Út 2.4.13 18:15 MIKU1 Inter 2011 Prapražačka A   (VL1A)
Út 2.4.13 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Út 2.4.13 20:45 MIKU1 1.FP Praha A.G.Č.V.   (HL4B)
Út 30.4.13 17:00 HANSP Válcovna plechu FC Sorbino   (HL8E)
Út 30.4.13 18:15 HANSP Medvědi C Friends Prague   (HL7C)
Út 30.4.13 19:30 HANSP Junior Motol Petřiny 09 FC   (HL5C)

24. 6. 13 20:45 MIKU3 Orange Predators A Bakera 11. 4:8 (2:6)
Oba týmy hrály v hustém dešti bez střídání svižný fotbal. Bakera byla zejména v koncovce fotbalovější a ve 26.minutě vedla 6:1 a vypadalo to na mokrý ručník ze strany Predators. Nakonec se poražení chytli a druhý poločas byl víceméně vyrovnaný. Michal Žák, Pavel Vejvoda
Orange Predators A Bakera
Vladimír Zika – Martin Charvát, David Franc, Jakub Perník, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek vs Marián Pašiak – Jiří Kuděj, Radim Matysík, Pavel Poláček, Luboš Řeháček, Martin Ullík
25., 58., 59. Martin Ullík
10. 6. 13 19:00 P2 Felix club Orange Predators A 10. 2:7 (0:3)
Utkání bylo i přes výsledek poměrně vyrovnané, ale hosté byli produktivnější.
Felix club Orange Predators A
Jaroslav Veselý – Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Jakub Perník – Martin Charvát, Miloš Hrachovec, Daniel Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Vladimír Zika
34. Ondřej Vyhnánek
54. Marek Lisý
26., 32., 60. Josef Turek
28. Martin Charvát
30., 41. Jiří Zika
50. Daniel Smejtek
3. 6. 13 18:15 zzZARUB Orange Predators A Vokra VV 9. 2:3 (2:1)
Poklidné utkání, které vyhráli šťastnější hosté. Utkání bylo ovlivněné mokrým trávníkem.
Orange Predators A Vokra VV
Michal Zika – David Franc, Miloš Hrachovec, Jakub Perník, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Vladimír Zika vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jiří Kadlec, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský
4. David Franc
25. Vladimír Zika
10., 44. Jiří Kadlec
31. Radek Šedivý
27. 5. 13 19:00 DABLI Břewnow boys KMK Orange Predators A 8. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání vysoké kvality, ve kterém se nakonec radovali těsně domácí. Ondřej Paul, Zdeněk Hrdina
Břewnow boys KMK Orange Predators A
Roberto Terragni – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Jakub Perník – Martin Charvát, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika
15. Vojtěch Šulc
18. Martin Zalužanský
49. Karel Kahovec
27., 41. Daniel Smejtek
20. 5. 13 20:15 P2 Orange Predators A 4 TD Ala Bundy A 7. 1:5 (1:4)
Výsledek z velké části odpovídá dění na hřišti. Jan Němec, David Runt
Orange Predators A 4 TD Ala Bundy A
Jakub Perník – Martin Charvát, Tomáš Mattern, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Dančo Jašev, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Marek Štefan, Václav Svoboda, Pavel Votánek
30. Viktor Smejtek 5. Jan Drn
9., 29. Václav Svoboda
16. Pavel Votánek
39. Jan Ptáček
13. 5. 13 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Orange Predators A 6. 2:2 (0:0)
Techničtější domácí, bojovnější hosté. Nakonec asi spravedlivá remíza. Kohout, Dreksler
Ujde to 1980 SK Orange Predators A
Martin Houdek – David Karfík, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Jakub Perník – Martin Charvát, David Franc, Martin Löwe, Tomáš Mattern, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika
55. Petr Moučka
56. Jan Malypetr
38. Michal Zika
50. Martin Charvát
8. 5. 13 18:30 HRAB3 Orange Predators A TBC Lachtan A 5. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání. Hošek
Orange Predators A TBC Lachtan A
Michal Zika – David Franc, Miloš Hrachovec, Tomáš Mattern, Daniel Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Vladimír Zika vs Tomáš Andrle – Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka, Jan Vejmelka
51. Jiří Zika
57. Josef Turek
58 Jiří Zika 17. Antonín Příkaský
50. Jiří Balla
22. 4. 13 17:00 zzZARUB Samson Bonella A Orange Predators A 4. 5:7 (1:4)
Utkání kde hosté byli vždy o pár branek napřed a svůj náskok udrželi až dokonce. Kunz
Samson Bonella A Orange Predators A
Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Václav Kural, Josef Masner, Pavel Slosiarik vs Michal Zika – Martin Charvát, David Franc, Martin Löwe, Daniel Smejtek, Josef Turek, Vladimír Zika
56. Martin Löwe
17. 4. 13 20:15 P1 Orange Predators A PAVAPA Motl 3. 0:2 (0:1)
Predátoři v úvodu zápasu mírně tlačili, ale pak se utkání vyrovnalo a těsně před poločasem se po penaltě Motl ujal vedení. Ve druhém poločase již zápas kontroloval.
Orange Predators A PAVAPA Motl
Ondřej Houdek – David Franc, Miloš Hrachovec, Martin Löwe, Tomáš Mattern, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs David Motl – Michal Bureš, Martin Jedlička, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Maxmilián Rumanovský, Robert Sojka
20., 55. Marek Lojda
8. 4. 13 20:15 ZABEH GoHosp PK Orange Predators A 2. 2:3 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů.
GoHosp PK Orange Predators A
Maroš ŠkvaraRudolf Král, Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Jaroslav Mára, Michal Mlčoch, Martin Oubram, Vilém Řehák vs Ondřej Houdek – Martin Charvát, Miloš Hrachovec, Martin Löwe, Tomáš Mattern, Daniel Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika
38., 42. Rudolf Král 54 Rudolf Král 4. Martin Löwe
18. Miloš Hrachovec
41. Josef Turek
25. 3. 13 20:15 P2 Martini BC Orange Predators A 1. 1:3 (1:1)
Gólový účet otevřel po samostatném úniku agilní Aduwa. Za hosty bleskově srovnal Turek. Predátoři více tvořili hru, ale Martini byli nebezpeční z brejků. Vyrovnané utkání pak dvěma zásahy rozhodl Zika. Tomáš Kriebel, Martin Ševčík
Martini BC Orange Predators A
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Dávid Vrábel vs Ondřej Houdek – Martin Charvát, David Franc, Miloš Hrachovec, Martin Löwe, Daniel Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika