11. Klokan Perón club A 11 1 3 7 32:60 5

Ne 21.4.13 18:45 P3 Botič FC 4077 DUCKS   (HL3D)
Ne 21.4.13 20:00 P3 F3N FC B Výlov 0.FC   (HL7L)
Čt 9.5.13 19:15 SCBEC Rumové pralinky VET Kehar club VET   (VL4D)
Čt 9.5.13 20:30 SCBEC Nemesis VET Čechie 12°   (VL3D)
Ne 19.5.13 18:45 DEKAN La Famiglia Marná snaha   (HL8Q)
Ne 19.5.13 20:00 DEKAN Klátiči WH Klucy PFS   (HL8P)

24. 6. 13 19:30 KBELY Erko Kbely Boston HS 11. 3:3 (2:2)
Vytrvalý déšť nepokazil dojem z vyrovnaného utkání. Spousta šancí na obou stranách, gólmani ale byli muži na svých místech. Robert Hlinák, Zdeněk Adámek
Erko Kbely Boston HS
Kamil Kyral – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Jiří Kaiser, Michal Katriňák, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Samuel Valenta vs Zdeněk Mikyška – Aleš Deré, Josef Hamouz, Josef Hrodek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Vít Turtenwald
2. Michael Leibl
27., 35. Adam Kučera
6., 36. Josef Hrodek
11. Martin Kubeš
9. 6. 13 20:00 MIKU3 Akta - rez Erko Kbely 10. 2:6 (0:3)
Vyrovnané utkání. Domácí nepromněnovali svoje šance. Klail, Šmahal
Akta - rez Erko Kbely
Marek Valášek – Petr Farář, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Slezáček, Jan Švarc vs Kamil Kyral – Jakub Březina, Jan Horák, Michal Katriňák, Adam Kučera, Dušan Kučera, Tomáš Kyral, Michael Leibl, Samuel Valenta
39. Tomáš Michal
50. Petr Michal
2., 15., 31. Adam Kučera
12. Michael Leibl
40., 55. Jan Horák
3. 6. 13 20:00 TEMPO Erko Kbely Smutný potapěči 9. 2:7 (1:3)
Pohledné utkání, které měli hosté od začátku ve své režii a řešil se pouze konečný výsledek. Domácí mohli inkasovat klidně větší příděl, ale hosté nastřelili asi 5x brankovou konstrukci.
Erko Kbely Smutný potapěči
Jiří Kaiser – Jakub Březina, Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl st., Samuel Valenta vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
24. Adam Kučera
42. Tomáš Chlumecký
19., 49. Tomáš Kounovský
21., 30., 52. Jiří Trunečka
47. Petr Dedek
56. Jiří Žalud
27. 5. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Erko Kbely 8. 4:1 (1:0)
Pohledné utkání, které rozhodl větší důraz v koncovce domácích, kteří nakonec zvítězili nad svým soupeřem 4:1. Kohout, Pavlíček
Úterní hosté Ski FC A Erko Kbely
Roman Slavík – Petr Bartejs, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Petr Pícha ml., Petr Seidel, Michal Voldřich vs Jiří Kaiser – Jakub Březina, Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Samuel Valenta
28., 32. Petr Bartejs
42. Petr Seidel
51. Michal Voldřich
53. Jakub Březina
20. 5. 13 20:15 P1 Santa Dominica Erko Kbely 7. 4:0 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších domácích. Kyjak
Santa Dominica Erko Kbely
Michal Bureš – Alexander Károlyi, Ondřej Kodr, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Kamil Kyral – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Samuel Valenta
5. Nikola Štochl
19., 39. Ondřej Kodr
59. Michal Uhlíř
12. 5. 13 18:45 KBELY Erko Kbely Rowdies HFC 6. 4:2 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém zaslouženě zvítězili domácí, kteří byli po celý zápas aktivnější. Ovšem hosté je dlouho hodně trápili panem Dlouhým, který proměnil dvě nacvičené akce a Rowdies dokonce vedli. Avšak následující tři minuty rozhodly o zasloužených bodech pro Kbely. Trochu nervózní utkání díky velké snaze Kbel o dohrání každého souboje. Kohout, Pavlíček
