Čt 27.6.13 20:45 MIKU2 Strážné Oblouci 81 AFC SUP   (SVL3C)

24. 6. 13 19:30 MIKU3 Smutný potapěči Akta - rez 11. 8:3 (4:2)
Potápěči v mokrém prostředí jasně Akta-rez přehráli, zejména v koncovce byli daleko efektivnější. Michal Žák, Pavel Vejvoda
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Marek Valášek – Petr Farář, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Jan Švarc, Martin Toupal
8. Petr Michal
29. Petr Farář
45. Jan Švarc
10. 6. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči 10. 8:5 (5:4)
Zápas měl vysokou úroveň, oba týmy hrály ofenzivně a tak bylo k vidění mnoho gólů. Kovařík
Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči
Roman Slavík – Petr Bartejs, Marek Chrobák, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Tomáš Kučera, Jan Mikeš, Petr Seidel, Michal Voldřich, Lukáš Zahradník vs Josef ŠindelkaPetr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
18. Tomáš Kounovský
3. 6. 13 20:00 TEMPO Erko Kbely Smutný potapěči 9. 2:7 (1:3)
Pohledné utkání, které měli hosté od začátku ve své režii a řešil se pouze konečný výsledek. Domácí mohli inkasovat klidně větší příděl, ale hosté nastřelili asi 5x brankovou konstrukci.
Erko Kbely Smutný potapěči
Jiří Kaiser – Jakub Březina, Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl st., Samuel Valenta vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
24. Adam Kučera
42. Tomáš Chlumecký
19., 49. Tomáš Kounovský
21., 30., 52. Jiří Trunečka
47. Petr Dedek
56. Jiří Žalud
27. 5. 13 20:00 TEMPO Smutný potapěči Santa Dominica 8. 7:6 (4:4)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích ve velké fotbalové přestřelce.
Smutný potapěči Santa Dominica
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
11., 28. Petr Dedek
12., 16., 42., 60. Tomáš Kounovský
49. Jiří Žalud
2., 7., 17., 48. Stanislav Mařík
20. David Pozníček
50. Michal Bureš
21. 5. 13 20:45 MIKU4 Rowdies HFC Smutný potapěči 7. 4:6 (1:3)
Hezký fotbal s nevídanou kanonádou Kounovského. Jaroslav Hubínek, Zbyněk Staníček
Rowdies HFC Smutný potapěči
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Michal Holeček, Jan Horáček, Jiří Novotný, Richard Peer, Václav Socher, Tomáš Voráček, Radek Zlatník vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
3., 39., 55. Michal Holeček
37. Tomáš Voráček
4. Petr Dedek
19., 27., 34., 45., 53. Tomáš Kounovský
6. 5. 13 20:00 TEMPO Smutný potapěči MJSH Team A 6. 6:6 (3:1)
Chvíli po 1.půli se zdálo, že je po zápase, ale během několika minut hosté čtyřmi brankami skóre otočili. V hektickém závěru byli domácí ještě rádi za remízový výsledek.
Smutný potapěči MJSH Team A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Maryan Lesyk – Pavel Belov, Stanislav Boicenco, Serhiy Hrechko, Yaroslav Kuschchak, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Vasyl Rui
57. Tymur Matsiyevych
29. 4. 13 20:00 TEMPO Restaurace U Pecků A Smutný potapěči 5. 4:3 (2:2)
Hosté se prosadili v první šanci ve 3.minutě. Hrál se rychlý vyrovnaný fotbal, ve kterém si hosté vypracovali více šancí, ale vynikajícího gólmana domácích dokázali překonat pouze dvakrát. Domácí v závěru poločasu přidali na obrátkách a dokázali vyrovnat na 2:2. Ve vyrovnaném 2.poločase šli hosté opět do vedení, ale domácí ihned po rozehrání vyrovnali. Zápasu by asi slušela remíza, ale 3 minuty před koncem si Frič nádherně narazil míč a nechytatelně skóroval na 4:3. Karel Kahovec, Karel Kahovec
Restaurace U Pecků A Smutný potapěči
Karel Tureček – David Frič, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, František Přibyl, Aleš Vašíček, Michal Votava vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
24., 33. Aleš Vašíček
27., 57. David Frič
3. Tomáš Kounovský
22. Jiří Žalud
33. Jiří Trunečka
22. 4. 13 20:00 TEMPO Smutný potapěči Trops 1.SK 4. 6:6 (6:3)
V první půli zaskočili Potápěči svého soupeř gólovou produktivitou, ve druhé půli se Trops dostali zpět do hry, protože Potapěčům došly síly. Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev
Smutný potapěči Trops 1.SK
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Filip Bartek – Tomáš Benko, Jan Bezděk, Josef Hejný, Ondřej Kolísek, Josef Marc, Jaroslav Procházka
10., 19. Tomáš Kounovský
11., 16., 23. Jiří Žalud
28. Jiří Valášek
11., 45. Josef Marc
17., 22., 47. Josef Hejný
52. Ondřej Kolísek
17. 4. 13 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Smutný potapěči 3. 6:2 (3:1)
Velmi pěkné utkání hrané v rychlém tempu nahoru dolů. Hosté se velmi snažili, ale na rychlé soupeře nestačili. Trnka
Saens 1.FC A Smutný potapěči
Pavel Strazzer – Josef Bazal, Ondřej Herc, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Karel Kristen, Jan Kropáček, Jakub Němec, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
3., 9., 19., 52. Josef Bazal
34. Lukáš Tesařík
37. Jakub Němec
17. Petr Dedek
46. Tomáš Kounovský
8. 4. 13 20:00 TEMPO Smutný potapěči Klokan Perón club A 2. 3:3 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání (každý chvilku tahal pilku), skončilo zaslouženou remízou. Jan Hodík, Robert Zedník
Smutný potapěči Klokan Perón club A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Tomáš Bezstarosti – David Čonka, Ivan Hašek, Lukáš Kučera, Petr Kujal, Roman Letko, Tomáš Manhart, Jan Pohnán, Robert Staněk ml.
24. Tomáš Kounovský
37. OG
49. Jiří Trunečka
25. Roman Letko
41. Jan Pohnán
45. Robert Staněk ml.
25. 3. 13 20:00 TEMPO Boston HS Smutný potapěči 1. 4:7 (3:1)
Pěkné, kvalitní a většinu zápasu vyrovnané utkání. Rozhodujícím momentem zápasu bylo vyrovnání po dvou téměř identických gólech ze začátku druhého poločasu, které Boston očividně psychicky zaskočilo. Poté již o něco lepší Potápěči výhru postupně potvrdili. Jan Trpišovský, Petr Viliš
Boston HS Smutný potapěči
Jakub Janáček – Aleš Deré, Jan Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud