Seznam týmů, 3. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Bakera černá
Felix club modrá, červená
Martini BC stříbrno-oranžová, zeleno-černá
Samson Bonella A zelená
Ujde to 1980 SK růžovo-černá, červeno-bílá
Vokra VV modro-červená, červeno-modrá
PAVAPA Motl modrá, zelená
GoHosp PK oranžová, žlutá
TBC Lachtan A červená, modrá
Orange Predators A oranžová, modrá
4 TD Ala Bundy A bílá
Břewnow boys KMK modro-červená, zeleno-bílá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Felix clubSamson Bonella A Po 25.3. 17:00 ZARUB
Břewnow boys KMKUjde to 1980 SK Po 25.3. 19:00 P1
Martini BCOrange Predators A Po 25.3. 20:15 P2
Vokra VVTBC Lachtan A Po 25.3. 20:15 STOD
4 TD Ala Bundy AGoHosp PK Po 25.3. 20:15 P1
BakeraPAVAPA Motl Út 26.3. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Bonella ABakera Po 8.4. 18:15 ZARUB
Ujde to 1980 SKVokra VV Po 8.4. 19:00 P1
4 TD Ala Bundy ABřewnow boys KMK Po 8.4. 20:15 P2
GoHosp PKOrange Predators A Po 8.4. 20:15 ZABEH
TBC Lachtan AFelix club Út 9.4. 19:00 P3
PAVAPA MotlMartini BC St 10.4. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Martini BCSamson Bonella A Po 15.4. 17:00 ZARUB
Vokra VV4 TD Ala Bundy A Po 15.4. 18:15 ZARUB
Felix clubUjde to 1980 SK Po 15.4. 19:00 P1
Břewnow boys KMKGoHosp PK Út 16.4. 19:30 SLIVE
BakeraTBC Lachtan A Út 16.4. 20:15 P2
Orange Predators APAVAPA Motl St 17.4. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Bonella AOrange Predators A Po 22.4. 17:00 ZARUB
Břewnow boys KMKVokra VV Po 22.4. 18:15 ZARUB
Ujde to 1980 SKBakera Po 22.4. 19:00 P1
TBC Lachtan AMartini BC Po 22.4. 19:30 MIKU3
4 TD Ala Bundy AFelix club Po 22.4. 20:15 P2
GoHosp PKPAVAPA Motl Út 23.4. 19:30 SLIVE
Utkání Datum Čas Hřiště
PAVAPA MotlSamson Bonella A Po 29.4. 18:15 ZARUB
Vokra VVGoHosp PK Po 6.5. 17:45 ZABEH
Martini BCUjde to 1980 SK Po 6.5. 19:00 P1
Bakera4 TD Ala Bundy A Po 6.5. 20:15 P1
Felix clubBřewnow boys KMK Út 7.5. 19:30 DEKAN
Orange Predators ATBC Lachtan A St 8.5. 18:30 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Vokra VVFelix club Po 13.5. 18:15 ZARUB
Ujde to 1980 SKOrange Predators A Po 13.5. 19:00 P1
4 TD Ala Bundy AMartini BC Po 13.5. 20:15 P1
TBC Lachtan APAVAPA Motl Út 14.5. 19:00 P3
GoHosp PKSamson Bonella A Út 14.5. 19:30 SLIVE
Břewnow boys KMKBakera Út 14.5. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
BakeraVokra VV Po 20.5. 18:15 ZARUB
PAVAPA MotlUjde to 1980 SK Po 20.5. 19:00 P1
Martini BCBřewnow boys KMK Po 20.5. 19:30 MIKU2
Samson Bonella ATBC Lachtan A Po 20.5. 19:30 ZARUB
Orange Predators A4 TD Ala Bundy A Po 20.5. 20:15 P2
Felix clubGoHosp PK Út 21.5. 19:30 SLIVE
Utkání Datum Čas Hřiště
Vokra VVMartini BC Po 27.5. 18:15 ZARUB
Ujde to 1980 SKSamson Bonella A Po 27.5. 19:00 P1
Břewnow boys KMKOrange Predators A Po 27.5. 19:00 DABLI
4 TD Ala Bundy APAVAPA Motl Po 27.5. 20:15 P1
Felix clubBakera Út 28.5. 19:00 P3
GoHosp PKTBC Lachtan A Út 28.5. 19:30 SLIVE
Utkání Datum Čas Hřiště
Orange Predators AVokra VV Po 3.6. 18:15 ZARUB
TBC Lachtan AUjde to 1980 SK Po 3.6. 19:00 P1
Samson Bonella A4 TD Ala Bundy A Po 3.6. 20:15 P3
BakeraGoHosp PK Út 4.6. 19:30 SLIVE
PAVAPA MotlBřewnow boys KMK Út 4.6. 19:30 KBELY
Martini BCFelix club St 5.6. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Vokra VVPAVAPA Motl Po 10.6. 18:15 ZARUB
Felix clubOrange Predators A Po 10.6. 19:00 P2
BakeraMartini BC Po 10.6. 19:00 P3
Břewnow boys KMKSamson Bonella A Po 10.6. 19:30 ZARUB
4 TD Ala Bundy ATBC Lachtan A Po 10.6. 20:15 P2
GoHosp PKUjde to 1980 SK Út 11.6. 19:30 SLIVE
Utkání Datum Čas Hřiště
Martini BCGoHosp PK Po 24.6. 20:45 ARIT
Orange Predators ABakera Po 24.6. 20:45 MIKU3
PAVAPA MotlFelix club Po 24.6. 20:45 MIKU4
Samson Bonella AVokra VV Po 24.6. 20:45 MIKU1
TBC Lachtan ABřewnow boys KMK Po 24.6. 20:45 P3
Ujde to 1980 SK4 TD Ala Bundy A Po 24.6. 20:45 P2