11. Klokan Perón club A 11 1 3 7 32:60 5

Ne 7.4.13 18:45 P1 Atomovej brouk B Veleslavín Viktoria   (HL4F)
Ne 7.4.13 20:00 P1 K.T.S. FC Lord Mayor Idiot   (HL3D)
Ne 2.6.13 15:00 MIKU1 La Famiglia Pražská hnědka DK   (HL8Q)
Ne 2.6.13 16:15 MIKU1 Komety FC A Bröndby codein IF   (HL7K)
Po 10.6.13 19:30 MIKU4 Arabská Růžoví delfínci 97,2   (HL7A)
Po 10.6.13 20:45 MIKU4 Tučňáci SUP A Supráci Šumavan-Balkán   (SVL1A)

24. 6. 13 19:30 MIKU2 Rowdies HFC Saens 1.FC A 11. 2:3 (1:1)
Celý zápas to vypadalo na remízu, ale posledních pět minut se začaly dít věci. Hosté sice odskočili na dvoubrankový rozdíl a svitla jim teoretická šance na titul, ale Rowdies v poslední minutě dokázali snížit a bylo po nadějích. Klail
Rowdies HFC Saens 1.FC A
Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Michal Holeček, Jan Horáček, Zbyněk Mareš, Richard Peer, Václav Socher, Radek Zlatník vs Pavel Strazzer – Jan Chaloupka, Patrik Jandus, Václav Milec, Jakub Němec, Václav Pohl, Petr Strazzer, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner
17. Jan Horáček
60. Martin Dlouhý
3 Mário Vozár 24. Jan Chaloupka
55. Václav Pohl
57. Petr Strazzer
60. Pavel Strazzer
12. 6. 13 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A MJSH Team A 10. 6:0 (2:2)
Utkání výborné úrovně, kde Saens rozhodli v závěru. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Saens pro start hráče v trestu v dresu MJSH Teamu. Slavomír Voženílek, Tomáš Jakl
Saens 1.FC A MJSH Team A
Pavel Strazzer – Jan Chaloupka, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Jakub Němec, Václav Pohl, Petr Strazzer, Miroslav Weiner vs Jakub Kovář – Pavel Belov, Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Maryan Lesyk, Timur Nessipbayev, Martin Novák, Vasyl Rui, Vasyl Tkach
2., 47., 57. Jan Chaloupka
27., 37. Václav Pohl
50. Petr Strazzer
1., 35. Vasyl Rui
20., 53. Pavel Belov
5. 6. 13 19:30 MIKU1 Restaurace U Pecků A Saens 1.FC A 9. 7:1 (5:0)
Domácí kralovali hlavně v první půli, kdy zápas rozhodli. Jambor
Restaurace U Pecků A Saens 1.FC A
Karel Tureček – David Bozděch, Ivan Faitl, David Frič, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Michal Parys, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Aleš Vašíček vs Pavel Strazzer – František Bureš, Marek Čepelák, Ondřej Herc, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Jakub Němec, Václav Pohl, Václav Prošek, Miroslav Weiner
45. Václav Prošek
29. 5. 13 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Trops 1.SK 8. 4:4 (2:2)
Pohledné a kvalitní utkání se zaslouženou remízou. Pavel Hornek, Josef Körner ml.
