Seznam týmů, 8. liga, skupina R

Tým Barvy dresů
Al Ahlí Praha červeno-bílá
Alkmar zelená, bílá
DDR FC modrá, oranžová
Atomový veverky B černo-oranžová, modrá
NBND FC fialovo-bílá
Power WCC modrá, červená
City Lhotka FC bílá, černá
F.R.F. mit vocet červeno-černá, černá
Avengers FC černá
Fiasko černá, oranžová
Letňany BD červeno-žlutá
South Prague FC bílo-černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina R

Utkání Datum Čas Hřiště
AlkmarLetňany BD Ne 16.9. 12:30 ZAK
NBND FCF.R.F. mit vocet Ne 16.9. 17:30 MIKU4
DDR FCFiasko Ne 16.9. 18:45 MIKU2
Power WCCCity Lhotka FC Ne 16.9. 20:00 MIKU1
Atomový veverky BAvengers FC Ne 16.9. 20:00 MIKU4
Al Ahlí PrahaSouth Prague FC Ne 16.9. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Avengers FCNBND FC Ne 23.9. 12:30 P3
Al Ahlí PrahaAlkmar Ne 23.9. 16:15 MIKU3
FiaskoAtomový veverky B Ne 23.9. 17:30 MIKU3
Letňany BDDDR FC Ne 23.9. 18:45 MIKU2
South Prague FCCity Lhotka FC Ne 23.9. 20:00 MIKU4
F.R.F. mit vocetPower WCC Ne 23.9. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
DDR FCAl Ahlí Praha Ne 9.9. 18:45 MIKU3
NBND FCFiasko Ne 30.9. 16:15 TEMPO
City Lhotka FCF.R.F. mit vocet Ne 30.9. 17:30 TEMPO
Atomový veverky BLetňany BD Ne 30.9. 18:45 P2
Power WCCAvengers FC Ne 30.9. 20:00 MIKU2
AlkmarSouth Prague FC Ne 30.9. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Al Ahlí PrahaAtomový veverky B Ne 7.10. 12:30 DEKAN
Letňany BDNBND FC Ne 7.10. 16:30 STER3
Avengers FCCity Lhotka FC Ne 7.10. 16:30 STER2
AlkmarDDR FC Ne 7.10. 18:45 MIKU2
FiaskoPower WCC Ne 7.10. 20:00 MIKU2
South Prague FCF.R.F. mit vocet Ne 7.10. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
F.R.F. mit vocetAvengers FC Ne 14.10. 15:15 STER3
City Lhotka FCFiasko Ne 14.10. 15:15 STER2
NBND FCAl Ahlí Praha Ne 14.10. 16:30 STER3
Atomový veverky BAlkmar Ne 14.10. 16:30 STER2
DDR FCSouth Prague FC Ne 14.10. 18:45 MIKU3
Power WCCLetňany BD Ne 14.10. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Letňany BDCity Lhotka FC Ne 21.10. 13:45 NOVOB
AlkmarNBND FC Ne 21.10. 14:00 STER3
FiaskoF.R.F. mit vocet Ne 21.10. 14:00 STER1
DDR FCAtomový veverky B Ne 21.10. 17:30 MIKU3
South Prague FCAvengers FC Ne 21.10. 18:45 MIKU3
Al Ahlí PrahaPower WCC Ne 21.10. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Avengers FCFiasko Ne 28.10. 12:30 ZAK
F.R.F. mit vocetLetňany BD Ne 28.10. 13:45 KBELY
City Lhotka FCAl Ahlí Praha Ne 28.10. 18:45 NOVOB
NBND FCDDR FC Ne 28.10. 18:45 MIKU3
Power WCCAlkmar Ne 28.10. 20:00 MIKU2
Atomový veverky BSouth Prague FC Ne 28.10. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Al Ahlí PrahaF.R.F. mit vocet Ne 4.11. 12:30 DEKAN
Atomový veverky BNBND FC Ne 4.11. 16:15 STOD
Letňany BDAvengers FC Ne 4.11. 16:15 DABLI
AlkmarCity Lhotka FC Ne 4.11. 17:30 DABLI
DDR FCPower WCC Ne 4.11. 18:45 MIKU3
South Prague FCFiasko Ne 4.11. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Avengers FCAl Ahlí Praha Ne 11.11. 15:00 NOVOB
FiaskoLetňany BD Ne 11.11. 16:30 STER2
F.R.F. mit vocetAlkmar Ne 11.11. 16:30 STER3
City Lhotka FCDDR FC Ne 11.11. 18:45 MIKU3
Power WCCAtomový veverky B Ne 11.11. 20:00 MIKU2
NBND FCSouth Prague FC Ne 11.11. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
AlkmarAvengers FC Ne 18.11. 13:45 NOVOB
Atomový veverky BCity Lhotka FC Ne 18.11. 16:30 STER2
Al Ahlí PrahaFiasko Ne 18.11. 16:30 STER1
DDR FCF.R.F. mit vocet Ne 18.11. 18:45 MIKU3
NBND FCPower WCC Ne 18.11. 20:00 MIKU3
South Prague FCLetňany BD Ne 18.11. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Letňany BDAl Ahlí Praha Ne 2.12. 17:30 P3
Avengers FCDDR FC Ne 2.12. 17:30 MIKU4
FiaskoAlkmar Ne 2.12. 17:30 ZABEH
F.R.F. mit vocetAtomový veverky B Ne 2.12. 17:30 P1
City Lhotka FCNBND FC Ne 2.12. 17:30 DEKAN
Power WCCSouth Prague FC Ne 2.12. 17:30 MIKU1