Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 17.6.13 | 19:00 | MIKU4 | Tatra 04 Borussia Dortšpunt B | 11. | 4:4 |
Po 17.6.13 | 18:45 | TEMPO | Scarface AC G.I.C La Plate de Cünde | 11. | 4:5 |
Po 17.6.13 | 18:30 | HRAB3 | Tramway FC Borussia Bubeneč | 11. | 1:4 |
Po 17.6.13 | 18:15 | zzNOVOB | Kbelské vosy A Ústavan 01 KK | 11. | 3:1 |
Po 17.6.13 | 18:15 | P3 | Sedm zbabělých B Ferri FC | 11. | 0:2 |
Po 17.6.13 | 18:15 | ARIT | Pajzovna FC Homogen 1.FC B | 11. | 2:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 9 | 2 | 0 | 58:25 | 20 |
2. | Pajzovna FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 41:17 | 19 |
3. | Tatra 04 | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:30 | 13 |
4. | Scarface AC | 11 | 5 | 2 | 4 | 44:34 | 12 |
5. | Sedm zbabělých B | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:21 | 10 |
6. | Tramway FC | 11 | 3 | 4 | 4 | 25:27 | 10 |
7. | Ferri FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:35 | 10 |
8. | Ústavan 01 KK | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:24 | 9 |
9. | Borussia Bubeneč | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:41 | 9 |
10. | Kbelské vosy A | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:46 | 8 |
11. | Homogen 1.FC B | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:40 | 7 |
12. | Borussia Dortšpunt B | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:47 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 25.3.13 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Borussia Bubeneč |
Čt 28.3.13 | 19:00, 20:15 | P1 | Kbelské vosy A |
Út 2.4.13 | 19:00, 20:15 | P1 | Kbelské vosy A |
Po 8.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Tramway FC |
Po 8.4.13 | 19:00, 20:15 | P1 | Ústavan 01 KK |
St 10.4.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Homogen 1.FC B |
Čt 11.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Pajzovna FC |
Čt 11.4.13 | 19:00, 20:15 | P3 | Borussia Dortšpunt B |
Čt 11.4.13 | 19:00, 20:15 | P1 | Scarface AC |
Po 15.4.13 | 19:30, 20:45 | MIKU4 | Tatra 04 |
Út 16.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Ferri FC |
St 17.4.13 | 17:00, 18:15 | zzZARUB | G.I.C La Plate de Cünde |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Sloup | Tatra 04 | 19 |
2. | Jan Strouhal | G.I.C La Plate de Cünde | 12 |
3. | Richard Valoušek | Celtic THK | 12 |
4. | Jan Samec | Scarface AC | 12 |
5. | Miroslav Pecka | G.I.C La Plate de Cünde | 12 |
6. | Matěj Holeček | United clans | 10 |
7. | Jan Rolenc | Homogen 1.FC B | 9 |
8. | David Světlík | Pajzovna FC | 9 |
9. | Jan Maxa | Scarface AC | 8 |
10. | Martin Dolejš | Kubrt | 8 |
11. | Jan Svoboda | Ferri FC | 8 |
12. | Lukáš Kunt | Scarface AC | 7 |
13. | Michal Preisler | Úderka Žižkov junioři | 7 |
14. | Martin Blažek | Pajzovna FC | 7 |
15. | David Straka | Modrý Svině A | 6 |
16. | Michal Bočan | Modrý Svině A | 6 |
17. | Martin Strouhal | G.I.C La Plate de Cünde | 6 |
18. | Václav Klán | Pajzovna FC | 6 |
19. | Štěpán Gregor | Scarface AC | 5 |
20. | Michal Cimbál | Tatra 04 | 5 |