Po 15.10.12 18:15 DEKAN Miminka AC Dynamit Vršovice   (HL8A)
Út 20.11.12 19:30 MIKU1 Defect Klokan club Perón V   (VL1A)
Út 20.11.12 20:45 MIKU1 J paví Ř JUDr. Brouk Pytlík   (HL5C)

29. 11. 12 19:45 HRAB2 Traktor Praha VET FC Střešovice 11. 2:5 (0:3)
Velice fotbalové utkání zvítězil lepší tým. Kyjak
Miroslav Chloupek – Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, František Stolař, Luděk Tobola vs Josef Viktorin – Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík
15., 51. Milan Cibík
22. Tomáš Otta
58. Miroslav Pojer
13. 11. 12 20:45 DEKAN Bílý lev CF VET Traktor Praha VET 10. 7:2 (3:0)
Jednoznačné utkání od samého začátku. Domácí hráli běhavý a pohledný fotbal a naprosto hosty přehráli a zaslouženě zvítězili. Michal Rychtera, Martin Suchý
Bílý lev CF VET Traktor Praha VET
Michal Vodička – Tomáš Dobrý, Milan Krejčí, David Ploc, Petr Salaba, Petr Šulc, Jan Zavázal, Michal Žoha vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Radek Šíp, František Stolař, Luděk Tobola
19. Michal Žoha
23. Petr Salaba
26., 33., 46., 52., 60. David Ploc
36. František Stolař
59. OG
8. 11. 12 17:45 ZABEH Traktor Praha VET Trops Old Boys 1.SK 9. 5:1 (0:1)
Zasloužená výhra zdatnějších domácích. Ve velmi slušně hraném utkání.
Traktor Praha VET Trops Old Boys 1.SK
Miroslav Chloupek – Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Milan Klégr , Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Jaroslav Špánek, František Stolař, Luděk Tobola vs Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa
38., 50. Milan Klégr
42. Filip Fremund
51., 56. Jaroslav Špánek
8. Jan Severa
1. 11. 12 18:15 HOSTI Zachovalí Traktor Praha VET 8. 2:0 (1:0)
Bojovné a velice pohledné utkání, kde domácí zúročili akce které měli. Trnka
Zachovalí Traktor Praha VET
Tomáš Dolínek – Dušan Havlíček, Tomáš Hrubý, David Kronovetr, Jiří Pak, Marek Pohanka vs Miroslav Chloupek – Filip Fremund, Milan Klégr , Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Jaroslav Špánek, František Stolař, Luděk Tobola
27. Jiří Pak
51. Marek Pohanka
25. 10. 12 19:15 ZAK Sokol Vysočany VET Traktor Praha VET 7. 1:1 (0:0)
Zápas plný parádního fotbalu, mnoha pěkných šancí a brakářských zákroků skončil spravedlivou remízou.
Sokol Vysočany VET Traktor Praha VET
Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Jiří Lukášek, Jiří Povýšil, Bohumil Prček, Vladimír Topič, Tomáš Záruba vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, František Stolař, Luděk Tobola
41. Jiří Povýšil 57. František Stolař
20. 10. 12 08:45 P2 Traktor Praha VET Sklenářka S.G. 6. 0:6 (0:1)
Utkání předčasně ukončeno po prvním poločase pro zranění několika hráčů domácích. Trnka
Traktor Praha VET Sklenářka S.G.
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Stanislav Roček, František Stolař, Luděk Tobola vs Tomáš Krátký – Viliam Banič, Ivan Georgiev, Václav Honc, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal
2. Michal Stejskal 4. Michal Stejskal
9. 10. 12 17:00 DEKAN Rokoska VET A Traktor Praha VET 5. 2:0 (1:0)
Zasloužená výhra Rokosky. Voldán
Rokoska VET A Traktor Praha VET
Petr Louša – Petr Bráza, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Tomáš Sluka, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Jaroslav Špánek, Luděk Tobola
13. Marek Hybeš
31. Alexander Najdenov
4. 10. 12 19:15 SCBEC Traktor Praha VET Pralinky F.C.K. 4. 4:6 (1:2)
První poločas byl spíše opatrný, až posledních 20 minut se začal hrát fotbal nahoru dolů. Traktor ale neproměňoval šance, a tak se nakonec hlavně díky produktivnímu Predikantovi radovali hosté. Tomáš Olmr, Jan Hanuš
Traktor Praha VET Pralinky F.C.K.
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, František Stolař, Luděk Tobola vs Pavel Kohout – Václav Burian, Josef Kubr, Jaromír Mazura, Jiří Mučkarovský, Michal Predikant, Rudolf Schiller
16. Tomáš Hanuš
41., 60. Luděk Tobola
59. Vladimír Brenner
4., 12., 53., 57. Michal Predikant
46. Rudolf Schiller
55. Václav Burian
25. 9. 12 20:45 DEKAN Kent Traktor Praha VET 1. 5:1 (2:1)
Kent jasně přehrál svého soupeře, vítězství mohlo být daleko vyšší. Michal Zika, Jakub Perník
Kent Traktor Praha VET
Tomáš Zach – Jiří Kordovský, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Milan Mužátko, Petr Potoček, Stanislav Rattay vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Jaroslav Špánek, František Stolař, Luděk Tobola
8., 9., 41. Roman Mráz
38. Petr Potoček
57. Stanislav Rattay
20. Jaroslav Špánek
18. 9. 12 18:30 HRAB1 Mamba club V Traktor Praha VET 3. 3:3 (2:1)
I když to z počátku vypadalo, že má Traktor převahu, tak brzy prohrával 2:0. Ve druhé půli hráči Traktoru přidali a dotáhli to na zaslouženou remízu. Jan Mráček, Petr Hýsek
Mamba club V Traktor Praha VET
Tomáš Bartoněk – Michal Bélai, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Petr Knap, Petr Musil, Martin Ochozka, Tomáš Slavík vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Jaroslav Špánek, Luděk Tobola
12. Tomáš Slavík
13. Adrian Hrušovský
39. Marián Gill
15. Luděk Tobola
47. Pavel Kopečný
52. Jaroslav Špánek
13. 9. 12 20:45 MIKU3 Traktor Praha VET Letná FC VET 2. 2:3 (2:1)
V oboustranně vyrovnaném utkání vyhrál šťastnější tým. Oleg Pidgainyi, Serhyi Pundor
Traktor Praha VET Letná FC VET
Dobroslav Kalina – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, František Stolař, Luděk Tobola vs Richard Řezáč – Roman Charvát, Pavel Klíma, Petr Klíma, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Jan Kudrna, Martin Michalský, Tomáš Vích