11. Klokan Perón club A 11 1 3 7 32:60 5

Čt 28.3.13 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Viktoria Bítovská VET A   (VL2B)
Čt 28.3.13 19:30 HANSP Indiana Team Oranjes 04 FC   (HL5E)
Po 13.5.13 17:00 DEKAN Dodo´s kings PFC Kodymka B   (HL7A)
Po 13.5.13 18:15 DEKAN Koliba F.C.V. Zelená liška TJ SUP B   (SVL3A)
Út 11.6.13 19:30 MIKU4 Dirty Bastards Suchá dáseň AC   (HL7B)
Út 11.6.13 20:45 MIKU4 Inter 2011 Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)

24. 6. 13 19:30 ZABEH Restaurace U Pecků A Úterní hosté Ski FC A 11. 2:2 (0:1)
Rychlé utkání, kdy hosté neproměnili řadu šancí, skončilo na mokrém terénu remízou 2:2. Pavel Kohout, Josef Kubr
Restaurace U Pecků A Úterní hosté Ski FC A
Karel Tureček – David Bozděch, Ivan Faitl, David Frič, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Michal Parys, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Michal Votava vs Roman Slavík – Petr Bartejs, Marek Chrobák, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jakub Hejret, Jan Jílek, Jan Mikeš, Petr Seidel, Michal Voldřich, Lukáš Zahradník
33. Jan Kahuda
39. David Frič
49 Michal Votava 8. Petr Seidel
33. Marek Chrobák
10. 6. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči 10. 8:5 (5:4)
Zápas měl vysokou úroveň, oba týmy hrály ofenzivně a tak bylo k vidění mnoho gólů. Kovařík
Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči
Roman Slavík – Petr Bartejs, Marek Chrobák, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Tomáš Kučera, Jan Mikeš, Petr Seidel, Michal Voldřich, Lukáš Zahradník vs Josef ŠindelkaPetr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
18. Tomáš Kounovský
3. 6. 13 19:00 ZABEH Trops 1.SK Úterní hosté Ski FC A 9. 1:4 (1:2)
Hosté byli jasně lepší, ale vyhráli "jen" o tři góly. Trnka
Trops 1.SK Úterní hosté Ski FC A
Jan Severa – Tomáš Benko, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Marc, Jaroslav Procházka vs Roman Slavík – Petr Bartejs, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Jan Mikeš, Petr Seidel, Lukáš Zahradník
10. Jaroslav Procházka 2., 23. Petr Bartejs
31. Petr Seidel
45. Jan Jílek
27. 5. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Erko Kbely 8. 4:1 (1:0)
Pohledné utkání, které rozhodl větší důraz v koncovce domácích, kteří nakonec zvítězili nad svým soupeřem 4:1. Kohout, Pavlíček
Úterní hosté Ski FC A Erko Kbely
Roman Slavík – Petr Bartejs, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Petr Pícha ml., Petr Seidel, Michal Voldřich vs Jiří Kaiser – Jakub Březina, Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Samuel Valenta
28., 32. Petr Bartejs
42. Petr Seidel
51. Michal Voldřich
53. Jakub Březina
22. 5. 13 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Úterní hosté Ski FC A 7. 4:4 (1:2)
Utkání ze špice tabulky přineslo kvalitní fotbal. Vedení se ujali Saens, do půle však vedli ÚH, ve 2.poločase utekli o 2 branky. Přišla 38´minuta Proška a bylo vyrovnáno, záhy se prosadil na hrušce Bartejs a ÚH opět vedli, Saens se však podařilo vyrovnat a oba soupeři jsou spokojeni s bodem z dobrého utkání. Plucar, Hošek
Saens 1.FC A Úterní hosté Ski FC A
Pavel Strazzer – Marek Čepelák, Jan Chaloupka, Ondřej Herc, Patrik Jandus, Karel Kristen, Václav Milec, Jakub Němec, Václav Pohl, Václav Prošek, Marek Štěpánek, Petr Strazzer, Miroslav Weiner vs Roman Slavík – Petr Bartejs, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Jan Mikeš, Michal Voldřich
2. Václav Milec
38., 38. Václav Prošek
48. Patrik Jandus
12., 34. Jakub Hejret
22. Jan Mikeš
41. Petr Bartejs
6. 5. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica 6. 8:6 (4:4)
Zápas začal v poklidném tempu cca. do 4.minuty, kdy NH na hřišti "pan" Bartejs dostal balón. Potom se ještě 3x Bartejs uvolnil a vypadalo to na jasné vítězství domácích. Jenže ve 28.minutě to bylo 3:4 pro Út.hosty, aby ještě do poločasu Drbal vyrovnal na 4:4. 2.poločas měl stejný průběh- domácí opět odskočili o 3 góly, aby hosté zase snižovali až na rozdíl branky 7:6. V poslední minutě z brejku rozhodl Bartejs v tomto utkání jak na houpačce. Husák, Čapla M.
Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica
Roman Slavík – Petr Bartejs, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Petr Seidel, Lukáš Zahradník vs Alexander Károlyi – Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal
47. Martin Tryml
29. 4. 13 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Úterní hosté Ski FC A 5. 5:8 (1:4)
Utkání hrané ve vysokém tempu nahoru dolů, kde rozhodla zkušenost hostů a produktivita střelce Bartejse. Jiří Bouše ml., Matěj Soucha
Klokan Perón club A Úterní hosté Ski FC A
Tomáš Bezstarosti – Tomáš Klupsa, Lukáš Kučera, Petr Kujal, Roman Letko, Tomáš Manhart, Jan Pohnán, Robert Staněk ml. vs Roman Slavík – Petr Bartejs, Robert Čížek, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Petr Seidel, Michal Voldřich
41., 58. Tomáš Drbal
23. 4. 13 20:45 MIKU4 Úterní hosté Ski FC A Rowdies HFC 4. 2:3 (1:3)
Velice nervózní utkání, ve kterém zvítězilo šťastnější a disciplinovanější mužstvo. Boubín
Úterní hosté Ski FC A Rowdies HFC
Martin Šméral – Petr Bartejs, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Tomáš Kučera, Jan Mikeš, Michal Voldřich vs Filip Fuchsa – Martin Dlouhý, Michal Holeček, Jan Horáček, Jan Kosina, Richard Peer, Václav Socher, Tomáš Voráček
2. Michal Voldřich
45. Petr Bartejs
5., 25. Michal Holeček
14. Martin Dlouhý
15. 4. 13 19:00 ZABEH Boston HS Úterní hosté Ski FC A 3. 4:2 (2:1)
Hosté měli skvělý začátek, ale v druhé půli zvolnili tempo a Boston převzal aktivitu do svých rukou. Rozhodl závěr utkání. Filip Kotchera, Patrik Toman
Boston HS Úterní hosté Ski FC A
Václav Kudrna – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Roman Slavík – Petr Bartejs, Marek Chrobák, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Lukáš Zahradník