Seznam týmů, 2. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Bar Krušovice modrá, zelená
Queens Park Club červeno-černá
Nova LFC A žlutá, bílá
Inter Lotyšák A modro-černá, bílá
Bedna 98 FC červená
Borcibalona FC A modro-červená, černo-růžová
Noční dravci tmavě modrá, žlutá
Městská policie modrá, oranžová
Úderka Žižkov junioři modrá
Traktor humus A modro-bílá, černá
Sparta Pankrác modrá
The Penguins 6:5 B zeleno-bílá, modrá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Queens Park ClubBar Krušovice St 27.3. 19:30 HOSTI
Nova LFC ASparta Pankrác Pa 29.3. 19:00 ZABEH
Bedna 98 FCTraktor humus A Pa 29.3. 20:15 ZABEH
Inter Lotyšák AThe Penguins 6:5 B Pa 29.3. 20:45 BECH
Borcibalona FC AÚderka Žižkov junioři Po 1.4. 18:45 P1
Noční dravciMěstská policie Po 1.4. 18:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov juniořiBedna 98 FC St 3.4. 20:15 P1
Traktor humus AInter Lotyšák A St 3.4. 20:45 MIKU2
Městská policieBar Krušovice Pa 5.4. 18:15 STOD
The Penguins 6:5 BNova LFC A Pa 5.4. 20:45 BECH
Sparta PankrácQueens Park Club Pa 5.4. 20:45 DEKAN
Noční dravciBorcibalona FC A Ne 7.4. 15:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter Lotyšák AÚderka Žižkov junioři St 10.4. 20:15 P1
Nova LFC ATraktor humus A St 10.4. 20:45 MIKU2
Borcibalona FC AMěstská policie Pa 12.4. 19:00 ZABEH
Bar KrušoviceSparta Pankrác Pa 12.4. 19:00 STOD
Bedna 98 FCNoční dravci Pa 12.4. 20:45 HANSP
Queens Park ClubThe Penguins 6:5 B Pa 12.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus AQueens Park Club St 17.4. 19:30 HOSTI
Úderka Žižkov juniořiNova LFC A St 17.4. 20:15 ZABEH
The Penguins 6:5 BBar Krušovice Pa 19.4. 18:15 STOD
Borcibalona FC ABedna 98 FC Pa 19.4. 19:00 ZABEH
Městská policieSparta Pankrác Ne 21.4. 17:30 MIKU1
Noční dravciInter Lotyšák A Ne 21.4. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Bedna 98 FCMěstská policie St 24.4. 19:15 DOLME
Queens Park ClubÚderka Žižkov junioři St 24.4. 19:30 HOSTI
Bar KrušoviceTraktor humus A Pa 26.4. 18:15 STOD
Inter Lotyšák ABorcibalona FC A Pa 26.4. 19:00 ZABEH
Nova LFC ANoční dravci Pa 26.4. 20:45 HANSP
Sparta PankrácThe Penguins 6:5 B Ne 28.4. 17:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Bedna 98 FCInter Lotyšák A St 1.5. 19:00 P2
Borcibalona FC ANova LFC A Pa 3.5. 19:00 ZABEH
Městská policieThe Penguins 6:5 B Ne 5.5. 18:30 HOSTI
Traktor humus ASparta Pankrác Ne 5.5. 20:00 ZABEH
Úderka Žižkov juniořiBar Krušovice Ne 5.5. 20:00 P1
Noční dravciQueens Park Club Ne 5.5. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter Lotyšák AMěstská policie St 8.5. 19:00 P3
Nova LFC ABedna 98 FC St 8.5. 20:15 P1
Queens Park ClubBorcibalona FC A Pa 10.5. 19:00 ZABEH
Bar KrušoviceNoční dravci Pa 10.5. 19:30 STOD
Sparta PankrácÚderka Žižkov junioři Ne 12.5. 17:30 MIKU1
The Penguins 6:5 BTraktor humus A Ne 12.5. 18:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Bedna 98 FCQueens Park Club St 15.5. 19:30 HOSTI
Inter Lotyšák ANova LFC A St 15.5. 20:15 P1
Borcibalona FC ABar Krušovice Pa 17.5. 19:00 ZABEH
Noční dravciSparta Pankrác So 18.5. 12:30 HANSP
Úderka Žižkov juniořiThe Penguins 6:5 B Ne 19.5. 20:00 P1
Městská policieTraktor humus A Ne 19.5. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC AMěstská policie St 22.5. 19:00 P1
Queens Park ClubInter Lotyšák A St 22.5. 19:30 HOSTI
Bar KrušoviceBedna 98 FC Pa 24.5. 18:15 STOD
Sparta PankrácBorcibalona FC A Ne 26.5. 17:30 MIKU1
The Penguins 6:5 BNoční dravci Ne 26.5. 18:30 HOSTI
Traktor humus AÚderka Žižkov junioři Ne 26.5. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC AQueens Park Club St 5.6. 19:30 HOSTI
Bedna 98 FCSparta Pankrác Pa 7.6. 17:45 ZABEH
Inter Lotyšák ABar Krušovice Pa 7.6. 18:15 STOD
Borcibalona FC AThe Penguins 6:5 B Pa 7.6. 19:00 ZABEH
Noční dravciTraktor humus A Ne 9.6. 20:00 ZABEH
Městská policieÚderka Žižkov junioři Ne 9.6. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
The Penguins 6:5 BBedna 98 FC Pa 14.6. 19:30 DEKAN
Queens Park ClubMěstská policie Pa 14.6. 19:30 HOSTI
Úderka Žižkov juniořiNoční dravci Pa 14.6. 20:15 HANSP
Traktor humus ABorcibalona FC A Pa 14.6. 20:15 ZABEH
Sparta PankrácInter Lotyšák A Pa 14.6. 20:15 TEMPO
Bar KrušoviceNova LFC A Pa 14.6. 20:15 STOD