Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Úterní hosté Ski FC A černá, červená
Smutný potapěči světle modrá
Erko Kbely modro-bílá, bílá
Santa Dominica rudo-bílá, rudá
Rowdies HFC oranžová, modrá
MJSH Team A červená, žlutá
Restaurace U Pecků A rudá, modrá
Trops 1.SK modrá
Saens 1.FC A bílá, modrá
Klokan Perón club A zelená, bílá
Boston HS oranžová, černo-bílá
Akta - rez modrá, bílá

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Akta - rezÚterní hosté Ski FC A Po 25.3. 19:00 ZABEH
Boston HSSmutný potapěči Po 25.3. 20:00 TEMPO
Restaurace U Pecků AMJSH Team A Po 25.3. 20:15 ZABEH
Klokan Perón club AErko Kbely Po 25.3. 20:45 MIKU1
Trops 1.SKRowdies HFC Út 26.3. 20:45 MIKU4
Saens 1.FC ASanta Dominica Čt 28.3. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC AMJSH Team A Po 8.4. 19:00 ZABEH
Akta - rezBoston HS Po 8.4. 19:30 MIKU2
Smutný potapěčiKlokan Perón club A Po 8.4. 20:00 TEMPO
Santa DominicaTrops 1.SK Po 8.4. 20:15 P1
Erko KbelySaens 1.FC A Po 8.4. 20:45 MIKU2
Rowdies HFCRestaurace U Pecků A Út 9.4. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Boston HSÚterní hosté Ski FC A Po 15.4. 19:00 ZABEH
Restaurace U Pecků ASanta Dominica Po 15.4. 20:15 P1
Trops 1.SKErko Kbely Po 15.4. 20:15 ZABEH
Klokan Perón club AAkta - rez Po 15.4. 20:45 MIKU1
MJSH Team ARowdies HFC Út 16.4. 20:45 MIKU4
Saens 1.FC ASmutný potapěči St 17.4. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Erko KbelyRestaurace U Pecků A Po 22.4. 19:15 ZAK
Smutný potapěčiTrops 1.SK Po 22.4. 20:00 TEMPO
Santa DominicaMJSH Team A Po 22.4. 20:15 P1
Boston HSKlokan Perón club A Po 22.4. 20:45 MIKU1
Akta - rezSaens 1.FC A Út 23.4. 19:30 MIKU3
Úterní hosté Ski FC ARowdies HFC Út 23.4. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků ASmutný potapěči Po 29.4. 20:00 TEMPO
MJSH Team AErko Kbely Po 29.4. 20:15 ZABEH
Trops 1.SKAkta - rez Po 29.4. 20:45 MIKU4
Klokan Perón club AÚterní hosté Ski FC A Po 29.4. 20:45 MIKU1
Rowdies HFCSanta Dominica Út 30.4. 20:45 MIKU4
Saens 1.FC ABoston HS St 1.5. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC ASanta Dominica Po 6.5. 19:00 ZABEH
Boston HSTrops 1.SK Po 6.5. 19:30 MIKU4
Smutný potapěčiMJSH Team A Po 6.5. 20:00 TEMPO
Akta - rezRestaurace U Pecků A Po 6.5. 20:45 MIKU3
Klokan Perón club ASaens 1.FC A St 8.5. 19:30 MIKU1
Erko KbelyRowdies HFC Ne 12.5. 18:45 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků ABoston HS Po 20.5. 19:00 P3
Santa DominicaErko Kbely Po 20.5. 20:15 P1
MJSH Team AAkta - rez Po 20.5. 20:15 ZABEH
Trops 1.SKKlokan Perón club A Po 20.5. 20:45 MIKU1
Rowdies HFCSmutný potapěči Út 21.5. 20:45 MIKU4
Saens 1.FC AÚterní hosté Ski FC A St 22.5. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC AErko Kbely Po 27.5. 19:00 ZABEH
Smutný potapěčiSanta Dominica Po 27.5. 20:00 TEMPO
Boston HSMJSH Team A Po 27.5. 20:15 ZABEH
Klokan Perón club ARestaurace U Pecků A Po 27.5. 20:45 MIKU1
Saens 1.FC ATrops 1.SK St 29.5. 19:30 MIKU1
Akta - rezRowdies HFC Ne 2.6. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SKÚterní hosté Ski FC A Po 3.6. 19:00 ZABEH
Erko KbelySmutný potapěči Po 3.6. 20:00 TEMPO
MJSH Team AKlokan Perón club A Po 3.6. 20:15 ZABEH
Santa DominicaAkta - rez Út 4.6. 19:00 P1
Rowdies HFCBoston HS Út 4.6. 20:45 MIKU2
Restaurace U Pecků ASaens 1.FC A St 5.6. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Akta - rezErko Kbely Ne 9.6. 20:00 MIKU3
Trops 1.SKRestaurace U Pecků A Po 10.6. 19:00 P1
Úterní hosté Ski FC ASmutný potapěči Po 10.6. 19:00 ZABEH
Boston HSSanta Dominica Po 10.6. 20:15 P1
Klokan Perón club ARowdies HFC Út 11.6. 20:45 MIKU1
Saens 1.FC AMJSH Team A St 12.6. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Smutný potapěčiAkta - rez Po 24.6. 19:30 MIKU3
Erko KbelyBoston HS Po 24.6. 19:30 KBELY
Santa DominicaKlokan Perón club A Po 24.6. 19:30 MIKU1
Rowdies HFCSaens 1.FC A Po 24.6. 19:30 MIKU2
MJSH Team ATrops 1.SK Po 24.6. 19:30 MIKU4
Restaurace U Pecků AÚterní hosté Ski FC A Po 24.6. 19:30 ZABEH