2 BECH
Ne 25.11. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 25.11. 17:30 Zákostelní ZAK
So 8.12. 10:00 Pražačka P2
So 8.12. 11:15 Pražačka P2