Út 23.10.12 18:15 MIKU4 Rarach FC OrangeBoom   (HL8H)
Út 23.10.12 19:30 MIKU4 Dvorce SK MPI Vojenské lesy   (HL2A)
Út 23.10.12 20:45 MIKU4 Pod parou Rebelové   (HL8D)
Út 27.11.12 19:00 ZABEH Santa Dominica VET Bakera VET   (VL1A)
Út 27.11.12 20:15 ZABEH Slamník I.USP Eden 1999   (HL4B)

29. 11. 12 18:15 MIKU4 Stará Garda VET Masters V 11. 2:1 (1:1)
Až příliš korektně odehrané utkání, ve kterém byli hosté zřetelně  lepším týmem, ale se zakončením byli na štíru. Domácí spoléhali na defenzívu a výborného gólmana, šťastnou výhru si tým Staré gardy zajistil 3 minuty před koncem, kdy po standartní situaci chyboval Sklenář a Jurásek dostal míč do branky.
Stará Garda VET Masters V
Dušan Houf – Jan Aubrecht, Tomáš Geist, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, René Roušar, Petr Turínek vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Milan Pavlík, Mauricio Pokorný de Barros, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
10. Tomáš Jaroš
57. Josef Jurásek
18. Milan Pavlík
22. 11. 12 20:45 DEKAN Masters V DP Xaverov 10. 1:6 (0:3)
Výsledek neodpovídá průběhu hry. Masters byli více než vyrovnaným soupeřem. V první půli neproměnili penaltu.
Masters V DP Xaverov
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Petr Novotný – Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Antonín Medřický, Milan Provazník, Pavel Strašík, Jan Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
58. Petr Sedloň 5., 17. František Svoboda
8., 36., 50. Jan Šubík
52. Ján Chromek
8. 11. 12 20:45 DEKAN Tučňáci VET Masters V 9. 3:5 (2:2)
Ve svižném a pohledném utkání dlouho tahali za další provaz domácí, ale skvělou koncovkou zaslouženě vyhráli hosté.
Tučňáci VET Masters V
Jiří Hroník – Jiří Bialek, Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Lubomír Paprčka vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
9., 23. Jiří Mach
38. Pavel Hartman
14., 23., 55., 59. Tomáš Hrabánek
60. Štěpán Vondrášek
1. 11. 12 20:45 DEKAN Masters V Inter Lotyšák VET A 8. 1:4 (0:3)
V pěkném utkání měl Inter šikovného zakončovatele, který přispěl třemi góly k zasloužené výhře. Smetana
Masters V Inter Lotyšák VET A
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Martin Houdek – Daniel Brodský, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Ludvík Stoulil
39. Tomáš Hrabánek 6. Martin Kraus
17., 27., 49. Ludvík Stoulil
25. 10. 12 20:45 DEKAN Dřevorubci Modřany V Masters V 7. 5:1 (0:0)
V první půli hosté nevyužili své šance, na což doplatili. Trnka
Dřevorubci Modřany V Masters V
Ivan Moucha – Michal Březina, Václav Kaiser, Jindřich Müller, Milan Nový, Otomar Sláma, Viktor Starec vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Jiří Sláma, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
35., 35., 54. Milan Nový
36. Viktor Starec
45. Václav Kaiser
31. Tomáš Hrabánek
18. 10. 12 20:45 DEKAN Masters V Damned CF 6. 3:4 (1:2)
Damned byli bez střídání, ale především díky svému hráči Zouzovi dokázali vyhrát. Husák
Masters V Damned CF
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Jiří Krejcar, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Petr Zouza
20. Milan Pavlík
51. Tomáš Hrabánek
53. Petr Sedloň
25. Michal Rychtera
30., 45., 60. Petr Zouza
11. 10. 12 20:45 DEKAN Masters V Queen´s park club VET 5. 1:4 (0:1)
Ikdyž si QPC vytvářelo dostatek šancí do poločasu vstřelilo pouze 1 gol. 2. poločas už tým QPC dokázal obranou Masters procházet a díky fotbalovým kombinacím své akce i zakončovat. Masters dokázali čestný gol vstřelit až v poslední minutě.. Jan Hruška, Tomáš Dvořák
Masters V Queen´s park club VET
Petr Sklenář – Jan Ernst, Tomáš Faust, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Milan Pavlík, Mauricio Pokorný de Barros, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Karel Hrubeš, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Radek Schnider, Daniel Smrčka
59. Tomáš Faust 28. Václav Kedlický
33. Daniel Smrčka
41., 52. Karel Hrubeš
4. 10. 12 20:45 DEKAN Viktoria Bítovská VET A Masters V 4. 4:2 (1:0)
Masters sice stačili vyrovnat dvoubrankový náskok soupeře, ale ten vzápětí opět dvakrát udeřil. Petr Havel, Martin Hošek
Viktoria Bítovská VET A Masters V
Libor Petřina – Roman Bačák, Jiří Fiala, Radim Hlubuček, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Jan Taraba, Tomáš Taraba vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Milan Pavlík, Mauricio Pokorný de Barros, Tomáš Vítek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
29., 45. Tomáš Taraba
31., 42. Jan Taraba
33. OG
40. Milan Pavlík
27. 9. 12 20:45 DEKAN Masters V Anton aus Tirol 3. 3:5 (2:0)
Domácí tři čtvrtiny zápasu vedli, ale hosté ve druhé půli zvýšili obrátky a odměnou jim bylo vítězství. Klail
Masters V Anton aus Tirol
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Mauricio Pokorný de Barros, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Pavel Voráček