Saens 1.FC A Trops 1.SK
Pavel Strazzer – František Bureš, Jan Chaloupka, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Václav Milec, Jakub Němec, Václav Pohl, Marek Štěpánek, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner vs Filip Bartek – Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Ondřej Kolísek, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Filip Umanec
51. Štěpán Böhm
22. 5. 13 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Úterní hosté Ski FC A 7. 4:4 (1:2)
Utkání ze špice tabulky přineslo kvalitní fotbal. Vedení se ujali Saens, do půle však vedli ÚH, ve 2.poločase utekli o 2 branky. Přišla 38´minuta Proška a bylo vyrovnáno, záhy se prosadil na hrušce Bartejs a ÚH opět vedli, Saens se však podařilo vyrovnat a oba soupeři jsou spokojeni s bodem z dobrého utkání. Plucar, Hošek
Saens 1.FC A Úterní hosté Ski FC A
Pavel Strazzer – Marek Čepelák, Jan Chaloupka, Ondřej Herc, Patrik Jandus, Karel Kristen, Václav Milec, Jakub Němec, Václav Pohl, Václav Prošek, Marek Štěpánek, Petr Strazzer, Miroslav Weiner vs Roman Slavík – Petr Bartejs, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Jan Mikeš, Michal Voldřich
2. Václav Milec
38., 38. Václav Prošek
48. Patrik Jandus
12., 34. Jakub Hejret
22. Jan Mikeš
41. Petr Bartejs
8. 5. 13 19:30 MIKU1 Klokan Perón club A Saens 1.FC A 6. 2:4 (0:1)
Utkání výborné úrovně. Saens se ujali vedení hned v úvodu střetnutí, Klokan poté útočil, Saens umně bránili a vyráželi do protiútoků. Klokan v 2.pol. vyrovnal, aby během následujících 4 minut 3x inkasoval a byť v závěru mohutně útočil, vyrovnat se mu nepodařilo. Josef Dufek, Petr Buchta
Klokan Perón club A Saens 1.FC A
Robert Staněk ml. – David Čonka, Tomáš Klupsa, Lukáš Kučera, Petr Kujal, Roman Letko, Jan Pohnán vs Pavel Strazzer – Jan Chaloupka, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Karel Kristen, Václav Milec, Petr Strazzer, Miroslav Weiner
46., 59. Lukáš Kučera 3., 47. Václav Milec
48., 51. Karel Kristen
1. 5. 13 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Boston HS 5. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Milan Moc, Pavel Homola
Saens 1.FC A Boston HS
Pavel Strazzer – František Bureš, Jan Chaloupka, Ondřej Herc, Patrik Jandus, Karel Kristen, Václav Milec, Jakub Němec, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner vs
23. 4. 13 19:30 MIKU3 Akta - rez Saens 1.FC A 4. 0:0 (0:0)
Lehce přiostřené utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Utkání dominovali brankáři. Boubín
Akta - rez Saens 1.FC A
Marek Valášek – Petr Farář, Jiří Hanáček, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Pavel Strazzer – Josef Bazal, Jan Chaloupka, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Karel Kristen, Jan Kropáček, Václav Milec, Václav Prošek, Petr Strazzer, Evžen Trexler, Miroslav Weiner
17. 4. 13 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Smutný potapěči 3. 6:2 (3:1)
Velmi pěkné utkání hrané v rychlém tempu nahoru dolů. Hosté se velmi snažili, ale na rychlé soupeře nestačili. Trnka
Saens 1.FC A Smutný potapěči
Pavel Strazzer – Josef Bazal, Ondřej Herc, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Karel Kristen, Jan Kropáček, Jakub Němec, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
3., 9., 19., 52. Josef Bazal
34. Lukáš Tesařík
37. Jakub Němec
17. Petr Dedek
46. Tomáš Kounovský
8. 4. 13 20:45 MIKU2 Erko Kbely Saens 1.FC A 2. 2:5 (1:4)
Domácí doplatili na začátek zápasu, kdy nebyli v optimální sestavě a hosté si náskok z první půle v klidu pohlídali. Matěj Urban, Jaromír Hajn
Erko Kbely Saens 1.FC A
Jiří Kaiser – Jan Horák, Adam Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Samuel Valenta vs Pavel Strazzer – Josef Bazal, František Bureš, Jan Chaloupka, Ondřej Herc, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Karel Kristen, Jan Kropáček, Jakub Němec, Václav Prošek, Petr Strazzer, Miroslav Weiner
7. Jan Leibl
52. Jan Horák
4., 45. Václav Prošek
11., 22. Josef Bazal
13. Petr Strazzer
28. 3. 13 20:45 MIKU1 Saens 1.FC A Santa Dominica 1. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, zvítězilo mužstvo které mělo více sil.
Saens 1.FC A Santa Dominica
Pavel Strazzer – Josef Bazal, Jan Chaloupka, Ondřej Herc, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Jakub Němec, Václav Prošek, Petr Strazzer, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Kodr, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal