Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Akta - rez

Út 16.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 16.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 16.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 6.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 6.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 6.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Boston HS

St 27.3. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 7.4. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 7.4. 20:00 Zákostelní ZAK
Út 23.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Út 23.4. 18:15 Běchovice 2 BECH

Erko Kbely

Ne 21.4. 18:45 Pražačka P3
Ne 21.4. 20:00 Pražačka P3
Čt 9.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 9.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 19.5. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 19.5. 20:00 Děkanka DEKAN

Klokan Perón club A

Út 23.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 23.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 23.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 6.6. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 6.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 6.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Rowdies HFC

Ne 19.5. 18:45 Pražačka P3
Ne 19.5. 20:00 Pražačka P3
Ne 26.5. 17:30 Aritma ARIT
Ne 26.5. 18:45 Aritma ARIT
St 5.6. 19:30 Děkanka DEKAN
St 5.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Saens 1.FC A

Ne 7.4. 18:45 Pražačka P1
Ne 7.4. 20:00 Pražačka P1
Ne 2.6. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 2.6. 16:15 Mikulova MIKU1
Po 10.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 10.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Santa Dominica

Po 29.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 29.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 29.4. 20:45 Mikulova MIKU3
St 19.6. 18:00 Zákostelní ZAK
St 19.6. 19:15 Zákostelní ZAK
St 19.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Smutný potapěči

Út 7.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 7.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 7.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 27.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 27.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 27.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Trops 1.SK

Út 7.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 7.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 7.5. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 23.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 23.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 23.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Úterní hosté Ski FC A

Čt 28.3. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 28.3. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 13.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 13.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 11.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 11.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Restaurace U Pecků A

Po 8.4. 17:00 Aritma ARIT
Po 8.4. 18:15 Aritma ARIT
Út 23.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 23.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 14.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 14.5. 20:45 Děkanka DEKAN

MJSH Team A

Čt 18.4. 17:00 Aritma ARIT
Čt 18.4. 18:15 Aritma ARIT
Čt 18.4. 19:30 Aritma ARIT
Čt 6.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 6.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 6.6. 20:45 Mikulova MIKU2