Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.6.13 | 19:30 | MIKU1 | Santa Dominica Klokan Perón club A | 11. | 9:9 |
Út 11.6.13 | 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club A Rowdies HFC | 10. | 4:15 |
Po 3.6.13 | 20:15 | ZABEH | MJSH Team A Klokan Perón club A | 9. | 10:3 |
Po 27.5.13 | 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club A Restaurace U Pecků A | 8. | 3:1 |
Po 20.5.13 | 20:45 | MIKU1 | Trops 1.SK Klokan Perón club A | 7. | 1:0 |
St 8.5.13 | 19:30 | MIKU1 | Klokan Perón club A Saens 1.FC A | 6. | 2:4 |
Po 29.4.13 | 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club A Úterní hosté Ski FC A | 5. | 5:8 |
Po 22.4.13 | 20:45 | MIKU1 | Boston HS Klokan Perón club A | 4. | 2:0 |
Po 15.4.13 | 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club A Akta - rez | 3. | 2:2 |
Po 8.4.13 | 20:00 | TEMPO | Smutný potapěči Klokan Perón club A | 2. | 3:3 |
Po 25.3.13 | 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club A Erko Kbely | 1. | 1:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Restaurace U Pecků A | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:21 | 17 |
2. | Saens 1.FC A | 11 | 7 | 3 | 1 | 42:24 | 17 |
3. | Úterní hosté Ski FC A | 11 | 7 | 2 | 2 | 53:35 | 16 |
4. | Santa Dominica | 11 | 6 | 2 | 3 | 59:37 | 14 |
5. | Smutný potapěči | 11 | 5 | 3 | 3 | 60:52 | 13 |
6. | Erko Kbely | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:38 | 11 |
7. | Boston HS | 11 | 4 | 3 | 4 | 31:39 | 11 |
8. | Trops 1.SK | 11 | 4 | 2 | 5 | 43:58 | 10 |
9. | Rowdies HFC | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:39 | 7 |
10. | Akta - rez | 11 | 1 | 5 | 5 | 18:33 | 7 |
11. | Klokan Perón club A | 11 | 1 | 3 | 7 | 32:60 | 5 |
12. | MJSH Team A | 11 | 1 | 2 | 8 | 37:59 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 23.4.13 | 17:45 | ZABEH | Damned CF Santa Dominica VET (VL1A) |
Út 23.4.13 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Felix club super (SVL3B) |
Út 23.4.13 | 20:15 | ZABEH | Rosengart FC Beercelona FC (HL8C) |
Čt 6.6.13 | 18:15 | MIKU3 | Nejistá sezóna SUP Buran Buran SUP (SVL2A) |
Čt 6.6.13 | 19:30 | MIKU3 | Tuscarora A Holosmetky FC A (HL2A) |
Čt 6.6.13 | 20:45 | MIKU3 | Vibromax 1985 VŠSK MFF UK B (HL5E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bezstarosti Tomáš | 7 | 0 |
Čonka David | 3 | 0 |
Hašek Ivan | 7 | 10 |
Klupsa Tomáš | 8 | 1 |
Kratochvíl Ladislav | 1 | 0 |
Kučera Lukáš | 7 | 2 |
Kujal Petr | 11 | 1 |
Letko Roman | 11 | 12 |
Lukeš Jan | 2 | 2 |
Manhart Tomáš | 7 | 0 |
Moudrý Jakub | 1 | 0 |
Pitner Pavel | 2 | 0 |
Pohnán Jan | 10 | 2 |
Staněk ml. Robert | 5 | 3 |
Voženílek Petr | 1 | 0 |