Rozpis pískání, 3. liga, skupina A

Bakera

Čt 25.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 25.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 25.4. 20:45 Mikulova MIKU4
St 19.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 19.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 19.6. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Felix club

Po 29.4. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 29.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 14.5. 18:15 Zárubova ZARUB
Út 14.5. 19:30 Zárubova ZARUB
Čt 6.6. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 6.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB

Martini BC

Út 7.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 7.5. 18:15 Děkanka DEKAN
St 29.5. 18:15 Zárubova ZARUB
St 29.5. 19:30 Zárubova ZARUB

Samson Bonella A

Út 30.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 30.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 30.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Pa 14.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 14.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 14.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Ujde to 1980 SK

Út 7.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 7.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 7.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 29.5. 18:00 Zákostelní ZAK
St 29.5. 19:15 Zákostelní ZAK
St 29.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Vokra VV

St 27.3. 17:00 Zárubova ZARUB
Út 16.4. 17:00 Zárubova ZARUB
Út 16.4. 18:15 Zárubova ZARUB
St 15.5. 18:15 Zárubova ZARUB
St 15.5. 19:30 Zárubova ZARUB

PAVAPA Motl

St 27.3. 19:00 Pražačka P3
St 27.3. 20:15 Pražačka P3
Út 2.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 2.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 22.4. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 22.4. 20:15 Ďáblice SK DABLI

GoHosp PK

St 3.4. 17:00 Zárubova ZARUB
St 3.4. 18:15 Zárubova ZARUB
St 24.4. 17:00 Děkanka DEKAN
St 24.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 13.5. 17:00 Aritma ARIT
Po 13.5. 18:15 Aritma ARIT

TBC Lachtan A

St 10.4. 17:00 Zárubova ZARUB
St 10.4. 18:15 Zárubova ZARUB
St 24.4. 19:30 Děkanka DEKAN
St 24.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 27.5. 17:00 Aritma ARIT
Po 27.5. 18:15 Aritma ARIT

Orange Predators A

Út 2.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 2.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 2.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Út 30.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 30.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 30.4. 19:30 Hanspaulka HANSP

4 TD Ala Bundy A

St 10.4. 18:00 Štěrboholy STER3
St 10.4. 19:15 Štěrboholy STER3
St 10.4. 20:30 Štěrboholy STER3
St 15.5. 18:00 Štěrboholy STER3
St 15.5. 19:15 Štěrboholy STER3
St 15.5. 20:30 Štěrboholy STER3

Břewnow boys KMK

Po 29.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 29.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
St 1.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 1.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 6.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 6.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI