Po 1.10.12 20:30 SCBEC Stará dáma Petrohradská BFK A   (HL2A)
Út 6.11.12 17:45 ZABEH Tučňáci SUP B Tycho de Brahe SUP   (SVL3B)
Út 6.11.12 19:00 ZABEH PFC Kodymka SUP B Bítovská SUP   (SVL3B)
Út 6.11.12 20:15 ZABEH Čechie 12° SUP Valník   (SVL2A)

29. 11. 12 18:30 HRAB2 Desperado VET Anton aus Tirol 11. 4:0 (1:0)
Vyrovnané utkání vyhrál produktivnější tým. Kyjak
Marek Černý – Pavel Blažek, Petr Chlumecký, Robert Domašínský, Martin Kodras, Martin Routa, František Vandas, Vlastimil Zezula vs Martin Kaiser – Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma
26. Vlastimil Zezula
43. Robert Domašínský
53., 54. Pavel Blažek
21. 11. 12 18:15 MIKU3 Anton aus Tirol Typos - Garda FC 10. 0:2 (0:0)
Rozhodčí pískal bez asistenta. Ve vyrovnaném utkání zvítězilo šťastnější mužstvo, které udělalo méně chyb v obraně. Petr Dittrich, Michal Hoffmann
Anton aus Tirol Typos - Garda FC
Svatopluk SamlerPetr Burget, Stanislav Futera, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Petr Tůma, Pavel Voráček vs Martin Matulka – Zdeněk Adámek, Pavel Ducháček, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Miroslav Matlas, Marek Procházka, Jan Salivar, Jiří Šíp
38. Marek Procházka
44. Robert Hlinák
7. 11. 12 18:30 HRAB2 Stará Garda VET Anton aus Tirol 9. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Domácím se podařilo jednu z nich proměnit, což byl rozhodující moment. Trnka
Stará Garda VET Anton aus Tirol
Dušan Houf – František Dražan, Tomáš Geist, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, René Roušar, Petr Turínek vs Martin Kaiser – Petr Burget, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Pavel Voráček
44. Tomáš Hosnedl
31. 10. 12 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol DP Xaverov 8. 1:4 (1:4)
Sehranější hosté rozhodli o vítězství již v 1.půli. Po přestávce se hra rozdrolila a ani jedno mužstvo už nedokázalo stav změnit. Tomáš Brát, Milan Dostál
Anton aus Tirol DP Xaverov
Martin Kaiser – Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Pavel Voráček vs Petr Novotný – Tomáš Jakl, Milan Provazník, Pavel Strašík, Jan Šubík, Petr Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
24. Karel Janďourek 3., 21. František Svoboda
9. Slavomír Voženílek
27. Jan Šubík
24. 10. 12 18:30 HRAB2 Tučňáci VET Anton aus Tirol 7. 0:2 (0:1)
Anton byl v každém poločase o ten gól lepší a zaslouženě vyhrál. Jiří Šourek, Bořivoj Kopečný
Tučňáci VET Anton aus Tirol
Tomáš Kutal – Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Jiří Mach, Petr Maňas, Lubomír Paprčka vs Svatopluk SamlerPetr Burget, Stanislav Futera, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Pavel Voráček
23. Pavel Voráček
58. Petr Burget
17. 10. 12 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Inter Lotyšák VET A 6. 4:5 (3:3)
Ve vyrovnaném zápase vyhrál tým, jež měl v závěru více sil.
Anton aus Tirol Inter Lotyšák VET A
Martin Kaiser – Petr Burget, Stanislav Futera, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Pavel Voráček, Petr Zeman vs Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Lubomír Brychta, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Ludvík Stoulil
10. Mojmír Mikuláš
20. OG
28. Petr Burget
39. Stanislav Futera
4., 11., 12., 54. Ludvík Stoulil
52. Daniel Brodský
10. 10. 12 18:30 HRAB2 Dřevorubci Modřany V Anton aus Tirol 5. 1:4 (1:4)
Po vyrovnaném začátku dokázali domácí během 4 minut vstřelit 4 branky a rozhodnout tak utkání. Jan Hodík, Jan Vrba
Dřevorubci Modřany V Anton aus Tirol
Ivan Moucha – Michal Březina, Václav Kaiser, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec vs Martin Kaiser – Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Zeman
7. Michal Březina 21., 24. Petr Zeman
25., 25. Karel Janďourek
3. 10. 12 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Damned CF 4. 1:4 (0:0)
Do poločasu vyrovnané utkání. Od 46. minuty hosté převzali otěže utkání a Anton nestíhal. Kohout
Anton aus Tirol Damned CF
Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Pavel Voráček vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Zdeněk Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Miroslav Zuntych
58. Petr Burget 46., 52. František Jakubec
49. Pavel Horáček
57. Miroslav Zuntych
27. 9. 12 20:45 DEKAN Masters V Anton aus Tirol 3. 3:5 (2:0)
Domácí tři čtvrtiny zápasu vedli, ale hosté ve druhé půli zvýšili obrátky a odměnou jim bylo vítězství. Klail
Masters V Anton aus Tirol
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Mauricio Pokorný de Barros, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Pavel Voráček
20. Svatopluk Samler
12. 9. 12 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Viktoria Bítovská VET A 2. 6:2 (3:1)
Hezké technické utkání, velmi slušné a zasloužené vítězství domácích. Pavel Vykoukal, Luboš Petr
Anton aus Tirol Viktoria Bítovská VET A
Svatopluk Samler – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma, Pavel Voráček vs Jiří Fiala – Jan Choura, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Libor Petřina, Jan Taraba, Tomáš Taraba
15., 20., 23. Petr Burget
43., 55. Josef Med
47. Jiří Kopecký
6. Jan Taraba
58. Robert Hlubuček
5. 9. 12 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol Queen´s park club VET 1. 3:6 (2:1)
Po nemastném začátku QPC prohrával a Anton si užíval do poločasu skóre. Po poločase nastoupili hosté, zařadili na vyšší obrátky a výsledek byl zpečetěn. Za druhý poločas si QPC vítězství zasloužili. Kohout
Anton aus Tirol Queen´s park club VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Štěpán Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka