Seznam týmů, I.třída, skupina B

Tým Barvy dresů
Za zenitem 00 1.FC oranžová
Wizards DDM Praha 10 B černá, bílá
Sabuka 002 CF A červená
Real 8 FC tmavě modrá, bílá
Kodymka Bumble bees žluto-černá
Phoenix Praha bílá
Kobylisy FK A zelená, černo-červená
Kmochův odkaz B černá, oranžová
Čechie SK žluto-modrá
Gusanos Rojos černá, bílá
Vokovicer's žlutá
Akta-Rez modrá, bílá

Rozpis zápasů, I.třída, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Kobylisy FK AKodymka Bumble bees St 26.3. 19:00 ASTR2
Gusanos RojosReal 8 FC St 26.3. 21:00 ASTR2
Kmochův odkaz BPhoenix Praha Čt 27.3. 20:00 ASTR1
Čechie SKSabuka 002 CF A Čt 27.3. 20:00 STRES
Akta-RezZa zenitem 00 1.FC Čt 27.3. 20:00 HAJE2
Vokovicer'sWizards DDM Praha 10 B Čt 27.3. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Phoenix PrahaKobylisy FK A St 2.4. 19:00 ASTR2
Akta-RezVokovicer's Čt 3.4. 20:00 HAJE1
Sabuka 002 CF AGusanos Rojos Čt 3.4. 20:00 STRES
Real 8 FCKmochův odkaz B Čt 3.4. 20:00 ASTR1
Za zenitem 00 1.FCKodymka Bumble bees Čt 3.4. 21:00 ASTR1
Wizards DDM Praha 10 BČechie SK Pa 4.4. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kobylisy FK AReal 8 FC St 16.4. 19:00 ASTR2
Čechie SKAkta-Rez Čt 17.4. 20:00 HAJE1
Kodymka Bumble beesPhoenix Praha Čt 17.4. 21:00 ASTR1
Vokovicer'sZa zenitem 00 1.FC Čt 17.4. 21:00 STRES
Gusanos RojosWizards DDM Praha 10 B Pa 18.4. 19:00 ASTR1
Kmochův odkaz BSabuka 002 CF A Pa 18.4. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Akta-RezGusanos Rojos St 23.4. 21:00 ASTR1
Vokovicer'sČechie SK Čt 24.4. 20:00 HAJE2
Sabuka 002 CF AKobylisy FK A Čt 24.4. 20:00 STRES
Za zenitem 00 1.FCPhoenix Praha Čt 24.4. 20:00 HAJE1
Real 8 FCKodymka Bumble bees Čt 24.4. 21:00 ASTR1
Wizards DDM Praha 10 BKmochův odkaz B Pa 25.4. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Phoenix PrahaReal 8 FC St 30.4. 20:00 HAJE2
Gusanos RojosVokovicer's St 30.4. 21:00 ASTR1
Kobylisy FK AWizards DDM Praha 10 B Čt 1.5. 20:00 HAJE1
Kmochův odkaz BAkta-Rez Čt 1.5. 20:00 ASTR1
Čechie SKZa zenitem 00 1.FC Čt 1.5. 20:00 HAJE2
Kodymka Bumble beesSabuka 002 CF A Čt 1.5. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCReal 8 FC Út 6.5. 20:00 HAJE1
Akta-RezKobylisy FK A St 7.5. 19:00 ASTR2
Čechie SKGusanos Rojos St 7.5. 21:00 ASTR1
Vokovicer'sKmochův odkaz B Čt 8.5. 20:00 ASTR1
Sabuka 002 CF APhoenix Praha Čt 8.5. 20:00 STRES
Wizards DDM Praha 10 BKodymka Bumble bees Čt 8.5. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kobylisy FK AVokovicer's St 14.5. 19:00 ASTR2
Gusanos RojosZa zenitem 00 1.FC St 14.5. 21:00 ASTR1
Real 8 FCSabuka 002 CF A Čt 15.5. 20:00 STRES
Phoenix PrahaWizards DDM Praha 10 B Čt 15.5. 20:00 ASTR2
Kodymka Bumble beesAkta-Rez Čt 15.5. 21:00 ASTR1
Kmochův odkaz BČechie SK Pa 16.5. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Akta-RezPhoenix Praha St 28.5. 20:00 HAJE1
Čechie SKKobylisy FK A St 28.5. 21:00 ASTR2
Za zenitem 00 1.FCSabuka 002 CF A Čt 29.5. 20:00 STRES
Wizards DDM Praha 10 BReal 8 FC Čt 29.5. 20:00 HAJE2
Vokovicer'sKodymka Bumble bees Čt 29.5. 21:00 ASTR1
Gusanos RojosKmochův odkaz B Pa 30.5. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kobylisy FK AGusanos Rojos St 4.6. 19:00 ASTR2
Real 8 FCAkta-Rez St 4.6. 20:00 HAJE1
Phoenix PrahaVokovicer's St 4.6. 21:00 ASTR1
Sabuka 002 CF AWizards DDM Praha 10 B Čt 5.6. 20:00 STRES
Kmochův odkaz BZa zenitem 00 1.FC Čt 5.6. 20:00 ASTR1
Kodymka Bumble beesČechie SK Čt 5.6. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Čechie SKPhoenix Praha St 11.6. 19:00 HAJE1
Gusanos RojosKodymka Bumble bees St 11.6. 21:00 ASTR1
Kmochův odkaz BKobylisy FK A Čt 12.6. 20:00 ASTR1
Akta-RezSabuka 002 CF A Čt 12.6. 20:00 STRES
Za zenitem 00 1.FCWizards DDM Praha 10 B Čt 12.6. 20:00 HAJE1
Vokovicer'sReal 8 FC Čt 12.6. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
Real 8 FCČechie SK St 18.6. 19:00 HAJE1
Kobylisy FK AZa zenitem 00 1.FC St 18.6. 19:00 ASTR2
Phoenix PrahaGusanos Rojos St 18.6. 21:00 ASTR1
Sabuka 002 CF AVokovicer's Čt 19.6. 20:00 STRES
Kodymka Bumble beesKmochův odkaz B Čt 19.6. 20:00 ASTR1
Wizards DDM Praha 10 BAkta-Rez Čt 19.6. 21:00 HAJE1