Erko Kbely Rowdies HFC
Jiří Kaiser – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Michael Leibl, Václav Petráň vs Jiří Janecký – Martin Dlouhý, Jan Horáček, Jiří Novotný, Richard Peer, Václav Socher, Václav Spal
17. Jan Horák
52. Jakub Kučera
53. Michael Leibl
55. Adam Kučera
26., 51. Martin Dlouhý
29. 4. 13 20:15 ZABEH MJSH Team A Erko Kbely 5. 3:5 (2:3)
Začátek utkání patřil domácím, kteří vedli 2:0. Pak hosté přidali a podařilo se jim během 10 minut výsledek obrátit. Ve 2.poločase bylo lepším mužstvem Erko a po zásluze zvítězilo. Pavel Svoboda
MJSH Team A Erko Kbely
Pavel Belov – Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Valeriy Kuznetsov, Maryan Lesyk, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Vasyl Rui vs Jiří Kaiser – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Michael Leibl, Samuel Valenta
4., 40. Valeriy Kuznetsov
14. Stanislav Boicenco
17. Michael Leibl
20. Adam Kučera
27. Tomáš Chlumecký
51., 54. Jan Horák
22. 4. 13 19:15 ZAK Erko Kbely Restaurace U Pecků A 4. 0:4 (0:0)
V prvním poločase toho k vidění moc nebylo. Ve druhé půli jasně lepší hosté, kteří zaslouženě vyhráli.
Erko Kbely Restaurace U Pecků A
Jiří Kaiser – Jakub Březina, Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Michael Leibl, Samuel Valenta vs Karel Tureček – Ivan Faitl, František Jakubec, Jan Kahuda, Jiří Novák, Michal Parys, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko
34. Michal Parys
51. Jan Kahuda
54. František Jakubec
60. Jakub Slunéčko
15. 4. 13 20:15 ZABEH Trops 1.SK Erko Kbely 3. 3:5 (1:1)
Zápas s výborným nasazením obou mužstev, zpočátku vyrovnaný, ale v závěru už se prosadilo Erko. Filip Kotchera, Patrik Toman
Trops 1.SK Erko Kbely
Filip Bartek – Tomáš Benko, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Ondřej Kolísek, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský, Filip Umanec vs Jiří Kaiser – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Michael Leibl, Jan Leibl st., Samuel Valenta
18. Štěpán Böhm
41. Filip Umanec
43. Tomáš Benko
8 Štěpán Böhm 4., 53. Adam Kučera
42., 51. Tomáš Chlumecký
59. Jan Horák
8. 4. 13 20:45 MIKU2 Erko Kbely Saens 1.FC A 2. 2:5 (1:4)
Domácí doplatili na začátek zápasu, kdy nebyli v optimální sestavě a hosté si náskok z první půle v klidu pohlídali. Matěj Urban, Jaromír Hajn
Erko Kbely Saens 1.FC A
Jiří Kaiser – Jan Horák, Adam Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Samuel Valenta vs Pavel Strazzer – Josef Bazal, František Bureš, Jan Chaloupka, Ondřej Herc, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Karel Kristen, Jan Kropáček, Jakub Němec, Václav Prošek, Petr Strazzer, Miroslav Weiner
7. Jan Leibl
52. Jan Horák
4., 45. Václav Prošek
11., 22. Josef Bazal
13. Petr Strazzer
25. 3. 13 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Erko Kbely 1. 1:5 (1:2)
Domácí útočili, ale góly dávali hosté a jeden hezčí než druhý. Tomáš Pechar, Stanislav Petroušek
Klokan Perón club A Erko Kbely
Pavel Pitner – Ivan Hašek, Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Petr Kujal, Roman Letko, Jakub Moudrý, Jan Pohnán, Robert Staněk ml. vs Jiří Kaiser – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Samuel Valenta