6. Viktoria Bítovská VET A 11 4 2 5 29:36 10

St 24.10.12 19:30 MIKU1 Cormoran FC SUP Xamax AC SUP   (SVL2A)
St 24.10.12 20:45 MIKU1 FKDJM Betl K.F.K. B   (HL3B)
Út 13.11.12 19:30 DEKAN Traktor humus VET B Paradentol 1990   (VL4D)
Út 13.11.12 20:45 DEKAN Bílý lev CF VET Traktor Praha VET   (VL3C)

29. 11. 12 18:15 BECH DP Xaverov Damned CF 11. 2:6 (1:2)
O vítězství hostů rozhodl razantní nástup do druhého poločasu. Jinak velmi slušné utkání. Jiří Vácha, Jindřich Vich
DP Xaverov Damned CF
Petr Novotný – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Jan Souček, Pavel Strašík, Jan Šubík, Petr Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza
11. Pavel Strašík
58. OG
12. Ladislav Kurucz
24. Petr Zouza
31. František Jakubec
33., 44., 59. Radek Zlatník
22. 11. 12 19:15 ZAK Damned CF Tučňáci VET 10. 10:5 (7:0)
Tučňáci nastoupili ve čtyřech a za deset minut bylo rozhodnuto. Vladimír Rožánek, Aleš Michálek
Damned CF Tučňáci VET
Luděk Michalík – František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza vs Tomáš Kutal – Jiří Bialek, Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Mach, Lubomír Paprčka
1., 23., 36. Miroslav Plessl
3., 10., 41., 51. Radek Zlatník
16., 21. František Jakubec
29. Petr Zouza
32., 59. Vlastislav Doležal
38., 44., 60. Pavel Hartman
18. 11. 12 18:45 TEMPO Typos - Garda FC Damned CF 2. 6:15 (2:8)
Výsledek nepotřebuje komentář.. Hosté podstatně lepší, hráli na půl plynu a dovolili domácím korigovat skóre. Kohout
Typos - Garda FC Damned CF
Martin Matulka – Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Miroslav Matlas, Jan Salivar vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník
18. Martin Suchý
8. 11. 12 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Damned CF 9. 4:10 (1:3)
Hosté od začátku udávali tempo hry, ve druhém poločase se ještě zlepšili a vysoko vyhráli. Petr Jambor
Inter Lotyšák VET A Damned CF
Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Ludvík Stoulil vs František Jakubec – Ladislav Kurucz, Luděk Michalík, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza
18., 40., 52., 56. Martin Kraus 8., 11. Radek Zlatník
25., 37., 51., 54. Petr Zouza
44., 45., 46. Ladislav Kurucz
49. Miroslav Plessl
31. 10. 12 20:15 P2 Damned CF Dřevorubci Modřany V 8. 7:4 (3:2)
Hosté byli lepším týmem, ale domácí měli ve svém středu NH utkání Zouzu. Michal Škarda
Damned CF Dřevorubci Modřany V
Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Michal Rychtera, Petr Zouza, Miroslav Zuntych vs Ivan Moucha – Michal Březina, Václav Kaiser, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Viktor Starec, Petr Zpěvák
5., 10., 51., 56. Petr Zouza
8., 52., 53. Ladislav Kurucz
7., 23. Viktor Starec
54. Petr Zpěvák
60. Jindřich Müller
25. 10. 12 18:15 MIKU2 Damned CF Queen´s park club VET 7. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
18. 10. 12 20:45 DEKAN Masters V Damned CF 6. 3:4 (1:2)
Damned byli bez střídání, ale především díky svému hráči Zouzovi dokázali vyhrát. Husák
Masters V Damned CF
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Jiří Krejcar, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Petr Zouza
20. Milan Pavlík
51. Tomáš Hrabánek
53. Petr Sedloň
25. Michal Rychtera
30., 45., 60. Petr Zouza
11. 10. 12 19:30 DEKAN Damned CF Viktoria Bítovská VET A 5. 9:3 (3:0)
V.Bítovská se 1.poločas snažila soustředěně bránit a vytvářela si i šance na vstřelení golu což se ji ale nedařilo. Proto prohrála poločas 0:3. Druhý poločas už byl jednoznačně v režii Damned, který navyšoval skore. V závěru Bítovská aspoň zkorigovali vysledek. Jan Hruška, Tomáš Dvořák
Damned CF Viktoria Bítovská VET A
Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Petr Zouza, Miroslav Zuntych vs Jiří Fiala – Roman Bačák, Jan Choura, Zdeněk Gryc, Radim Hlubuček, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Libor Petřina
16., 23., 37., 38., 49. Petr Zouza
29. Martin Vlasák
35. František Jakubec
54. OG
59. Miroslav Zuntych
46., 51., 60. Robert Hlubuček
3. 10. 12 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Damned CF 4. 1:4 (0:0)
Do poločasu vyrovnané utkání. Od 46. minuty hosté převzali otěže utkání a Anton nestíhal. Kohout
Anton aus Tirol Damned CF
Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Pavel Voráček vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Zdeněk Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Miroslav Zuntych
58. Petr Burget 46., 52. František Jakubec
49. Pavel Horáček
57. Miroslav Zuntych
26. 9. 12 19:15 METE1 Damned CF Desperado VET 3. 7:1 (2:1)
Jednoznačné utkání, druhý poločas hrál jen jeden tým. Kučera
Damned CF Desperado VET
Pavel Horáček – František Jakubec, Ladislav Kurucz, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza, Miroslav Zuntych vs Marek Černý – Pavel Blažek, Petr Chlumecký, Robert Domašínský, Miroslav Duchek, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Petr Šafránek, Jaromír Vydra, Vlastimil Zezula
12. Martin Vlasák
22., 60. Petr Zouza
38., 52. František Jakubec
43. Ladislav Kurucz
45. Miroslav Zuntych
28. Petr Šafránek
5. 9. 12 20:45 DEKAN Damned CF Stará Garda VET 1. 6:2 (2:0)
Velice pěkné utkání hrané v duchu fair play. Domácí mužstvo ovládlo hřiště a také to vyjádřilo přídělem branek. Hosté začali zlobit až ve druhé půli, ale výborný Jakubec dokončil dílo. Trnka
Damned CF Stará Garda VET
Luděk Michalík – František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník vs Dušan Houf – Jan Aubrecht, Tomáš Geist, Tomáš Hosnedl, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Oldřich Pavlovský, René Roušar, Petr Turínek