6. Viktoria Bítovská VET A 11 4 2 5 29:36 10

Po 1.10.12 19:00 P2 Úderka Žižkov Javorák   (VL2A)
Po 1.10.12 20:15 P2 Orange Predators A Homogen 1.FC B   (HL3C)
Po 5.11.12 18:30 HRAB1 Tlakové galoše Martini BC   (HL3A)
Po 5.11.12 19:45 HRAB1 Drink SOS VET Stewardi   (VL4A)

29. 11. 12 18:15 MIKU1 Inter Lotyšák VET A Queen´s park club VET 11. 7:1 (2:1)
Nátlaková hra hostů narážela na pozornou obranu domácích, kteří využívali každou příležitost k přečíslení soupeře, které dovedně zakončovali. Jiří Měsíček, Slavomír Novotný
Inter Lotyšák VET A Queen´s park club VET
Martin Houdek – Daniel Brodský, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Ludvík Stoulil vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Karel Hrubeš, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Michal Rod, Daniel Smrčka
7. Daniel Brodský
24., 32., 46. Ludvík Stoulil
35., 56., 57. Jan Malypetr
21. Václav Horáček 35. Daniel Smrčka
22. 11. 12 18:15 MIKU2 Queen´s park club VET Desperado VET 10. 8:3 (4:1)
Domácí dokázali proměňovat své šance. Husák
Queen´s park club VET Desperado VET
Pavel Smolák – Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Václav Kedlický, Libor Kopecký, Petr Podrápský, Michal Rod, Radek Schnider vs Marek Černý – Pavel Blažek, Robert Domašínský, Martin Routa, František Vandas, Vlastimil Zezula
7., 30., 52. Libor Kopecký
13., 24., 60. Karel Hrubeš
38. Petr Podrápský
49. Michal Rod
27. Pavel Blažek
35., 40. František Vandas
8. 11. 12 19:30 MIKU3 Dřevorubci Modřany V Queen´s park club VET 9. 1:2 (0:2)
Hosté měli skvělý nástup, domácí pak v závěru odmítli vyrovnání. Stanislav Pata, Bohumil Vaňous
Dřevorubci Modřany V Queen´s park club VET
Ivan Moucha – Michal Březina, Václav Kaiser, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Viktor Starec, Petr Zpěvák vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Libor Kopecký, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Radek Schnider, Daniel Smrčka
50. Milan Nový 2. Daniel Smrčka
4. Radek Schnider
1. 11. 12 18:15 MIKU2 Queen´s park club VET Typos - Garda FC 8. 4:1 (1:0)
Domácí dávali branky z rychlých protiútoků a byli fotbalovější. Martin Urbanec, Milan Krejčí
Queen´s park club VET Typos - Garda FC
Pavel Smolák – Václav Horáček, Karel Hrubeš, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka vs Martin Matulka – Zdeněk Adámek, Pavel Ducháček, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Milan Kratochvíl, Miroslav Matlas, Marek Procházka, Jan Salivar, Jiří Šíp
9. Petr Podrápský
33., 38. Michal Rod
55. Karel Hrubeš
39. Robert Hlinák
25. 10. 12 18:15 MIKU2 Damned CF Queen´s park club VET 7. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
18. 10. 12 18:15 MIKU2 Queen´s park club VET Stará Garda VET 6. 6:2 (2:0)
Jednoznačné utkání, domácí byli od začátku lepší. Peterčík
Queen´s park club VET Stará Garda VET
Pavel Smolák – Václav Horáček, Karel Hrubeš, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka vs Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Tomáš Geist, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, René Roušar
51. Tomáš Hosnedl
11. 10. 12 20:45 DEKAN Masters V Queen´s park club VET 5. 1:4 (0:1)
Ikdyž si QPC vytvářelo dostatek šancí do poločasu vstřelilo pouze 1 gol. 2. poločas už tým QPC dokázal obranou Masters procházet a díky fotbalovým kombinacím své akce i zakončovat. Masters dokázali čestný gol vstřelit až v poslední minutě.. Jan Hruška, Tomáš Dvořák
Masters V Queen´s park club VET
Petr Sklenář – Jan Ernst, Tomáš Faust, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Milan Pavlík, Mauricio Pokorný de Barros, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Karel Hrubeš, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Radek Schnider, Daniel Smrčka
59. Tomáš Faust 28. Václav Kedlický
33. Daniel Smrčka
41., 52. Karel Hrubeš
4. 10. 12 18:15 MIKU2 Queen´s park club VET DP Xaverov 4. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání , dobré šance na obou stranách. Michal Adámek, Stanislav Adámek
Queen´s park club VET DP Xaverov
Pavel Smolák – Václav Horáček, Karel Hrubeš, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka vs Václav Karásek – Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Marek Mach, Pavel Strašík, Petr Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
35. Radek Schnider 42. Slavomír Voženílek
27. 9. 12 19:30 MIKU3 Viktoria Bítovská VET A Queen´s park club VET 3. 2:4 (0:4)
Pohledné utkání, zasloužená výhra hostů. Trnka
Viktoria Bítovská VET A Queen´s park club VET
Libor Petřina – Roman Bačák, Jiří Fiala, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Jan Taraba, Tomáš Taraba vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Štěpán Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka
44. Jan Kreuzer
58. Jan Taraba
2. Roman Podhorský
8. Daniel Smrčka
9. Václav Horáček
24. Michal Rod
13. 9. 12 18:15 MIKU2 Queen´s park club VET Tučňáci VET 2. 2:4 (0:2)
Vyrovnaný první poločas, dva rychlé góly změnily poměr sil. Tučňáci měli víc šancí a nakonec je i proměnili. Vyhrál o něco fotbalovější tým. Jan Kryštof, Zdeněk Trajer
Queen´s park club VET Tučňáci VET
Pavel Smolák – Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod, Radek Schnider vs Tomáš Kutal – Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Petr Hartman, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Lubomír Paprčka
41. Roman Podhorský
57. Václav Kedlický
24., 25. Vlastislav Doležal
51., 55. Jiří Mach
5. 9. 12 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol Queen´s park club VET 1. 3:6 (2:1)
Po nemastném začátku QPC prohrával a Anton si užíval do poločasu skóre. Po poločase nastoupili hosté, zařadili na vyšší obrátky a výsledek byl zpečetěn. Za druhý poločas si QPC vítězství zasloužili. Kohout
Anton aus Tirol Queen´s park club VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Štěpán Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka