So 10.11.12 08:45 BECH Výtržník HFC Sen Černý Most II PG   (HL5F)
So 10.11.12 10:00 BECH Hoptajch team Přezletice SK RSC   (HL5F)
Ne 25.11.12 18:45 P2 Beton FC Normální Chlapi   (HL6J)
Ne 25.11.12 20:00 P2 FC 1869 Pragoflora TJ   (HL6G)

2. 12. 12 17:30 P1 F.R.F. mit vocet Atomový veverky B 11. 0:3 (0:2)
Domácí pouze 4+1, a tak zasloužená výhra Veverek 3:0. Jaroslav Procházka, David Bartek
F.R.F. mit vocet Atomový veverky B
Karel Dub – Jiří Peterka, Jan Polák, Petr Polák, Filip Villamil vs Michal Boháč – Jan Bureš, Milan Garstka, Jozef Kopáčik, Ondřej Rygl, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer, Bohumil Vojta
16. Milan Garstka
21. Ondřej Rygl
37. Jan Bureš
18. 11. 12 16:30 STER2 Atomový veverky B City Lhotka FC 10. 10:1 (3:0)
Zápas byl jednostranný. Domácí předvedli fotbalovější výkon a zaslouženě vyhráli. Lukáš Tančinec
Atomový veverky B City Lhotka FC
Miroslav Sládek – Michal Boháč, Jan Bureš, Milan Garstka, Jozef Kopáčik, Pavel Mencl, Ondřej Rygl, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer, Bohumil Vojta vs Miroslav Bartoš – Tomáš Černý, Milan Dědek, David Kubalík, Miroslav Landa, Jakub Lippert
34. Jakub Lippert
11. 11. 12 20:00 MIKU2 Power WCC Atomový veverky B 9. 1:1 (1:1)
Zasloužená remíza, oba týmy ukázaly, že 8.liga nemusí být jejich maximem. Michal Martinek, Michal Jágrik
Power WCC Atomový veverky B
Jan Vágner – Lukáš Klimsa, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Jan Vacek vs Martin Dubský – Michal Boháč, Jan Bureš, Michal Houška, Ondřej Rygl, Miroslav Sládek, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer, Bohumil Vojta
9. Jan Málek 2 Jiří Sejkora 21. Bohumil Vojta
4. 11. 12 16:15 STOD Atomový veverky B NBND FC 8. 5:1 (3:0)
Vyhrocené utkání, Veverky využily kolapsu hostů. Solich
Atomový veverky B NBND FC
Martin Dubský – Michal Boháč, Jan Bureš, Milan Garstka, Pavel Mencl, Miroslav Sládek, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer, Bohumil Vojta vs Petr Stejskal – Michal Hejný, Jakub Kaifer, Martin Loquens, Petr Loquens, Josef Rajchl, Jan Rett, Pavel Šafář, Petr Šebesta
15. Milan Garstka
16., 34., 57. Pavel Mencl
22. Jan Bureš
13 Miroslav Sládek 54. Martin Loquens 47. Josef Rajchl
50. Josef Rajchl
28. 10. 12 20:00 MIKU3 Atomový veverky B South Prague FC 7. 3:3 (1:2)
Kvalitvní utkání, které ovšem domácí degradovali svými řečnickými výstupy. Tomáš Vitásek, Marek Šišák
Atomový veverky B South Prague FC
Jozef Kopáčik – Michal Boháč, Jan Bureš, Milan Garstka, Pavel Mencl, Miroslav Sládek, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer, Bohumil Vojta vs Daniel JahodaVladimír Beneš, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Marek Kodr, Vladimír Kosek, Filip Machota, Dmitrij Medveděv, Marek Roušal, Šimon Todorov, Jan Veverka
59. Jakub Kodr
21. 10. 12 17:30 MIKU3 DDR FC Atomový veverky B 6. 2:5 (0:2)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila větší rychlost hostů. Paleček
DDR FC Atomový veverky B
