Seznam týmů, 2. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Audi United FC bílá, zeleno-bílá
Holosmetky FC modrá, bílá
Tuscarora A červená, modrá
Vojenské lesy červeno-černá, šedá
UTS Vršovice zeleno-černá, žlutá
Stará dáma bílá, červená
Porter CF B zelená
MVS Vršovice A oranžovo-černá, oranžová
Ekonom WT žluto-modrá, červeno-bílá
Dvorce SK MPI žlutá, červeno-bílá
Druháci AFK modro-bílá
Deko zeleno-bílá, tmavě modrá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTVojenské lesy Po 25.3. 19:30 ARIT
Dvorce SK MPITuscarora A Po 25.3. 19:30 MIKU1
DekoAudi United FC Po 25.3. 19:30 MIKU4
Porter CF BStará dáma Po 25.3. 20:30 SCBEC
Druháci AFKHolosmetky FC Po 25.3. 20:45 ARIT
MVS Vršovice AUTS Vršovice Út 26.3. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Tuscarora AEkonom WT Po 8.4. 19:30 ARIT
Audi United FCStará dáma Po 8.4. 20:30 SCBEC
DekoDruháci AFK Po 8.4. 20:45 ARIT
Vojenské lesyMVS Vršovice A Po 8.4. 20:45 MIKU1
UTS VršovicePorter CF B Út 9.4. 19:30 NOVOB
Holosmetky FCDvorce SK MPI Út 9.4. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Dvorce SK MPIDeko Po 15.4. 19:30 MIKU1
Stará dámaUTS Vršovice Po 15.4. 20:30 SCBEC
Porter CF BVojenské lesy Po 15.4. 20:45 MIKU2
MVS Vršovice ATuscarora A Po 15.4. 20:45 MIKU4
Druháci AFKAudi United FC Po 15.4. 20:45 ARIT
Ekonom WTHolosmetky FC Út 16.4. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
DekoEkonom WT Po 22.4. 19:30 ARIT
Druháci AFKDvorce SK MPI Po 22.4. 20:45 ARIT
Vojenské lesyStará dáma Po 22.4. 20:45 MIKU2
Holosmetky FCMVS Vršovice A Út 23.4. 19:30 MIKU4
Audi United FCUTS Vršovice Út 23.4. 19:30 NOVOB
Tuscarora APorter CF B St 24.4. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTDruháci AFK Po 29.4. 19:30 ARIT
Dvorce SK MPIAudi United FC Po 29.4. 19:30 MIKU1
Stará dámaTuscarora A Po 29.4. 20:30 SCBEC
UTS VršoviceVojenské lesy Út 30.4. 19:30 NOVOB
Porter CF BHolosmetky FC Út 30.4. 19:30 MIKU4
MVS Vršovice ADeko Po 20.5. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Dvorce SK MPIEkonom WT Po 6.5. 19:30 MIKU1
Druháci AFKMVS Vršovice A Po 6.5. 19:30 ARIT
Audi United FCVojenské lesy Po 6.5. 20:45 MIKU1
Tuscarora AUTS Vršovice Út 7.5. 19:30 NOVOB
Holosmetky FCStará dáma Út 7.5. 20:30 SCBEC
DekoPorter CF B St 8.5. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
MVS Vršovice ADvorce SK MPI Po 13.5. 19:30 MIKU1
Ekonom WTAudi United FC Po 13.5. 19:30 ARIT
Stará dámaDeko Po 13.5. 20:30 SCBEC
Vojenské lesyTuscarora A Po 13.5. 20:45 MIKU1
Porter CF BDruháci AFK Po 13.5. 20:45 ARIT
UTS VršoviceHolosmetky FC Út 14.5. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTMVS Vršovice A Po 27.5. 19:30 ARIT
Dvorce SK MPIPorter CF B Po 27.5. 19:30 MIKU1
DekoUTS Vršovice Po 27.5. 19:30 NOVOB
Druháci AFKStará dáma Po 27.5. 20:45 ARIT
Audi United FCTuscarora A Po 27.5. 20:45 MIKU2
Holosmetky FCVojenské lesy Út 28.5. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Porter CF BEkonom WT Po 3.6. 19:30 ARIT
Stará dámaDvorce SK MPI Po 3.6. 20:30 SCBEC
Vojenské lesyDeko Po 3.6. 20:45 MIKU1
UTS VršoviceDruháci AFK Po 3.6. 20:45 ARIT
MVS Vršovice AAudi United FC Po 3.6. 20:45 MIKU2
Tuscarora AHolosmetky FC Čt 6.6. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTStará dáma Po 10.6. 19:30 ARIT
Dvorce SK MPIUTS Vršovice Po 10.6. 19:30 MIKU1
Druháci AFKVojenské lesy Po 10.6. 20:45 ARIT
MVS Vršovice APorter CF B Út 11.6. 19:30 MIKU2
DekoTuscarora A St 12.6. 20:45 MIKU2
Audi United FCHolosmetky FC Čt 13.6. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vojenské lesyDvorce SK MPI Po 17.6. 19:00 MIKU1
Stará dámaMVS Vršovice A Po 17.6. 19:15 SCBEC
Holosmetky FCDeko Po 17.6. 19:30 P3
Tuscarora ADruháci AFK Po 17.6. 19:30 BECH
UTS VršoviceEkonom WT Po 17.6. 19:30 ARIT
Porter CF BAudi United FC Po 17.6. 19:30 P2