St 3.4.13 17:00 zzZARUB Viktorčin smích Krabí výměšky FC   (HL7D)
St 3.4.13 18:15 zzZARUB Ekonom WT VET VV Vokra VV   (VL1A)
St 24.4.13 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B VSK MFF UK Praha VET A   (VL3B)
St 24.4.13 18:15 DEKAN Palouček AC Jemné a Solené 1.FC   (HL6E)
Po 13.5.13 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Ortopedie   (SVL1A)
Po 13.5.13 18:15 ARIT Orange Predators B Tak dort jo   (HL8A)

24. 6. 13 20:45 ARIT Martini BC GoHosp PK 11. 6:0 k.
11. 6. 13 19:30 SLIVE GoHosp PK Ujde to 1980 SK 10. 1:3 (1:1)
Utkání směřovalo k zasloužené remíze, ale velmi zkušení a trpělivý hráči hostů v samém závěru strhli vítězství na svou stranu. Paleček
GoHosp PK Ujde to 1980 SK
Michal Mlčoch – Ondřej Kupec, Jaroslav Mára, Martin Oubram, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk vs Martin Houdek – David Karfík, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jaroslav Sirotek, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik
21. Vilém Řehák 28., 60. Jan Moudřík
58. Jan Malypetr
4. 6. 13 19:30 SLIVE Bakera GoHosp PK 9. 2:1 (0:0)
Utkání nadprůměrné úrovně, rychlý technický fotbal bez zbytečných faulů, ve kterém zvítězilo šťastnější mužstvo. Zdeněk Zimovčák
Bakera GoHosp PK
Marián Pašiak – Jiří Kuděj, Lukáš Pecha, Vojtěch Podolák, Pavel Poláček, Martin Ullík vs Daniel Doležal – Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Martin Oubram, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk
55., 59. Pavel Poláček 53. Vladimír Vaněk
28. 5. 13 19:30 SLIVE GoHosp PK TBC Lachtan A 8. 2:1 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání, šance střídala šanci. Chvílemi utkání chyběla přesnost a fotbalovost, což předčilo nasazení a rychlost. Utkání nemělo výraznou postavu, 2 góly vstřelil Vláďa Vaněk a tak jej rozhodčí vyhlásil za NH. Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek
GoHosp PK TBC Lachtan A
Daniel Doležal – Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Martin Oubram, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk vs Tomáš Andrle – Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Antonín Příkaský, Filip Roháč, Jan Vejmelka
15., 45. Vladimír Vaněk 36. Antonín Příkaský
21. 5. 13 19:30 SLIVE Felix club GoHosp PK 7. 2:2 (1:1)
Utkání dobré úrovně, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Hostům se ujali vedení v první minutě, poté domácí utkání otočili, ale dvě minuty před koncem hosté dokázali vyrovnat na konečných 2:2. Dušan Kuzmík, David Král
Felix club GoHosp PK
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Radek Troják, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Daniel Doležal – Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Jaroslav Mára, Martin Oubram, Maroš Škvara
11. Pavel Žirko
36. Ladislav Petík
1. Jaroslav Mára
58. Martin Kroupa
14. 5. 13 19:30 SLIVE GoHosp PK Samson Bonella A 6. 1:8 (1:4)
Domácí se sice ujali vedení z krásně zahraného přímého kopu ve 4.minutě, jenže to bylo vše. Otěže utkání pak natrvalo vzal do svých rukou hostující tým a po výborném kolektivním výkonu dokráčel k vysokému vítězství. Husák, Janda
GoHosp PK Samson Bonella A
Maroš ŠkvaraRudolf Král, Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Martin Oubram, Vladimír Vaněk vs Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Václav Kural, Josef Masner, Petr Novák
4. Rudolf Král 13., 21., 25., 57. Václav Kural
14., 33., 42., 44. Marcel Duchek
6. 5. 13 17:45 ZABEH Vokra VV GoHosp PK 5. 5:2 (2:0)
Vokra, ačkoliv neměla nikoho na střídání byla fotbalovějším týmem, přesněji kombinovala a síly jí vydržely po celé utkání. GoHosp PK nebyl bez šancí, nastřelil tyč či břevno, ale na víc než 3gólový rozdíl to dnes nestačilo. Celkově zajímavý zápas. Husák, Čapla M.
Vokra VV GoHosp PK
Tomáš Zunt – Radek Činovec, Jiří Kadlec, Petr Popelák, Zdeněk Trkovský, Pavel Vodrážka vs Daniel Doležal – Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Martin Oubram, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk
25. Zdeněk Trkovský
28. Petr Popelák
42., 50., 53. Jiří Kadlec
44. Martin Kroupa
47. Martin Oubram
23. 4. 13 19:30 SLIVE GoHosp PK PAVAPA Motl 4. 0:6 (0:1)
Po vyrovnané první půli se nakonec z vítězství raduje tým Pavapa Motl. František Hubr, Radek Tesař
GoHosp PK PAVAPA Motl
Daniel Doležal – Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Martin Oubram, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk vs David Motl – Michal Bureš, Martin Jedlička, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl
28. Jakub Motl
32., 36., 52. Marek Lojda
46., 55. Pavel Motl
16. 4. 13 19:30 SLIVE Břewnow boys KMK GoHosp PK 3. 5:2 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Husák
Břewnow boys KMK GoHosp PK
Roberto Terragni – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Daniel Doležal – Rudolf Král, Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Martin Oubram, Maroš Škvara
33. Karel Kahovec
42. Michal Šiškun
46., 55., 59. Martin Zalužanský
54. Ondřej Kupec
56. Martin Kroupa
8. 4. 13 20:15 ZABEH GoHosp PK Orange Predators A 2. 2:3 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů.
GoHosp PK Orange Predators A
Maroš ŠkvaraRudolf Král, Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Jaroslav Mára, Michal Mlčoch, Martin Oubram, Vilém Řehák vs Ondřej Houdek – Martin Charvát, Miloš Hrachovec, Martin Löwe, Tomáš Mattern, Daniel Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika
38., 42. Rudolf Král 54 Rudolf Král 4. Martin Löwe
18. Miloš Hrachovec
41. Josef Turek
25. 3. 13 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A GoHosp PK 1. 4:0 (1:0)
Vyrovnané utkání bylo o tom, kdo vstřelí první gól, což se z rychlého brejku podařilo domácím. Hosté se tlačili do vyrovnání, nastřelili 3x tyč, ale domácí díky hattricku Svobody rozhodli o své zasloužené výhře.