Michal Chovanec – Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, Tomáš Němec, Jan Pouska, Miroslav Sedláček vs Jozef Kopáčik – Michal Boháč, Milan Garstka, Pavel Mencl, Stanislav Tyšer, Bohumil Vojta
33. Miroslav Sedláček
47. Jan Pouska
1. Pavel Mencl
21., 34., 34., 53. Milan Garstka
14. 10. 12 16:30 STER2 Atomový veverky B Alkmar 5. 4:4 (3:3)
Atomový Veverky zaspali začátek zápasu, který do půle dohnali na 3:3. Ve druhé půli byly Veverky lepší, přesto Alkmar vydřel remízu. Michal Krystín, Filip Roháč
Atomový veverky B Alkmar
Jozef Kopáčik – Michal Boháč, Jan Bureš, Milan Garstka, Pavel Mencl, Miroslav Sládek, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer, Bohumil Vojta vs Michel Issa – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Martin Pinc, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý
12. Jan Bureš
19., 53. Milan Garstka
29. Pavel Mencl
2., 4., 7. Martin Pinc
48. Hynek Tomíček
7. 10. 12 12:30 DEKAN Al Ahlí Praha Atomový veverky B 4. 0:3 (0:0)
Ze začátku slušný match, ale poté se to zvrhlo k zápasu odpovídajícímu úrovni osmé ligy. Hosté byli nabuzeni a domácí tým přehráli díky větším zkušenostem. Marek Šafr, Tomáš Tolar
Al Ahlí Praha Atomový veverky B
Martin Potůček – Martin Endršt, Michal Kalina, Petr Kalina, Tomáš Kalina, Lukáš Lepič, Milan Pyšný vs Bohumil Vojta – Michal Boháč, Jan Bureš, Milan Garstka, Michal Houška, Miroslav Sládek, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer
35., 36. Michal Houška
60. Michal Boháč
30. 9. 12 18:45 P2 Atomový veverky B Letňany BD 3. 7:0 (4:0)
Naprosto jednoznačná partie.
Atomový veverky B Letňany BD
Jozef Kopáčik – Michal Boháč, Jan Bureš, Milan Garstka, Miroslav Sládek, Miroslav Strýček, Bohumil Vojta vs Jaroslav Srazil – David Jurča, Václav Kverka, Petr Mišoň, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Štěpán Ungvari
1., 46. Michal Boháč
4. Miroslav Strýček
17., 50. Milan Garstka
18. Jan Bureš
43. Miroslav Sládek
23. 9. 12 17:30 MIKU3 Fiasko Atomový veverky B 2. 1:6 (0:2)
Nevyrovnané utkání, jelikož týmu Fiaska došly síly. Šimon Gallas, Martin Rott
Fiasko Atomový veverky B
Jakub Flíček – Tomáš Hladovec, Vladimír Janoušek Pysk, Tibor Katocs, Jan Novák, Jindřich Pulda vs Jozef Kopáčik – Michal Boháč, Jan Bureš, Milan Garstka, Pavel Mencl, Ondřej Rygl, Miroslav Sládek, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer, Bohumil Vojta
56. Vladimír Janoušek Pysk 19., 29. Jan Bureš
36. Miroslav Strýček
49. Jozef Kopáčik
57. Milan Garstka
59. Pavel Mencl
16. 9. 12 20:00 MIKU4 Atomový veverky B Avengers FC 1. 6:1 (1:1)
Rozhodčí se k utkání nedostavili. První půle přinesla atraktivní podívanou, kterou domácí zúročili úvodním gólem, na který v závěru poločasu odpověděli hosté povedenou střelou. Zkušenější tým Veverek ve druhé půli trestal okénka v obraně Avengers, jimž chybělo zejména štěstí v zakončení.
Atomový veverky B Avengers FC
Jozef Kopáčik – Michal Houška, Pavel Mencl, Miroslav Sládek, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer, Bohumil Vojta vs Tomáš Malý – David Dohányos, Adam Holub, Matej Král, Jan Soukup, Alexander Arthur Storek, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl