11. Klokan Perón club A 11 1 3 7 32:60 5

Po 29.4.13 18:15 MIKU3 Endoprotéza Tučňáci SUP A   (SVL1A)
Po 29.4.13 19:30 MIKU3 Digi Prague FC V.S.P.S.V.S.   (HL8A)
Po 29.4.13 20:45 MIKU3 Hoblina Jižák FC Tak dort jo   (HL8A)
St 19.6.13 18:00 ZAK Severní vítr je krutý! Hlavonožci na niti FC   (HL6D)
St 19.6.13 19:15 ZAK Inter Ohradní GFC Regent A   (HL3C)
St 19.6.13 20:30 ZAK Javorák plus Flamengo FC SUP   (SVL2A)

24. 6. 13 19:30 MIKU1 Santa Dominica Klokan Perón club A 11. 9:9 (4:4)
Utkání plné fantastických fines a kouzel. Harry Potter by tiše záviděl!!! Akce střídala akci a o obranu se nikdo nestaral. Je jasné, že brankáři si užili svoje. Kdyby v utkání padlo 40 gólů, nikdo by se nedivil. Janča, Horák
Santa Dominica Klokan Perón club A
Alexander Károlyi – Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Tomáš Bezstarosti – Ivan Hašek, Tomáš Klupsa, Petr Kujal, Roman Letko, Jan Lukeš, Jan Pohnán
19., 22., 48., 59. Roman Letko
10. 6. 13 20:15 P1 Boston HS Santa Dominica 10. 0:6 (2:3)
Utkání bylo ve 49. předčasně ukončeno pro ztrátu míče zaviněnou hosty. Domácí k dohrávce nenastoupili. Pavel Dufek, Jiří Ptáček
Boston HS Santa Dominica
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Michal Bureš – Alexander Károlyi, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Michal Zukal
10., 29. Jan Markuzi
44. Josef Hrodek
12. Stanislav Kodr
22. Nikola Štochl
25., 35., 38. Stanislav Mařík
4. 6. 13 19:00 P1 Santa Dominica Akta - rez 9. 2:2 (1:1)
Zápas úrovní ani přístupem nepřipomínal první ligu. Paleček
Santa Dominica Akta - rez
Martin Tryml – Alexander Károlyi, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Martin Lukavský, Stanislav Mařík vs Marek Valášek – Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jakub Klír, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc
29. Martin Lukavský
38. Stanislav Mařík
21., 39. Jakub Klír
27. 5. 13 20:00 TEMPO Smutný potapěči Santa Dominica 8. 7:6 (4:4)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích ve velké fotbalové přestřelce.
Smutný potapěči Santa Dominica
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
11., 28. Petr Dedek
12., 16., 42., 60. Tomáš Kounovský
49. Jiří Žalud
2., 7., 17., 48. Stanislav Mařík
20. David Pozníček
50. Michal Bureš
20. 5. 13 20:15 P1 Santa Dominica Erko Kbely 7. 4:0 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších domácích. Kyjak
Santa Dominica Erko Kbely
Michal Bureš – Alexander Károlyi, Ondřej Kodr, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Kamil Kyral – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Samuel Valenta
5. Nikola Štochl
19., 39. Ondřej Kodr
59. Michal Uhlíř
6. 5. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica 6. 8:6 (4:4)
Zápas začal v poklidném tempu cca. do 4.minuty, kdy NH na hřišti "pan" Bartejs dostal balón. Potom se ještě 3x Bartejs uvolnil a vypadalo to na jasné vítězství domácích. Jenže ve 28.minutě to bylo 3:4 pro Út.hosty, aby ještě do poločasu Drbal vyrovnal na 4:4. 2.poločas měl stejný průběh- domácí opět odskočili o 3 góly, aby hosté zase snižovali až na rozdíl branky 7:6. V poslední minutě z brejku rozhodl Bartejs v tomto utkání jak na houpačce. Husák, Čapla M.
Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica
Roman Slavík – Petr Bartejs, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Petr Seidel, Lukáš Zahradník vs Alexander Károlyi – Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal
47. Martin Tryml
30. 4. 13 20:45 MIKU4 Rowdies HFC Santa Dominica 5. 3:5 (2:2)
Velice pohledné utkání z obou stran, téměř bez faulů a bavili se fotbalem. Kohout, Janča
Rowdies HFC Santa Dominica
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Michal Holeček, Jan Horáček, Jan Kosina, Zbyněk Mareš, Jiří Novotný, Richard Peer, Václav Socher vs Alexander Károlyi – Ondřej Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal
8., 11. Jiří Novotný
45. Michal Holeček
27., 29., 34., 50. Stanislav Mařík
39. Ondřej Kodr
22. 4. 13 20:15 P1 Santa Dominica MJSH Team A 4. 4:1 (2:1)
Vyrovnané utkání s větší gólovou  efektivitou domácích. Daniel Neuberg, Daniel Neuberg
Santa Dominica MJSH Team A
Alexander Károlyi – Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Pavel Belov – Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Martin Novák, Vasyl Rui
13., 30. Stanislav Kodr
31. Stanislav Mařík
41. Martin Tryml
24. Martin Novák
15. 4. 13 20:15 P1 Restaurace U Pecků A Santa Dominica 3. 0:4 (0:2)
Vyrovnaná, rychlá, tvrdá hra s řadou šancí a atraktivním nábojem. Obě strany podaly kvalitní výkon, ale štěstí bylo na straně vítězného týmu. Dvěmi krásnými akcemi se dostali do vedení a náskok si po celou dobu utkání, převážně díky vynikajícímu výkonu brankáře, udrželi. Marek Mašita, Martin Mašita
Restaurace U Pecků A Santa Dominica
Karel Tureček – Ivan Faitl, František Jakubec, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Michal Parys, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Zdeněk Turek, Aleš Vašíček vs Alexander Károlyi – Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Zukal
22 Petr Kovařík 8., 17., 57. Stanislav Mařík
58. Martin Tryml
8. 4. 13 20:15 P1 Santa Dominica Trops 1.SK 2. 12:4 (5:1)
Velmi pěkný zápas, který oba týmy pojali velice útočně. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Michal Bočan, David Straka
Santa Dominica Trops 1.SK
Alexander Károlyi – Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Filip Bartek – Tomáš Benko, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Hejný, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský