Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Akta - rez

Ne 29.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 29.9. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 17.11. 13:45 Pražačka P2
Ne 17.11. 15:00 Pražačka P2
Út 26.11. 18:15 Aritma ARIT
Út 26.11. 19:30 Aritma ARIT

Boston HS

Čt 5.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 5.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 24.9. 19:00 Motorlet MOTO2
Út 24.9. 20:15 Motorlet MOTO2
Ne 17.11. 11:15 Pražačka P2
Ne 17.11. 12:30 Pražačka P2

Erko Kbely

Ne 29.9. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 29.9. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 6.10. 11:15 Pražačka P3
Ne 6.10. 12:30 Pražačka P3
Po 4.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 4.11. 18:15 Hanspaulka HANSP

Klokan Perón club A

St 2.10. 18:15 Mikulova MIKU1
St 2.10. 19:30 Mikulova MIKU1
St 2.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 7.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 7.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 7.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Rowdies HFC

St 2.10. 18:00 Štěrboholy STER3
St 2.10. 19:15 Štěrboholy STER3
St 2.10. 20:30 Štěrboholy STER3
Po 25.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 25.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 25.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Saens 1.FC A

Po 14.10. 17:45 Hrabákova HRAB2
Po 14.10. 19:00 Hrabákova HRAB2
Ne 3.11. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 3.11. 17:30 Mikulova MIKU2
Út 5.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 5.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Santa Dominica

Ne 6.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 6.10. 20:00 Pražačka P2
Ne 17.11. 11:15 Pražačka P3
Ne 17.11. 12:30 Pražačka P3
Út 26.11. 19:00 Běchovice 2 BECH
Út 26.11. 20:15 Běchovice 2 BECH

Smutný potapěči

Čt 3.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 3.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 3.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 27.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 27.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 27.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Trops 1.SK

Út 8.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 8.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 8.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 28.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 28.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 28.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Úterní hosté Ski FC A

Ne 22.9. 17:30 Aritma ARIT
Ne 22.9. 18:45 Aritma ARIT
St 9.10. 19:00 Pražačka P1
St 9.10. 20:15 Pražačka P1
Pa 25.10. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 25.10. 19:00 Tempo FC TEMPO

Restaurace U Pecků A

Út 10.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 10.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 10.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Út 5.11. 18:15 Aritma ARIT
Út 5.11. 19:30 Aritma ARIT
Út 5.11. 20:45 Aritma ARIT