Út 16.10.12 19:00 P3 Bedna 98 FC Městská policie   (HL2B)
Út 16.10.12 20:15 P3 Čechie 12° SUP Koliba F.C.V.   (SVL2A)
Pá 9.11.12 19:30 DEKAN Monočlánek FC VET Kumpáni VET   (VL3A)
Pá 9.11.12 20:45 DEKAN TBC Lachtan B Lockál   (HL8J)

29. 11. 12 19:30 BECH Pralinky F.C.K. Zachovalí 11. 1:1 (0:1)
Velké množství neproměněných šancí na obou stranách, zasloužená remíza. Jiří Vácha, Jindřich Vich
Pralinky F.C.K. Zachovalí
Pavel Kohout – Václav Burian, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Jiří Mučkarovský, Michal Predikant, Rudolf Schiller, Robert Václavík vs Dušan Stádník – Zdeněk Bajčan, Tomáš Dolínek, Dušan Havlíček, Tomáš Hrubý, Marek Pohanka
56. Josef Kubr 18. Marek Pohanka
15. 11. 12 19:15 SCBEC Mamba club V Pralinky F.C.K. 10. 2:5 (1:3)
Skvělé utkání hrané v dobrém tempu s jasnou převahou hostů. Josef Čuda, Martin Těžký
Mamba club V Pralinky F.C.K.
Tomáš Bartoněk – Michal Bélai, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Petr Knap, Pavel Melichar, Petr Musil, Martin Ochozka, Vladimír Semanco vs Radek Martínek – Ľuboš Kočiš, Pavel Kohout, Josef Kubr, Jiří Mučkarovský, Jan Prchal, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, Robert Václavík
20. Petr Knap
45. Marián Gill
1., 5. Michal Predikant
6. Josef Kubr
50. Jiří Mučkarovský
54. Jan Prchal
8. 11. 12 19:15 SCBEC Pralinky F.C.K. Letná FC VET 9. 1:10 (1:5)
V utkání hraném na jednu branku bylo pouze otázkou s jakým skončí výsledkem pro jednoznačně lepší tým FC Letná. Martin Borovec, Milan Kříž
Pralinky F.C.K. Letná FC VET
Pavel Kohout – Jaroslav Černoch, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Jiří Mučkarovský, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, Robert Václavík vs Roman Charvát – Pavel Klíma, Petr Klíma, Martin Michalský, Michal Ševčík, Tomáš Vích
22. Michal Predikant 3., 15., 17., 42., 49. Michal Ševčík
8., 35. Pavel Klíma
20., 45. Tomáš Vích
40. Martin Michalský
1. 11. 12 19:15 SCBEC Kent Pralinky F.C.K. 8. 7:1 (1:1)
Pralinky se srdnatě bránili až nezviklé kvalitě Kentu. Zvláště brankář byl skvělý, ale na vše nestačil. Velmi slušně vedené utkání z obou stran. Petr Šmejkal, Luboš Jeřábek
Kent Pralinky F.C.K.
Tomáš Zach – David Davídek, Stanislav Krejčík, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček, Stanislav Rattay vs Pavel Kohout – Jan Prchal, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, Robert Václavík
25., 53., 58. Stanislav Krejčík
33. OG
38. Petr Potoček
45. David Davídek
52. Stanislav Rattay
13. Michal Predikant
25. 10. 12 17:30 STER2 Pralinky F.C.K. FC Střešovice 7. 4:8 (1:5)
Utkání příliš krásy nenabídlo. Hosté zápas kontrolovali a ke konci přestali bránit, proto domácí snížili.
Pralinky F.C.K. FC Střešovice
Radek Martínek – Václav Burian, Pavel Kohout, Josef Kubr, Jiří Mučkarovský, Rudolf Schiller, Robert Václavík vs Stanislav Mareš – Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík
30., 31., 32., 60. Milan Cibík
18. 10. 12 19:15 SCBEC Bílý lev CF VET Pralinky F.C.K. 6. 4:2 (1:2)
Pěkné utkání rozhodl výkon jednoho hráče. Janků
Bílý lev CF VET Pralinky F.C.K.
Michal Vodička – Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Milan Krejčí, Richard Palečko, David Ploc, Petr Salaba, Jan Salava, Petr Šulc, Jan Zavázal, Michal Žoha vs Pavel Kohout – Josef Kubr, Jan Prchal, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, Robert Václavík
2., 36., 39. David Ploc
41. Tomáš Dobrý
7. Rudolf Schiller
26. Michal Predikant
11. 10. 12 19:15 SCBEC Pralinky F.C.K. Trops Old Boys 1.SK 5. 1:5 (0:1)
Bez komplikací. Martin Čermák, Michal Zelenka
Pralinky F.C.K. Trops Old Boys 1.SK
Ľuboš Kočiš – Josef Kubr, Jan Prchal, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, Robert Václavík vs Miloš Hrdina – Petr Kovanda, Petr Krča, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda
54. Michal Predikant 10., 42. Petr Kovanda
39. Petr Pulchart
48. Radek Škarda
49. Jaroslav Procházka
4. 10. 12 19:15 SCBEC Traktor Praha VET Pralinky F.C.K. 4. 4:6 (1:2)
První poločas byl spíše opatrný, až posledních 20 minut se začal hrát fotbal nahoru dolů. Traktor ale neproměňoval šance, a tak se nakonec hlavně díky produktivnímu Predikantovi radovali hosté. Tomáš Olmr, Jan Hanuš
Traktor Praha VET Pralinky F.C.K.
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, František Stolař, Luděk Tobola vs Pavel Kohout – Václav Burian, Josef Kubr, Jaromír Mazura, Jiří Mučkarovský, Michal Predikant, Rudolf Schiller
16. Tomáš Hanuš
41., 60. Luděk Tobola
59. Vladimír Brenner
4., 12., 53., 57. Michal Predikant
46. Rudolf Schiller
55. Václav Burian
20. 9. 12 19:15 SCBEC Pralinky F.C.K. Sokol Vysočany VET 3. 4:5 (3:2)
Hosté lepším týmem. Michal Černík
Pralinky F.C.K. Sokol Vysočany VET
Pavel Kohout – Josef Kubr, Jan Prchal, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller vs Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Radim Knetl, Jiří Povýšil, Bohumil Prček, Vladimír Topič, Tomáš Záruba
23., 43. Rudolf Schiller
28. Jan Prchal
29. Michal Predikant
8., 19. Petr Hochmann
39. Rostislav Ištok
40., 55. Vladimír Topič
13. 9. 12 19:15 SCBEC Sklenářka S.G. Pralinky F.C.K. 2. 10:3 (7:1)
Utkání hrané za velké převahy domácích, kteří vedli po první půli velkým brankovým rozdílem. Je nutné pochválit mužstvo hostů, kteří to nezabalili a bojovali až do konce. Marek Klokočka, Osladil
Sklenářka S.G. Pralinky F.C.K.
Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Václav Honc, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal vs Jaromír Mazura – Jaroslav Černoch, Pavel Kohout, Josef Kubr, Jan Prchal, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, Robert Václavík